PDA

View Full Version : Тема за размисъл



Glorybox
10-30-2011, 09:08
Защо е изгодно тъпите хора да имат интернет.
Вие сте .
Какви изгоди имате от това.

xPafx
10-30-2011, 09:10
Ау, и какви са тези категоризации кой е тъп и кой не?

StringTheoryPracticist
10-30-2011, 09:10
За да пишат теми, в които питат защо е изгодно тъпите хора да имат интернет.

Concussion
10-30-2011, 09:10
Ти кажи.

Glorybox
10-30-2011, 09:11
Ау, и какви са тези категоризации кой е тъп и кой не?
Сами си ги дефинирате предварително и отбелязвате критерия си тук.

Glorybox
10-30-2011, 09:11
За да пишат теми, в които питат защо е изгодно тъпите хора да имат интернет.
Не само .
Дай обосновката си и дефиницията си за тъп.

Glorybox
10-30-2011, 09:11
Ти кажи.
Аз не съм аз.

xPafx
10-30-2011, 09:13
Интересно ми е, ама много, защо се опитваш да изкараш нас тъпите, а теб "острия/та", съжелявам, не ти знам пола. Хм..

StringTheoryPracticist
10-30-2011, 09:15
За да пишат теми, в които питат защо е изгодно тъпите хора да имат интернет.
Не само .
Дай обосновката си и дефиницията си за тъп.
Дефиницията ми за тъп е такъв, който пуска теми, в които пише нещо за тъпите, според негова дефиниция.

Обосновката ми е, че те мразя... МРАЗЯ ТЕ!!! *гледа те намръщено с омраза*

ledenakrasota
10-30-2011, 09:15
Ти кажи.
Аз не съм аз.


А какво си? Това...http://media.egotvonline.com/wp-content/uploads/2011/07/super-funny-monkey.jpg

xPafx
10-30-2011, 09:17
За да пишат теми, в които питат защо е изгодно тъпите хора да имат интернет.
Не само .
Дай обосновката си и дефиницията си за тъп.
Дефиницията ми за тъп е такъв, който пуска теми, в които пише нещо за тъпите, според негова дефиниция.

Обосновката ми е, че те мразя... МРАЗЯ ТЕ!!! *гледа те намръщено с омраза*
не е хубаво да се мрази :(

Glorybox
10-30-2011, 09:19
Интересно ми е, ама много, защо се опитваш да изкараш нас тъпите, а теб "острия/та", съжелявам, не ти знам пола. Хм..
Къде пише, че вие сте тъпи ?
Покажи ми .

xPafx
10-30-2011, 09:20
то се пдразбира
или аз съм просто с развита фапнатизия
да, второто е известен факт
нда, както и да е
и все пак..

Glorybox
10-30-2011, 09:25
За да пишат теми, в които питат защо е изгодно тъпите хора да имат интернет.
Не само .
Дай обосновката си и дефиницията си за тъп.
Дефиницията ми за тъп е такъв, който пуска теми, в които пише нещо за тъпите, според негова дефиниция.

Обосновката ми е, че те мразя... МРАЗЯ ТЕ!!! *гледа те намръщено с омраза*
И аз те мразя.
Реално ако човек с ниски възможности за правене на връзки , с ниска възможност за осмисляне на това което се случва около него + слаба информираност може много лесно да бъде манипулиран и да се извлича изгода от това.
Тя може да бъде материална ( тъпи маркетингови стратегии , на които да се върже ) , сексуална и т.н.

ledenakrasota
10-30-2011, 09:27
За да пишат теми, в които питат защо е изгодно тъпите хора да имат интернет.
Не само .
Дай обосновката си и дефиницията си за тъп.
Дефиницията ми за тъп е такъв, който пуска теми, в които пише нещо за тъпите, според негова дефиниция.

Обосновката ми е, че те мразя... МРАЗЯ ТЕ!!! *гледа те намръщено с омраза*
И аз те мразя.
Реално ако човек с ниски възможности за правене на връзки , с ниска възможност за осмисляне на това което се случва около него + слаба информираност може много лесно да бъде манипулиран и да се извлича изгода от това.
Тя може да бъде материална ( тъпи маркетингови стратегии , на които да се върже ) , сексуална и т.н.


Изискват се, ако не всички запетайки, то поне задължителните пред ако, което и т.н.

