PDA

View Full Version : Няколко въпроса за секса



Bambit0
10-29-2011, 21:17
Значи преди всичко не ме мислете за момиче без мозък. С приятеля ми се разгорещихме и го попитах може ли само леко да го вкараш да видя влиза ли. Аз съм девствена, а той има голям пенис. Няколко пъти ме попита сигурна ли си и вкара само главичката, но не е свършвал изобщо. Втория път като ме пита искам пи пак леко и утре ще купим презервативи да не стане гаф. Нали тръгна той към мен, ама дори не ме е докосвал и каза: Не, не ти сега ми прави свирка и май ще свърша, да не стане гаф, айде утре като ги купим. Изобщо не е свършвал в мен. Не може да стане гаф нали, а след около 15 дни трябва да ми дойде. Може ли някой да ми обясни овулацията. Питях мама, ама не я разбрах. Кога е най- безопасно да правим секс, ако пожелая. А принципно колко време след секс може да се прави тест за бременост. Мисля, че сега това е невъзможно и двамата сме разумни и се разбрахме с презарватив, просто ми беше интересно ще влезели, той го вкара за малко и го изкара. Не е свършвал, дори после не свърши, че трябваше да се прибира. После си продължихме само с докосване. Признавам, че беше малко глупаво, но все пак с нищо неможе да ме зарази не е свършвал в мен, дори по мен не е. :D Само, ако свърши в мен ли може да се заразя с нещо нали ? Момчето е умно и знае какво прави. Мене обаче много ме болеше, много му е дебел и голям. Имам чувството, че тея 19см. ще ме разпорят, ако влязат някога, а той вкара само главичката. Внимателен е, ама днеска виках и единия път изстенах по-силно и той хубаво ли ти е? Аз отвръщам аз ще умра от болка и той веднага се дръпна и вика: Абе ти луда ли си, защо не каза аз първо си помилислих, че стенеш от удоволстие, извинявай бебе, ще внимавам и някви такива. Много му е кофти като ме заболи и все ми гледа реакциите. Как да ме боли по-малко?

Extremescream
10-29-2011, 21:32
Знаеш ли колко такива теми има? Т_Т

granger
10-29-2011, 22:00
Явно - не! Наистина малко тъпи въпроси си задала! Правете секс с презерватив винаги и няма да имате проблеми! Какво те притеснява,че евлязла главичката
Аз съм девствена , щом си ,какво очакваш да се случи?! Непорочно зачатие?!Тея 19 смс няма да те разпорят,ако си достатъчно овлажнена и сте внимателни!

naksdy
10-29-2011, 22:00
Значи преди всичко не ме мислете за момиче без мозък. С приятеля ми се разгорещихме и го попитах може ли само леко да го вкараш да видя влиза ли.

Не, няма да влезе. Бебетата ги носи щъркела...

P.S. Разрови търсачката, има адски много теми. Като за начало потърси думата "овулация"...

ubuntureload
10-29-2011, 22:11
В гъ3a влиза малко по трудно ама и там влиза , кво остава за пyтkaтa.. ще влиза като нож в бурканче лютеница!

ShtrudeL
10-29-2011, 23:02
Т'ва психиката какво ли не прави.
Иначе е хубаво, че е мил.
Спокоойно.

Downtown
10-30-2011, 03:40
Много странни въпроси си задала .... ясно е, че не си много много начетена по тази тема. Да си сексуално образован, не означава да знаеш в коя дупка трябва да влиза.
1. Няма абсолютно никакъв начин да си бременна ... зачеването на дете си е направо чудо ... ако така лесно ставаха децата, сега вече щях да съм баща на 100 :D Но това не означава, че презерватива е безполезен ... напротив ... все пак той дава 100% сигурност.
2. Не знам какво имаш предвид под "но все пак с нищо неможе да ме зарази не е свършвал в мен". Ако говориш за венерически болести ... значи тука още повече трябва да почетеш :X ... Няма нужда той да свърша в теб, за да те зарази с нещо - в случай, че е болен от нещо (разбира се). И отново да поясня ... говоря за венерическа болест ... не за настинка да речем :D :D
3. 19 см не са чак толкова много. Първите няколко пъти ще те боли ... ако ще да му е 10 см. ... Тях изтраеш ли ги, после ще благодариш на господа, че го е надарил с тези 19 см.

Rebirthing
10-30-2011, 07:00
Ако цикъла ти е на 28 дни, овулацията е по средата, т.е на 14-тия ден. Ако е на 30 дни е на 15-тия ден и т.н
Най-безопасно е непосредствено преди и след цикъл единствено ако имаш редовна менструация.
Не е нужно да свършва за да те зарази.
За да те боли по-малко използвайте лубрикант.

SisiStrange
10-30-2011, 07:24
Защо ви е по-лесно да пишете пространна тема във форум и да ви объркат разни непознати още повече, вместо да си отворите гугъл и да пишете "Овулация", "Забременяване", "Предпазни средства" и тн. Ама не, то е по-лесно наготово, нали? Ако имаш поне 8 клас - отвори си биологията.

adidaskataWE
10-30-2011, 08:04
Може да те зарази с болест и без да свърши в теб.Не е станал гаф.Тук можеш да си изчислиш овулацията- http://www.surecheck.info/clogin.php .С презервативи и в овулация няма да стане гаф(освен ако не се скъсат) и не помня какви ти бяха другите въпроси. :D

Shturrrche88
10-30-2011, 08:07
Мислех да кажа нещо, но е безсмислено. За това просто ще подкрепя мненията на Downtown и Rebirthing
И преди секс, просто мислете, не е толкова трудно.

ohluv
10-30-2011, 08:39
Мислех да кажа нещо, но е безсмислено. За това просто ще подкрепя мненията на Downtown и Rebirthing
И преди секс, просто мислете, не е толкова трудно.
Къф е смисъла да мислят като не е толкова трудно :D

Mi6inka
10-30-2011, 08:47
Аз.нищо няма да кажа...

Bambit0
10-30-2011, 10:17
Може да заключите темата !! :-)

kalpazanka
10-30-2011, 10:24
ОК.