PDA

View Full Version : В следствие на какво



Glorybox
10-30-2011, 05:40
са формирани сексуалните ви предпочитания , нека всеки да определи за себе си . Всякакви доводи са допускат , даже инстинкта за разнообразие на гените / с цел да нямате дете с роднина = евентуално рецесивни генетично предавани болести да изскочат / , фаличният стадий , различни травми, които ви подтикват да искате нещо по-специално и т.н.

SolusChristus
10-30-2011, 07:47
Както на всеки друг, в следствие на образование от родителите в ранна възраст. Под това имам предвид, ясно неодобрение на хомосескуалността по телевизията, например, както и директно учение за това какво, как, защо е.

Колкото до генетиката, има само предразположения, не предопределения.

gandalfepi4
10-30-2011, 10:37
^ мда, педалите лъвове и пингвини сигурно не са ги учили мама и тати на хомофобия нали?


ОР, това си е нещо вече отговорено, прочети си статията в уикито просто.

SolusChristus
10-30-2011, 12:29
^ мда, педалите лъвове и пингвини сигурно не са ги учили мама и тати на хомофобия нали? Тъй вярно. 8-)

Shturrrche88
10-30-2011, 14:35
Ами не знам, честно казано. Никой не ми е обяснявал, че трябва да харесвам еди си какво. От малка винаги съм си играла повече с момчета, и съответно съм изпитвала влечение към тях повече, отколкото към момичетата, а като поотраснах и ме тресна нагона, дори не съм се замисляла да спя с жени.

TheMightyNadenica
10-31-2011, 22:02
Еми на първо място природния(е не чак толкова природен) инстинкт - хетеро, а при жените - би! После роднинското влияние, а накрая общественото!

npp
11-01-2011, 14:15
не само сексуалните, но и въобще всички(-те) абнорменостти като цяло, произлизат/идват от света на верческото/духовното беззаконие, от дейността на неправедните/лошите духовници/вярващи/окултисти, проблема може да бъде (раз-)решен чрез отречение от верческото/духовното беззаконие и въобще най-вече чрез правилната вяра като цяло в Онези, Които наистина са истинските Бог Отец и Господ Исус Христос

"А змията(т.е. и ето сатана(-та) се роди/дойде от "тъмнината") беше най-хитра от всички полски зверове(т.е. и той беше по-умен/разумен от всички(-те) същества), които Господ Бог беше създал. И тя рече на жената: Истина ли каза Бог да не ядете от всяко дърво в градината? Жената рече на змията: От плода на градинските дървета можем да ядем; но от плода на дървото, което е всред(т.е. което е отвъд) градината(сиреч, от окултните/езотеричните/йогическите/ведическите знания/науки и способности/дейности), Бог каза: Да не ядете от него, нито да се допрете до него, за да не умрете. А змията рече на жената: Никак няма да умрете; но знае Бог, че в деня, когато ядете от него, ще ви се отворят очите(т.е. окултните/йогическите/трансценденталните умове/възприятия/сетива) и ще бъдете, като Бога, да познавате доброто и злото(т.е. всезнаещи и всемогъщи като Бога). И като видя жената, че дървото беше(т.е. че изглеждаше) добро за храна, и че беше приятно за очите(т.е. за "тъмната" страна на ума), дърво желателно, за да дава знание(или: божествена власт), взе от плода му та яде, даде и на мъжа си да яде с нея, та и той яде. Тогава се отвориха очите(т.е. тогава в тях се появиха окултни(-те)/йогически(-те)/трансцендентални(-те) умове/възприятия/сетива) и на двамата и те познаха, че бяха голи(т.е. и от онзи момент нататък те започнаха да възприемат и третират Божиите Творения(от които е и сексът) като греховни (и по греховен начин) и да ги сквернят, а верческите/духовните неправди да възприемат и третират като безгрешни и святи); и съшиха смокинови листа(т.е. изнамериха множество верчески/духовни измишления, сиреч, лъжепророчества) та си направиха препаски(т.е. и си направиха човешка(неправедна) вяра/духовност/религия)." Битие 3:1-7

MakaronUduSHvaCH
11-01-2011, 15:20
В следствие на какво следва какво (пробвам си дали ми се е добавило попълнението към подписа ) :grin: