PDA

View Full Version : Зимни якета



bloodymirror
10-29-2011, 18:26
Откъде си купихте тази година зимно яке :)

PamelaIvanova
10-29-2011, 18:52
House

blondeVIP
10-29-2011, 18:58
Only ... палто

bloodymirror
10-29-2011, 18:59
The House ли? Имат ли хубави модели и какви са г/д цените?

marilyn
10-29-2011, 19:34
В понеделник мисля да ходя да си търся яке и аз си задавах въпроса из кои магазини да мина.. като се има предвид, че не ми се харчат мн пари..

whitebunny
10-29-2011, 20:18
Тази година няма да си купувам ще карам с миналогодишното, което е от NY

PamelaIvanova
10-29-2011, 21:51
The House ли? Имат ли хубави модели и какви са г/д цените?
Не, магазин House в Сердика център, София. За 70 лв си го взех и имаше хубави модели

PullMeCloser
10-29-2011, 21:58
Аз какво д кажа, като нямам едно хуабво зимно яке! Ама какво да направя, като са ми суупер грозни и не мога да си харесам, всички са супер цигания. Карам на палта и 2 не особено дебели якета. :lol: Всъщност, нямам нищо истински дебело и топло в гардероба. :lol: :lol:

mey_si
10-29-2011, 22:08
Понеже и на мен са ми много цигански шушляковите якета,мисля да си взема палто,топли ли ???

fuckme
10-29-2011, 22:09
мииииии не знам, ама е едно дебело и топло и шарено =P~

slunchoy
10-30-2011, 07:41
Моето си го купих от 1 магазаин като оцелих точно когато беуше на намаление от 30 л на 15л защото беше от миналогодияна колекция.Тази година обаче ще е студено и май ще търся друго.

strawberry88
10-30-2011, 07:43
Даймънд. :)

musicbaby
10-30-2011, 09:47
Sprider

whitebunny
10-30-2011, 10:49
Понеже и на мен са ми много цигански шушляковите якета,мисля да си взема палто,топли ли ???Не, по-миналата година се излъгах да си взема и умрях от студ :-x

MaLkaTa_LaDy
10-30-2011, 12:00
Понеже и на мен са ми много цигански шушляковите якета,мисля да си взема палто,топли ли ???Не, по-миналата година се излъгах да си взема и умрях от студ :-x
Мога да поспоря. Аз също не съм фен а шушляковите якета и не нося такива, а само палта или кожени якета. Ако си вземеш хубаво и качествено палто, топли много!

FuCKkK13
10-30-2011, 12:22
^ +.. и аз имам палто и топли доста ;) ..
иначе още не съм се замисляла за якета.. най-вероятно ще си карам с палтото от миналата год. ако случайно не си харесам някое яке (това малко трудно да стане,защото по принцип не обичам зимни якета и никога не мога да си харесам :x )

Infinity
10-30-2011, 12:48
Палтата с колначета са ми толкова противни и изтъркани вече , чее.. :?
Поръчала съм си ето това якенце, въпреки че знам, че е крайно неподходящо, но е временно и точно като за това време :
http://shopzone.bg/womens/jackets/winter_jackets/15485/Moda-Guerra-%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D1%8F%D0%BA%D0%B5-%D1%82%D1%8A%D0%BC%D0%BD%D0%BE-%D1%81%D0%B8%D0%BD%D1%8C%D0%BE
Преди няколко дни си взех и едно спортно цикламено яке на The North Face, това е истината ! 8-)
http://www.faceclearance.com/images/3ds/north-face-down-jackets-07.jpg
Страхотно е ! 8-) :oops:

PullMeCloser
10-30-2011, 13:02
Мнооого е цикламено....ама много. Аз мразя такъв цвят, де,ама...с какво ги съчетаваш? Прекалено ми е спортно на мен. Ми ако сложиш примерно боти/ботуши на ток, какво яке/палто слагаш?
А за палтата с коланчето съм съгласна, има едни суууупер яки и си търся такова сега, ще постна снимка. 8-)

