PDA

View Full Version : Въпросче..



justasmile
10-29-2011, 20:42
Та.. харесвам едно момче (многоооо) и според най-добрата ми прятелка в класа - и той мен. Понеже не сме бяхме виждали от бая време (да съм точна от близо година и нещо) и той не ме позна в началото. Няма, значение - аз го заговорих :) Та след това, като го видех, го поздравявах, но на няколко пъти той като ме видеше ме подминаваше - но не мисля, че е било заради нещо особено (винаги или бързаше (тоест не ме виждаше), или пък имаше много хора между нас, а пък един път даже тамън беше лапнал някво кексче :D ). Обаче, како вече казах - многоооо го харесвам. И реших, че в продължение на ден и половина - два няма да му обръщам никакво внимание като го видя ще го подминавам. Забравих да спомена, че е от типа момчета, дето момичетата доста харесват - чувство на хумор, външен вид....И така - подминавах, го - и виждах, че се обижда :lol: нз.. обаяе точно това ми е супер смешно :lol: (и тази моя приятелка ми каза, че той винаги ме гледал много старнно... сещате се по кой начин и не само когато го подминавам) та такам.. и сега си мисля в сряда пак да почна да го поздравявам, да го питам какво става и т.н. и след това най-вероятно пак да спра... просто тази 'техника' има твърде голям ефект върху него... Имам въпрос към момчетата и един към момичетата:
Момчета, това държание (което по-горе описах - поздравяване, подминаване,поздравяване, ....) би ли ви събудило интереса?И ако отг. е не, то как ви се събужда проклетият интерес? :D
Момичета, вие какво правите ако искате да се харесате на някое момче, че да ви покани да излезете? :D

fuckme
10-29-2011, 20:46
според мен ще има ефект, но не продължава така твърде дълго, защото ще му омръзне

Anichkaxxwee
10-29-2011, 20:58
^ +1 8-)

adidaskataWE
10-29-2011, 21:43
Щом имаш възможност да овориш него,по-добре му намекни нещо да излезете.

justasmile
10-29-2011, 22:18
Човкът трябва да е сляп ако не вижда, че го харесвамм 8-)

asdzxccc
10-29-2011, 22:30
мъжкото съзнание поради една или друга причина е малко по-странно и когато не му обръщаш внимание ще се чувства засегнат, а когато си прекалено негова ще те има за своя ;д звучи странно, но като представител на мъжкия пол знам какво е ии честно казано най-лесният вариянт е да му правиш намеци, но да го оставиш той да направи първата крачка :)

justasmile
10-29-2011, 22:32
^ Maлко не го схванах това :o Казваш, че това, което съм си наумила да правя няма да ми свърши работа ли? Извинявай, че така питам.. ама 8-)

asdzxccc
10-29-2011, 22:36
имам в предвид казвай му здравей, защото така ще те помисли за "звезда" и така (поне аз така бих направил) може примерно да му казваш "Оооо Иване" (да го наречем Иване) и той би трябвало да ти каже охоо, как си, и така ще започнете разговор ;]

justasmile
10-29-2011, 22:38
Лесно да се каже, но той винаги е с приятели.. ти би ли си зарязал приятелите за момиче?

asdzxccc
10-29-2011, 22:39
честно ли, бих го направил, ако наистина я обичам, но откакто ми разбиха сърцето веднъж, не мога да почувствам нищо и, повярвай ми завиждам дори на несподелената любов ...

ledenakrasota
10-29-2011, 22:41
Смигни му или го питай с чувство за хумор "Защо не ме поздравяваш?". Създай някакъв лаф и се шегувай с него. :)

justasmile
10-29-2011, 22:47
asdzxccc недей да завиждаш.... отвратително е! През 95% от времето предпочитам този 'Иван' да ми беше безразличен.. а и скоро ще срещнеш момичето си! Сигурна съм :)


ПС: Малко прекалено е в моя случай да се говори за любов.. а и общият ни частен учител с Иван, е клюкарка, та 100% е казал що за човек съм (тоест, че въобще не си поплювам).. и от тук идва още една усложнение - Иван почна да ме игнорира също (и то след урока с онзи клюкар), защото учителят почти със сигурност е казал, как може да ме дразни.. охх нядявам се ми разбра нещо :D

ПС2: Сега, като почна да го поздравявам, има ли шанс той да ме подминава?

asdzxccc
10-29-2011, 23:19
Има, но ако те подминава, защо не го спреш и не го попиташ "Защо ме подминаваш..." може би с това и може да започнете някакъв разговор, спомени му за някой филм как ти се ходи много (ако имате време да говорите) той ако се сети ще те покани... но ако те подминава не знам в смисъл значи е лайнар и не си заслужава .... (Извинявам се, че го убиждам) има много други ако продължава да те подминава, просто го зарежи (знам, че звучи трудно, но всъщност е по-лесно от колкото си мислиш)

justasmile
10-29-2011, 23:37
;[ ;[ ;[ охх.. Не знамм.. Много ме стрх, че съм пре*бала нещата. Същевременно съм и малко срамежлива, та май няма да събера кураж да го спра.. Но просто всяка вечер си лягам с мисълта за него, всяка сутрин се събуждам със същото в главата. Нон-стоп ми е той в главата.. по време на контролно, час, тенис, вкъщи.... Постоянно... То мойто влечение вече прекалява... ;[ оххх.. Много взех, че се разлигавих... Мерси за съветите :)

Пс: аз в сряда ще отида с тотално нова прическа... дали ще я забележи :д пффф... Спирам вече... И ако искаш, недей да ми отговаряш повече, че няма да те оставя на мира иначе ;д

asdzxccc
10-29-2011, 23:40
е ако ще си правиш нова прическа заради него о.О по-добре отиди без дрехи, мяот съвет ;D:D:d

е честно казано иначе наистина не знам какво да ти кажа, вкарай му два тупаника и да му дойде акъла в главата !!! ;д

justasmile
10-29-2011, 23:47
^ не е зради него бе еййй ;д просто малко разнообразие. А за предаха - малко трудно,щот е 1 глава над мен, а и аз съм си височка.. ;д оууу да.. и е 12 клас ;д

asdzxccc
10-30-2011, 00:12
е освен да ти пожелая късмет, друго нищо не мога да направя :) :-)