Glorybox
10-30-2011, 09:28
то се пдразбира
или аз съм просто с развита фапнатизия
да, второто е известен факт
нда, както и да е
и все пак..
Не знам какво се подразбира, написано е точно и ясно какво се иска .
Ти си правиш твои интерпретации, които са само и единствено в главата ти .
Интересно, сигурно се мислиш за тъпа, щом се засягаш за нещо , което не е отправено до теб индиректно, камо ли директно.

Glorybox
10-30-2011, 09:30
За да пишат теми, в които питат защо е изгодно тъпите хора да имат интернет.
Не само .
Дай обосновката си и дефиницията си за тъп.
Дефиницията ми за тъп е такъв, който пуска теми, в които пише нещо за тъпите, според негова дефиниция.

Обосновката ми е, че те мразя... МРАЗЯ ТЕ!!! *гледа те намръщено с омраза*
И аз те мразя.
Реално ако човек с ниски възможности за правене на връзки , с ниска възможност за осмисляне на това което се случва около него + слаба информираност може много лесно да бъде манипулиран и да се извлича изгода от това.
Тя може да бъде материална ( тъпи маркетингови стратегии , на които да се върже ) , сексуална и т.н.


Изискват се, ако не всички запетайки, то поне задължителните пред ако, което и т.н.

От човек, който е завършил НМУ и сега е в Българска филология забележки не приемам , занимавам се с коренно различна дейност.

Можеш да ни изпееш нещо за фон, но по-сериозна активност не мога да очаквам.

LambOfGod
10-30-2011, 09:31
Много безсмислена тема. :lol:
Според мен един умен човек не би си позволил да определя интелектуалният капацитет на хора, които не познава и ще осъзнава, че в много случаи поведението във виртуалният свят на даден индивид не е сходно на поведението му в истинският живот, така че твоята тема ми се вижда изключително арогантна и нагла...Сама се издаваш колко си надута и проста.

Ermic
10-30-2011, 09:32
аве тоя Glorybox да не е OldSchool :o

ledenakrasota
10-30-2011, 09:33
От човек, който е завършил НМУ и сега е в Българска филология забележки не приемам , занимавам се с коренно различна дейност.

Можеш да ни изпееш нещо за фон, но по-сериозна активност не мога да очаквам.


:lol: :lol: :lol: Ограничените хора са така. Когато не разбираш какво ти говоря, не си правиш труда да проучиш какво ти седи насреща и за какво спориш. :lol: :lol: :lol: :lol:


Това са плоско мислещите хора и тези без мисъл в главата си. Ако беше някой с мозък в главата, нямаше да имаш в речника думата "тъп." :)

xPafx
10-30-2011, 09:34
то се пдразбира
или аз съм просто с развита фапнатизия
да, второто е известен факт
нда, както и да е
и все пак..
Не знам какво се подразбира, написано е точно и ясно какво се иска .
Ти си правиш твои интерпретации, които са само и единствено в главата ти .
Интересно, сигурно се мислиш за тъпа, щом се засягаш за нещо , което не е отправено до теб индиректно, камо ли директно.
Не се мисля за тъпа, и никога не съм се мислила зъ тъпа.Интерпретациите си ги харесвам.Поне разнообразяват всичко.

ledenakrasota
10-30-2011, 09:36
то се пдразбира
или аз съм просто с развита фапнатизия
да, второто е известен факт
нда, както и да е
и все пак..
Не знам какво се подразбира, написано е точно и ясно какво се иска .
Ти си правиш твои интерпретации, които са само и единствено в главата ти .
Интересно, сигурно се мислиш за тъпа, щом се засягаш за нещо , което не е отправено до теб индиректно, камо ли директно.


Моля те скрий се и си напиши домашното. :shock: :lol:

Glorybox
10-30-2011, 09:37
Много безсмислена тема. :lol:
Според мен един умен човек не би си позволил да определя интелектуалният капацитет на хора, които не познава и ще осъзнава, че в много случаи поведението във виртуалният свят на даден индивид не е сходно на поведението му в истинският живот, така че твоята тема ми се вижда изключително арогантна и нагла...Сама се издаваш колко си надута и проста.
Не се определя нищо , прочети добре темата .
Въпросът е принципен, защо всички се засягате на тъп , като че ли е нещо срамно.

Glorybox
10-30-2011, 09:38
то се пдразбира
или аз съм просто с развита фапнатизия
да, второто е известен факт
нда, както и да е
и все пак..
Не знам какво се подразбира, написано е точно и ясно какво се иска .
Ти си правиш твои интерпретации, които са само и единствено в главата ти .
Интересно, сигурно се мислиш за тъпа, щом се засягаш за нещо , което не е отправено до теб индиректно, камо ли директно.


