PDA

View Full Version : Проблемче..:P във връзка с момиче...познато а??



rooney95
10-29-2011, 21:01
Значи, запознах се с едно момиче на едно състезание преди около 2-3 седмици.Много си я харесах! Започнахме да си пишем по скайп. В последствие й взех номера. Със всеки изминал чат или разговор започвам да я харесвам все повече и повече.Преди около седмица разбрах, че има сериозна връзка с момче от нейния град, тук е момента да кажа, че не сме от едно и също населено място, но но не спрях да се опитвам да ме хареса. Тук идва и проблема, когато съм покрай нея губя ума, дума, дори и картина. Тей като свършва този състезателен сезон скоро, може би ми остава около 1 последен шанс с нея. Кажете ми трябва да направя, че да се заинтересува от мен?? :oops: :oops:

Sh@d0w
10-29-2011, 21:05
Като има сериозна връзка я остави на мира, не се бутай между шамарите.

LeprikonA
10-29-2011, 21:06
^а така. слушай.

rooney95
10-29-2011, 21:07
Аз да не съм машина, не мога да се изключвам когато ми е кеф!

eminemfenka
10-29-2011, 21:12
Знаеш ли,че не е особено приятно,когато човек си има връзка и някой лигльо,като тебе да разваля всичко.. намери си свободна девойка!

DragonLady
10-29-2011, 21:15
Знаеш ли,че не е особено приятно,когато човек си има връзка и някой лигльо,като тебе да разваля всичко.. намери си свободна девойка!

+1
Грубо, но вярно.

adidaskataWE
10-29-2011, 21:40
съжалявам,но подкрепям горните мнения :)

ForzaFelipe
10-29-2011, 22:49
Знаеш ли,че не е особено приятно,когато човек си има връзка и някой лигльо,като тебе да разваля всичко.. намери си свободна девойка!

+1
Грубо, но вярно.

InnoraX
10-29-2011, 22:58
Тоя раздел не е за мен... оффлайн.

ledenakrasota
10-29-2011, 23:00
Няма какво да направиш! Сри да й пишеш и си намери някоя свободна. :)

Lucho
10-29-2011, 23:19
Спри да мислиш за нея и ще се оправиш. Намери някоя друга по-подходяща.



ПП - Пък ако си знаеш силите и възможностите, пробвай се. Може пък да ти излезе късмета.

asdzxccc
10-29-2011, 23:26
Гадно е някой да се бута там където не му е работата, но ако наистина я харесваш толкова много, Бори се за нея бе брат, не се предавай, бъди по-добър от сегашният и.

umri
10-30-2011, 04:40
Ако тя толкова не е искала е нямало да си даде телефона и скайпа. Сама се бута между шамарите. Това, че си има приятел не трябва да е фактор, щом си я харесал. Тя, ако толкова иска да си запази връзката, има цялата власт над себе си да го направи.

И.. недей вярвай особено на тия митове и легенди за приятеля. Понякога лъжат за това за да си вдигнат цената или да те пробват.

Кво ми са правите на моралисти всичките бе? Като си харесаш нещо трябва да го имаш. Кво като е заета?

Sh@d0w
10-30-2011, 05:29
Кво ми са правите на моралисти всичките бе? Като си харесаш нещо трябва да го имаш. Кво като е заета?

С нетърпение очаквам момента, когато ще си хванеш приятелка и някой лешпер ще почне да ти я сваля под носа, искам да ти видя тогава теорията.

Попринцип мразя натегачите, независимо от кой пол са.

SisiStrange
10-30-2011, 05:53
Кво ми са правите на моралисти всичките бе? Като си харесаш нещо трябва да го имаш. Кво като е заета?

С нетърпение очаквам момента, когато ще си хванеш приятелка и някой лешпер ще почне да ти я сваля под носа, искам да ти видя тогава теорията.

Попринцип мразя натегачите, независимо от кой пол са.
Мхм. Не е до ревност дори. Обидно е. Все едно някой смотан/смотана (айде да е и за двата пола, що не) си мисли, че ти си някаква там завеса и може да си мине покрай тебе. Че не си никаква конкуренция. Много странно им става на двама влюбени, които са щастливи, да се появява някой и да им се лигави. Все си я представям тая картинка как и двамата седят с вдигнати вежди, а някой/я си навива косата на пръсти, изпуска си нещо да го вдигне или вади мачовската походка. :D

umri
10-30-2011, 05:55
Кво ми са правите на моралисти всичките бе? Като си харесаш нещо трябва да го имаш. Кво като е заета?

