PDA

View Full Version : Съгласни ли сте с мен?



InnoraX
10-29-2011, 21:13
В днешно време, приятели и пратньори няма. Всеки човек гледа само и единствено своите интереси. Вече няма хора ( Приятели ) с които човек да споделя едни и същи цели и с който да си помага. Ти им правиш услуга, те ти забиват нож в гърба...

cweeet
10-29-2011, 21:14
Определено не съм.

fear4o
10-29-2011, 21:15
Too much ами не to be true

Nithael
10-29-2011, 21:16
зависи.

EinGutesKind
10-29-2011, 21:17
Не, с приятелите ми винаги си изкарваме страхотно, и досега никой не е забил нож на другия :-D

InnoraX
10-29-2011, 21:18
Не, с приятелите ми винаги си изкарваме страхотно, и досега никой не е забил нож на другия :-D
Нямам в предвит това, кой как си изкарва. Става въпрос, че когато им подадеш ръка, те след това ти забиват нож в гърба.

Concussion
10-29-2011, 21:18
Като почнете с тези обобщения, направо ми призлява...

joronir
10-29-2011, 21:21
емо банализми?nope its just chuck testa!

ми не зависи какъв човек си и кой смяташ за приятел

EinGutesKind
10-29-2011, 21:22
Не, с приятелите ми винаги си изкарваме страхотно, и досега никой не е забил нож на другия :-D
Нямам в предвит това, кой как си изкарва. Става въпрос, че когато им подадеш ръка, те след това ти забиват нож в гърба.Не, винаги сме си помагали кой с каквото може, може би защото не сме типичните идиоти дето си търсят само с кой да се напият :-D

ledenakrasota
10-29-2011, 21:22
Прав си. Има ги.


Но другите са много повече. :smt058 Ще се намерите.

TheShoah
10-29-2011, 21:23
Засега никой от приятелите ми не ми е забивал нож в гърба, дори да не са ми толкова близки. Имало е издънки и от моя, и от тяхна страна, но не могат се нарекат предателства /или "забиване на нож в гърба"/, а по-скоро гафове, защото такава е човешката природа... хората са егоисти... Но затова се наричат ПРИЯТЕЛИ, за да сведат егоизма до минимум /не може да не съществува/ и за да си прощават.
Не забравяй, че ако не допускаш хората прекалено близко до себе си и запазиш личното си пространство и ако се доверяваш след като си абсолютно убеден в честността на другия, тогава няма как да те прецакат.
Всеки е бил нараняван, използван и т.н., ама нали се сещаш, че понякога хората го правят без да искат...
Тъй че не, не съм съгласна с теб.

NightGuardian
10-29-2011, 21:25
Само казвам ,че очаквам от всеки - всичко , било то лошо или добро. Но не разчитам на никой , винаги ще гледам сам да се справя. :)

Те както искат да ме приемат. :)


Не се страхувай от врага, който те напада, а от фалшивия приятел, който те прегръща..!

xxxbrokenhearthxxx
10-29-2011, 21:25
Напълно вярно..поне в моя случай де. Имам само 2-ма близки човека до себе си. Всички други се възползваха от това, че съм добра и гледаха каквото могат да вземат от мен. Не че ся ми пука де :D

macromicro
10-29-2011, 21:25
Ако съдя по себе си,не е вярно.Винаги слагам хората които обичам пред себе си,гледам на тях да им е добре.Мен кучета да ме ядът все тая.

EinGutesKind
10-29-2011, 21:26
Ако съдя по себе си,не е вярно.Винаги слагам хората които обичам пред себе си,гледам на тях да им е добре.Мен кучета да ме ядът все тая.Затова те обичам :smt008 :smt003

macromicro
10-29-2011, 21:27
Ако съдя по себе си,не е вярно.Винаги слагам хората които обичам пред себе си,гледам на тях да им е добре.Мен кучета да ме ядът все тая.Затова те обичам :smt008 :smt003 =P~

TheShoah
10-29-2011, 21:28
Всички други се възползваха от това, че съм добра и гледаха каквото могат да вземат от мен.
Ейй, тва като го кажете... И какво толкова могат да ти вземат? Откраднали са ти гаджето? Или са ти взели вилата на Карибите? :-o

EinGutesKind
10-29-2011, 21:28
Всички други се възползваха от това, че съм добра и гледаха каквото могат да вземат от мен.
Ейй, тва като го кажете... И какво толкова могат да ти вземат? Откраднали са ти гаджето? Или са ти взели вилата на Карибите? :-o :razz: :razz: :razz:

NightGuardian
10-29-2011, 21:29
Всички други се възползваха от това, че съм добра и гледаха каквото могат да вземат от мен.
Ейй, тва като го кажете... И какво толкова могат да ти вземат? Откраднали са ти гаджето? Или са ти взели вилата на Карибите? :-o

Един вид са я използвали , върши услуги , пък като иска някога нещо , те се правят на ударени.

fear4o
10-29-2011, 21:29
Не бе зели са й ножовете и ножиците и сега няма с кво да се нареже..

TheShoah
10-29-2011, 21:33
Всички други се възползваха от това, че съм добра и гледаха каквото могат да вземат от мен.
Ейй, тва като го кажете... И какво толкова могат да ти вземат? Откраднали са ти гаджето? Или са ти взели вилата на Карибите? :-o

Един вид са я използвали , върши услуги , пък като иска някога нещо , те се правят на ударени.
Мерси, че поясни, Зигмунд.
Проблемът е там, че знам за какво говори и точно затова споменах вилата на Карибите...
Ако вършиш услуга не трябва да очакваш, че ще ти я върнат. Трябва да я вършиш безкористно. Иначе не си никакъв приятел и нямаш право да съдиш другите, че не са приятели.
В този случай колкото те са предатели, толкова е и тя.
Имам предвид, че не можеш винаги да се оплакваш защо другите не ти помагат. човек трябва да се оправя сам в живота, а не да мрънка, че "всичко са му взели".

NightGuardian
10-29-2011, 21:34
Никой не иска само да дава.Било то духовно , било то материално.

xxxbrokenhearthxxx
10-29-2011, 21:34
Всички други се възползваха от това, че съм добра и гледаха каквото могат да вземат от мен.
Ейй, тва като го кажете... И какво толкова могат да ти вземат? Откраднали са ти гаджето? Или са ти взели вилата на Карибите? :-o

Един вид са я използвали , върши услуги , пък като иска някога нещо , те се правят на ударени.
Точно.. Па и с колко пари съм им услугвала 8-) абре се тая. Боли ме фара :D

InnoraX
10-29-2011, 21:44
Стига спамихте бе божее :D Идеята ми е, че вече не мисля че има хора, на които да мога да се доверя. Писна ми от боклуци.

fear4o
10-29-2011, 21:45
Стига спамихте бе божее :D Идеята ми е, че вече не мисля че има хора, на които да мога да се доверя. Писна ми от боклуци.
Ми излез от кофата

TheShoah
10-29-2011, 21:46
услугвала
После се чудиш защо те мамят...

TheShoah
10-29-2011, 21:46
Стига спамихте бе божее :D Идеята ми е, че вече не мисля че има хора, на които да мога да се доверя. Писна ми от боклуци.
Къв спам, бе пич? Я се поогледай малко. Това сигурно е темата, в която има най-много отговори, които са точно по въпроса, без ебавки и тролене. Пф... :?