Infinity
10-30-2011, 13:11
Не е като да не е цикламено , много цикламено. 8-)
И да , спортно е , но аз такъв тип якета си ги нося на високи кецове , а миналата зима имах едно яке , пак спортно на Найк , което си носех на едни подобни на тези ботушки :
http://img.shopzone.bg/data/2011/02/1297344153_613263.jpg
Пак бяха бежови, но имаха по едни помпон , дано така да се пишеше.
:lol:
И на по-спортни ботички , като тези може да се носи според мен
http://www.3suisses.fr/portail3s_img/3S/FRA/produits/vis_prin_bb/4/1/3/2/41322_4.jpg
Когато тръгна да се контя със боти на висок ток обичам да съм с някво готино кожено якенце. 8-)

PullMeCloser
10-30-2011, 13:32
Аа,бежовиет ботушки са супер сладки! От къде са?
8-)

Infinity
10-30-2011, 13:43
shopzone.bg ама ги няма вече. 8-)

zlatina17
10-30-2011, 14:44
От Кенвело, но е всъщност палто, защото якетата вкъщи станаха с по-голям брой от необходимото. :-D

koshtramba
10-30-2011, 15:11
Tresspas, все пак разработват облекла и за британските спец служби. 8-)

mynichkaTanq
10-30-2011, 15:43
ами аз имам черно палтенце и едно бяло спортно якенце(тези са ми любимите) , но имам и още 2-ве, които не са ми така така :D

JustForFun
10-30-2011, 15:59
Видях две момичета от училище с едни мннннннн яки черни якета, а по тях има едни по-тъмно черни цветенца. Ето снимка-http://i40.tinypic.com/2hoaekx.png
Извинете за рязането .
Не съм ги попитала откъде са, надявам се някой оттук да ми каже. И търсих вчера в единия мол, но там никъде не намерих. :-D

sunnnnnnnn
10-30-2011, 16:18
Видях две момичета от училище с едни мннннннн яки черни якета, а по тях има едни по-тъмно черни цветенца. Ето снимка-http://i40.tinypic.com/2hoaekx.png
Извинете за рязането .
Не съм ги попитала откъде са, надявам се някой оттук да ми каже. И търсих вчера в единия мол, но там никъде не намерих. :-D

Моето е такова и е на Miss Sixty ,но е от миналата година .Сега видях подобни в New Yorker :)

taamara
10-30-2011, 17:41
Видях две момичета от училище с едни мннннннн яки черни якета, а по тях има едни по-тъмно черни цветенца. Ето снимка-http://i40.tinypic.com/2hoaekx.png
Извинете за рязането .
Не съм ги попитала откъде са, надявам се някой оттук да ми каже. И търсих вчера в единия мол, но там никъде не намерих. :-D
Ооо, това е точно якето, което искам, но в момента нямам възможност да си го закупя, но съм му хвърлила око. И да, от NY e. 100 лв. е
Във Варна в NY вече няма моя номер :( .. дано успея да се снабдя с него .. :(

JustForFun
10-30-2011, 18:23
100 лв ?!!?!?!? :shock:
Аз не го видях в ny ,когато ходих вчера, но честно да си призная, аз не търсих много - много и разгледах само половината магазин ..
Не знам дали ще си го купя,щом струва 100 лв (струва ми се много за едно яке.. макс 70 лв бих дала ..)
Кога мислите, че ще го намалят?

mey_si
10-30-2011, 19:46
Попринцип 100лв.за зимно яке не е много,но точно за това яке е много,то ми прелича на дебел суичер :X

Sladurchoo
10-30-2011, 19:47
Кенвело

taamara
10-30-2011, 19:54
Ами, да - 100лв. и аз уж чакам да го намалят, но докато го направят никъде няма да остане моя номер :( ...

vampire_girl_
10-30-2011, 20:01
Понеже и на мен са ми много цигански шушляковите якета,мисля да си взема палто,топли ли ???Не, по-миналата година се излъгах да си взема и умрях от студ :-x
Мога да поспоря. Аз също не съм фен а шушляковите якета и не нося такива, а само палта или кожени якета. Ако си вземеш хубаво и качествено палто, топли много!
Миналата година си бях взела две палта и си топлеха доста добре.
Шушляковите якета,обикновено не ми харесват...много са ми едни такива мечешки :D
Тази година си взех кожено от Теранова и друго от едно безизвестно магазинче.