Моля те скрий се и си напиши домашното. :shock: :lol:
Даже и дипломна имам да пиша , но преди това трябва да извърша някои проучвания.

ledenakrasota
10-30-2011, 09:38
Много безсмислена тема. :lol:
Според мен един умен човек не би си позволил да определя интелектуалният капацитет на хора, които не познава и ще осъзнава, че в много случаи поведението във виртуалният свят на даден индивид не е сходно на поведението му в истинският живот, така че твоята тема ми се вижда изключително арогантна и нагла...Сама се издаваш колко си надута и проста.
Не се определя нищо , прочети добре темата .
Въпросът е принципен, защо всички се засягате на тъп , като че ли е нещо срамно.

Не се засягаме. Всяка твоя втора дума е "тъп". :lol:

Glorybox
10-30-2011, 09:38
От човек, който е завършил НМУ и сега е в Българска филология забележки не приемам , занимавам се с коренно различна дейност.

Можеш да ни изпееш нещо за фон, но по-сериозна активност не мога да очаквам.


:lol: :lol: :lol: Ограничените хора са така. Когато не разбираш какво ти говоря, не си правиш труда да проучиш какво ти седи насреща и за какво спориш. :lol: :lol: :lol: :lol:


Това са плоско мислещите хора и тези без мисъл в главата си. Ако беше някой с мозък в главата, нямаше да имаш в речника думата "тъп." :)
Честито , имаш кб.

Glorybox
10-30-2011, 09:40
Много безсмислена тема. :lol:
Според мен един умен човек не би си позволил да определя интелектуалният капацитет на хора, които не познава и ще осъзнава, че в много случаи поведението във виртуалният свят на даден индивид не е сходно на поведението му в истинският живот, така че твоята тема ми се вижда изключително арогантна и нагла...Сама се издаваш колко си надута и проста.
Не се определя нищо , прочети добре темата .
Въпросът е принципен, защо всички се засягате на тъп , като че ли е нещо срамно.

Не се засягаме. Всяка твоя втора дума е "тъп". :lol:
Защото това е ключовото понятие в темата .
Все едно да говорим за кекс, и да не използваме почти никога думата.

StringTheoryPracticist
10-30-2011, 09:40
И аз те мразя.
Реално ако човек с ниски възможности за правене на връзки , с ниска възможност за осмисляне на това което се случва около него + слаба информираност може много лесно да бъде манипулиран и да се извлича изгода от това.
Тя може да бъде материална ( тъпи маркетингови стратегии , на които да се върже ) , сексуална и т.н.
Не до такава степен. За да бъде манипулиран, много по-лесно е да е човек с нисък филтър на информация, който да приема информацията си на доверие и да вярва в нещата, които са му по-удобни, отколкото ако е нискоинтелигентен. Така можеш дори да го убедиш, че можеш да правиш магии, докато някой нискоинтелигентен, който е предразположен за силно рационално мислене все ще се осъмни в нещата, ако няма доказателство - най-много да не може да ти разбере псевдо-доказателствата, но не да им се върже. Освен ако не го убедиш, че си на негова страна и ти повярва и почне да ти приема нещата на доверие донякъде, но човек с рационално мислене трудно приема неща на доверие. Другото, което е, че ще знае малко за света и затова няма да знае реално колко много измами има, а ще приема общоприетото за "най-вероятно правилни" - от това също можеш да се възползваш.

Но да се върнеш на варианта за човек с ирационално мислене и неопределена интелигентност. Естествено, за да се възползваш от този пропуск се изискват солидни знания за човешкото мислене, но в модерния свят има много системи, които вече се възползват от това - няма да изброявам такива.

А не забелязвам хора с по-нисък интелект да са по-податливи на това да се възползваш сексуално от тях. А и защо ти е да се възползваш, след като ако можеш това, ще можеш да го правиш и с взаимно съгласие?

Glorybox
10-30-2011, 09:42
При взаимно съгласие отново се възползваш ( конкретно от съгласието на отсрещният човек ).
Такива отговори чакам , нека всеки да сподели.