С нетърпение очаквам момента, когато ще си хванеш приятелка и някой лешпер ще почне да ти я сваля под носа, искам да ти видя тогава теорията.

Попринцип мразя натегачите, независимо от кой пол са.
Едно е да си лепка, съвсем друго е момичето сама да си го търси. Ако си те отреже категорично и продължиш да се вреш... тогава ясно. В другите случаи не виждам какъв е проблемът.

BlindedAngel
10-30-2011, 10:12
Щом е дала скайп, номер значи не е съвсем безразлична, а вече по какъв начин е друг въпрос.И аз не съм привърженик на това, че ако момичето е заето да се стои далече.Ако наистина толкова много ти харесва опитай се да направиш така че да излезете само двамата някъде.И да не ти пука, че е заета 8)

anonymous708973
10-31-2011, 07:20
Знаеш ли,че не е особено приятно,когато човек си има връзка и някой лигльо,като тебе да разваля всичко.. намери си свободна девойка!

+1
Грубо, но вярно.

Не е вярно. Ако връзката е тоооолкова здрава, няма да бъде развалена от някой случаен/случайна.

Shadow, не си прав в случая.
В човека е заложено да мисли за себе си. Нима ще спреш да се занимаваш с момиче, което ти дава аванси, защото е заета?

Ако категорично те реже - да, ама ако не те реже...?

gabsit000
10-31-2011, 07:22
не се занимавай с мацката,от какъв зор й разваляш връзката..намери си друга,да не е единствената...

balu4ka
10-31-2011, 07:31
Много мразя такива неща.Защо ,все се появява някой Х фактор в една връзка,застава между двамата човека и им проваля всичко >.<.Защо , не се опиташ да си намериш свободна девойка,а ?Толкова ли е трудно да не разваляте нещо, което вече е изградено.Друг е момента ,когато тя самата започне да ти се натиска,тогава да ,но инак...Според мен ,живей си живота и не се ври между шамарите,нали?

anonymous708973
10-31-2011, 08:26
Защо ,все се появява някой Х фактор в една връзка,застава между двамата човека и им проваля всичко >.<.

Писна ми да го чета това!
Да ви кажа ли защо? Защото връзките ви не са здрави! Ако са, въпросният X фактор няма да успее да ви раздели. Не обвинявайте хората за вашето неумение да си запазите половинките.

balu4ka
10-31-2011, 08:45
Защо ,все се появява някой Х фактор в една връзка,застава между двамата човека и им проваля всичко >.<.

Писна ми да го чета това!
Да ви кажа ли защо? Защото връзките ви не са здрави! Ако са, въпросният X фактор няма да успее да ви раздели. Не обвинявайте хората за вашето неумение да си запазите половинките.

Не говори за мен ,радвам се ,че случилото се не е при мен.А,защо другия не си търси къде да се почеше, ама другаде?!След като имам връзка ,ще искам да я запазя няма да позволя да се намеси някой,който ще ми развали всичко.>.>Не обвинявам никого,просто някой хора трябва да си знаят мястото.В случея там където има двама,не трябва да има трети >.>

Vladel
10-31-2011, 15:17
Друга си намери.Нея я остави,щом си има гадже.

valdesbg
10-31-2011, 15:39
Съгласен съм с умри, ама ако беше от твоя град. Ако са достатъчно стабилни отношенията им няма да те огрее, ако ли не са - дали ще си ти или някой друг е все тая. След като сте от различни градове обаче... си намери някоя друга.

Верно има го и другия момент дали си струва да се занимаваш зависи и от авансите дето пуска девойката, ама не това обсъждаме :)

Star1ight
10-31-2011, 17:56
Знаеш ли,че не е особено приятно,когато човек си има връзка и някой лигльо,като тебе да разваля всичко.. намери си свободна девойка!
Съгласен съм с това.
В момента в който научаваш, че тя е заета, и че вие сте от различни градове при това - забрави. Нормална връзка няма да можете да имате, даже да скъса с приятеля ти.
А за 1 секс - при условие, че е в сериозна връзка. Имай мъжка солидарност, не си някаква путка все пак. Надявам се на това поне.
Дръж се като мъж, щом е заета - вие сте приятели, нищо повече. Флиртувай с други жени и намалявай контактите ти с нея.

antifashionshit
11-01-2011, 08:05
от една страна - кво ти пука, че си има приятел. само гледай да не е някой олигофрен и да не ядеш бой.

от друга... има много свободни мацки, които освен, че са готини, са и от твоя град. просто е по-рационално да си потърсиш някоя друга.

ама в крайна сметка... как искаш де.