PIF
10-30-2011, 20:06
харесала съм си един модел на Sabotage, но чакам поне малко да смъкнат :/

kitty02
10-31-2011, 07:17
Тази година няма да си купувам,имам от по-миналата година.

blondeVIP
10-31-2011, 07:30
Абее зависи какви палта си вземете - повече, които се предлагат в българия са си от по-дебел полар ли ддз... моето е от вълна и въпреки, че не е толкова дебело топли много :)
Колкото до якетата харесала съм си в Cropp town, но си търся розово, защото имам розови ботуши дебели и когато е мнг студено нося тях.. :)

mey_si
10-31-2011, 10:52
Само аз ли имам проблем със зимата...Нито зимно яке мога да си харесам,нито ботуши..И карам до последно с якето,което имам защото ми е смърт да обикалям за ново,но факт със шушляковото ми яке 3та година не мога да изкарам..защото от пранетата се е сплескало и вече по-може да мине като пролетно яке..А като обикалям за ново всички модели почти едни и същи..Къси,Тънки,Грозни..и струващи 200лв..А аз искам яке ,което да е хем за всеки ден ,хем и в по-специалните случай да мине..
За това се замислих над палтенцата..но винаги съм била с представата ,че не топлят ,и сега събирам мниения :D

Jaune
10-31-2011, 11:10
Ще карам с това от миналата година, палто на Miroglio e, лилаво. Единственият проблем е, че на 1 от копчетата му падна едната част 8-), ама не се вижда много, мисля.

ledenakrasota
10-31-2011, 11:58
И аз си търся. 8-) Харесала съм си два магазина и модели. За мола въобще не си давам зор, въпреки намаленията.

fakesmiles
10-31-2011, 12:23
H&M :)

lqlq89
10-31-2011, 12:46
Only ... палто
+1

portokalka1994
10-31-2011, 14:39
H&M :)
от къде? в София отвориха ли го?

j_adore2
10-31-2011, 14:45
Моето е едно черно палто от миналата година ии тази мисля да си взимам ново, че със старото ми е малко студено :D
Таа скоро гледах На кафе и там показваха модели на Zara и си харесах едно палто. Някой има ли идея как горе долу вървят цените на зимните якета там, че направо се влюбих в онова 8-)

XxInn0cencexX
10-31-2011, 16:02
^ Една приятелка си взе много хубаво яке от Zara за 75 лв,то е по-скоро палто де,кафяво

Co0kieGirl
10-31-2011, 16:36
H&M :)
от къде? в София отвориха ли го?
в София ще има чак март 2012 ако не се бъркам. :)
иначе и аз съм с палто на H&M,миналата година бях с яке амаа хич не се харесвах в него :?

marilyn
10-31-2011, 18:41
Само аз ли имам проблем със зимата...Нито зимно яке мога да си харесам,нито ботуши..И карам до последно с якето,което имам защото ми е смърт да обикалям за ново,но факт със шушляковото ми яке 3та година не мога да изкарам..защото от пранетата се е сплескало и вече по-може да мине като пролетно яке..А като обикалям за ново всички модели почти едни и същи..Къси,Тънки,Грозни..и струващи 200лв..А аз искам яке ,което да е хем за всеки ден ,хем и в по-специалните случай да мине..
За това се замислих над палтенцата..но винаги съм била с представата ,че не топлят ,и сега събирам мниения :D

Същата работа съм и аз! Едвам намерих едни ботушки преди 2 сед, днес обикалях за яке из центъра и нищооо едни такива еднакви навсякъде и уж обемни на вид, а не топлят! И мислех за палто, но понеже не съм имала до сега се чудя дали ще топли като хората, защото аз нямам навик да се обличам с дебели пуловери, шалове и тн, та ходя с малко дрехи по мен и искам яке/палто което да топли много...

mynichkaTanq
10-31-2011, 19:01
палтенце (черничко) много си го харесвам http://fashionsupreme.co.uk/images/products/290/24089-0.jpg ето такова и много топли