ledenakrasota
10-30-2011, 09:42
И аз те мразя.
Реално ако човек с ниски възможности за правене на връзки , с ниска възможност за осмисляне на това което се случва около него + слаба информираност може много лесно да бъде манипулиран и да се извлича изгода от това.
Тя може да бъде материална ( тъпи маркетингови стратегии , на които да се върже ) , сексуална и т.н.
Не до такава степен. За да бъде манипулиран, много по-лесно е да е човек с нисък филтър на информация, който да приема информацията си на доверие и да вярва в нещата, които са му по-удобни, отколкото ако е нискоинтелигентен. Така можеш дори да го убедиш, че можеш да правиш магии, докато някой нискоинтелигентен, който е предразположен за силно рационално мислене все ще се осъмни в нещата, ако няма доказателство - най-много да не може да ти разбере псевдо-доказателствата, но не да им се върже. Освен ако не го убедиш, че си на негова страна и ти повярва и почне да ти приема нещата на доверие донякъде, но човек с рационално мислене трудно приема неща на доверие. Другото, което е, че ще знае малко за света и затова няма да знае реално колко много измами има, а ще приема общоприетото за "най-вероятно правилни" - от това също можеш да се възползваш.

Но да се върнеш на варианта за човек с ирационално мислене и неопределена интелигентност. Естествено, за да се възползваш от този пропуск се изискват солидни знания за човешкото мислене, но в модерния свят има много системи, които вече се възползват от това - няма да изброявам такива.

А не забелязвам хора с по-нисък интелект да са по-податливи на това да се възползваш сексуално от тях. А и защо ти е да се възползваш, след като ако можеш това, ще можеш да го правиш и с взаимно съгласие?


Благодари се, че излизам за да не вия разбия на пух и прах теориите. :lol:

LambOfGod
10-30-2011, 09:44
Много безсмислена тема. :lol:
Според мен един умен човек не би си позволил да определя интелектуалният капацитет на хора, които не познава и ще осъзнава, че в много случаи поведението във виртуалният свят на даден индивид не е сходно на поведението му в истинският живот, така че твоята тема ми се вижда изключително арогантна и нагла...Сама се издаваш колко си надута и проста.
Не се определя нищо , прочети добре темата .
Въпросът е принципен, защо всички се засягате на тъп , като че ли е нещо срамно.

Tи чрез тази тема поставяш етикет на една въображаема група от хора, че са тъпи и питаш ние какви ползи имаме от това, че те използват интернет. И със същата тази тема ти самата си печелиш етикет "Най-тъп кофаджия '11" :)

Glorybox
10-30-2011, 09:46
Хора, които поради някаква причина са по-ограничени в мисленето си винаги ще има .
И защо трябва това да ги обижда, все пак това е реалността.
Ако беше прочела по-задълбочено щеше да забележиш , че много маркетингови стратегии се базират на слабостите в човешкото възприятие, интелект и т.н. , а тъп е общото наименование на тези пропуски.
И да, винаги ще има някои т.нар. по- "тъпи" от други , това е константа.
Ако всички са идеален показател, т.е. всички са с равен идеален показател , защото той е само един , то тогава няма да има тъпи.

StringTheoryPracticist
10-30-2011, 09:47
По по-горната ми дефиниция на "тъп", изглежда е наистина сред най-тъпите.

А бтв потенциалното ниво на аутизъм в темата е НЕЧОВЕШКО, а дори глобала не е писал. What is this, wrongplanet.net?

Glorybox
10-30-2011, 09:50
По-скоро има няколко провокатора , които приказваме в този стил, което довежда до подобни реакции и от другите, които биха реагирали иначе по различен начин.

StringTheoryPracticist
10-30-2011, 09:51
По-скоро има няколко провокатора , които приказваме в този стил, което довежда до подобни реакции и от другите, които биха реагирали иначе по различен начин.
Нене, не говорех за актуалното реализирало се ниво, а за потенциалното достижимо.

ParadOx
10-30-2011, 09:53
К'ва е тая тъпа тема, бе?! 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=mL2Bgj-za5k

:-({|= :-({|= :-({|= :smt035

DarkKiller16jp
11-12-2011, 14:43
Защо е изгодно тъпите хора да имат интернет.
Вие сте .
Какви изгоди имате от това.

Изгодно е, защото се правят на умни, заблуждават част от обществото, но в реалния живот са нищо, крият се в големи компании и при проблем, чакат другите да им помогнат. Тези хора са нищо, защото в реалния живот не могат да задействат ограничения си мозък да мислят в една неограничена насока.
Лично от такива хора, изгода нямам, освен от време на време да ги слагам на мястото им, със сарказъм или ирония, което лично ме удовлетворява, когато ми е скучно.
Дефиниция за тъп - човек, който е умствено ограничен, няма цел в живота с елементарно държание, опитващ се да направи впечатление не с друго, а с простотията си.
А, ако трябва да разбирам по друг начин въпросите, а не съм тъпа, а изгодата ми от това, е че съм няколко крачки пред останалите.