бяло шушлеково якенце също си взех

и едно сиво палтенце

mey_si
10-31-2011, 20:17
Само аз ли имам проблем със зимата...Нито зимно яке мога да си харесам,нито ботуши..И карам до последно с якето,което имам защото ми е смърт да обикалям за ново,но факт със шушляковото ми яке 3та година не мога да изкарам..защото от пранетата се е сплескало и вече по-може да мине като пролетно яке..А като обикалям за ново всички модели почти едни и същи..Къси,Тънки,Грозни..и струващи 200лв..А аз искам яке ,което да е хем за всеки ден ,хем и в по-специалните случай да мине..
За това се замислих над палтенцата..но винаги съм била с представата ,че не топлят ,и сега събирам мниения :D

Същата работа съм и аз! Едвам намерих едни ботушки преди 2 сед, днес обикалях за яке из центъра и нищооо едни такива еднакви навсякъде и уж обемни на вид, а не топлят! И мислех за палто, но понеже не съм имала до сега се чудя дали ще топли като хората, защото аз нямам навик да се обличам с дебели пуловери, шалове и тн, та ходя с малко дрехи по мен и искам яке/палто което да топли много...

Това все едно аз го написах.. :X Иначе и аз съм така мразя да се чувствам като топка дрехи.

marilyn
10-31-2011, 20:29
Само аз ли имам проблем със зимата...Нито зимно яке мога да си харесам,нито ботуши..И карам до последно с якето,което имам защото ми е смърт да обикалям за ново,но факт със шушляковото ми яке 3та година не мога да изкарам..защото от пранетата се е сплескало и вече по-може да мине като пролетно яке..А като обикалям за ново всички модели почти едни и същи..Къси,Тънки,Грозни..и струващи 200лв..А аз искам яке ,което да е хем за всеки ден ,хем и в по-специалните случай да мине..
За това се замислих над палтенцата..но винаги съм била с представата ,че не топлят ,и сега събирам мниения :D

Същата работа съм и аз! Едвам намерих едни ботушки преди 2 сед, днес обикалях за яке из центъра и нищооо едни такива еднакви навсякъде и уж обемни на вид, а не топлят! И мислех за палто, но понеже не съм имала до сега се чудя дали ще топли като хората, защото аз нямам навик да се обличам с дебели пуловери, шалове и тн, та ходя с малко дрехи по мен и искам яке/палто което да топли много...

Това все едно аз го написах.. :X Иначе и аз съм така мразя да се чувствам като топка дрехи.

Божее, един човек да ме разбира! :-) :-) :-) :-) :-)

mey_si
10-31-2011, 21:03
Само аз ли имам проблем със зимата...Нито зимно яке мога да си харесам,нито ботуши..И карам до последно с якето,което имам защото ми е смърт да обикалям за ново,но факт със шушляковото ми яке 3та година не мога да изкарам..защото от пранетата се е сплескало и вече по-може да мине като пролетно яке..А като обикалям за ново всички модели почти едни и същи..Къси,Тънки,Грозни..и струващи 200лв..А аз искам яке ,което да е хем за всеки ден ,хем и в по-специалните случай да мине..
За това се замислих над палтенцата..но винаги съм била с представата ,че не топлят ,и сега събирам мниения :D

Същата работа съм и аз! Едвам намерих едни ботушки преди 2 сед, днес обикалях за яке из центъра и нищооо едни такива еднакви навсякъде и уж обемни на вид, а не топлят! И мислех за палто, но понеже не съм имала до сега се чудя дали ще топли като хората, защото аз нямам навик да се обличам с дебели пуловери, шалове и тн, та ходя с малко дрехи по мен и искам яке/палто което да топли много...

Това все едно аз го написах.. :X Иначе и аз съм така мразя да се чувствам като топка дрехи.

Божее, един човек да ме разбира! :-) :-) :-) :-) :-)

Майка ми ме кара от 1 месец да си купя яке...а аз все отлагам :D

fakesmiles
11-01-2011, 08:28
Извинявам се,че не отоговорих по-рано!
Палтото ми е от ибей,иначе може да има някое и в продавалник,аз съм виждала :)
И да,магазина отваря март :grin: