PDA

View Full Version : При мъжете....само секс или....?



let_me_be
10-30-2011, 10:14
Имам приятел доста отдавна-мил,грижовен,спокоен,напра о прекрасен.Но липсва ми емоцията с него, липсва ми "нещо да се случва".Преди 4 месеца срещнах момче.И от тогава се започна...обсипва ме с комплименти, с него правя неща, които не съм си и помисляла, че ще се осмеля да направя. Като се срещаме никога не знам къде ще ходим и какво ще правим-всичко се решава на момента и с щракване с пръсти. прави всякакви сантиментални нещича за мен, просто за да ме радва, а и аз него.Когато сме заедно не спира да ме гали, да ме целува и да ме прегръща, просто не спира да ме докосва, чувствам се така желана от него.Така връзката ни продължи 4 месеца....Обстоятелствата ни разделиха.Както и да е,чудя се,дали е било просто секс от негова страна и дали са се появили поне малко чувства.Въпреки че той е малко женкар,зарибява наред,но не ляга с всяка.....

amalita
10-30-2011, 10:20
И какъв ти е въпроса че не схващам ,дали да зарежеш приятеля си защото няма такава тръпка както с предишния ли? Или очакваш да ти кажем че тоя с който си ходила преди не е искал само секс :(

let_me_be
10-30-2011, 10:30
Или очакваш да ти кажем че тоя с който си ходила преди не е искал само секс :(

kalpazanka
10-30-2011, 10:32
Що се разделихте, като всичко беше "цветя и рози"?

amalita
10-30-2011, 10:38
Добре де разделили са ви обстоятелствата ,не те е зарязал той,били сте заедно 4 месеца ,обсипвал те е с комплименти,държал е на теб. Очевидно не е искал само секс.

kalpazanka
10-30-2011, 10:40
Добре де разделили са ви обстоятелствата ,не те е зарязал той,били сте заедно 4 месеца ,обсипвал те е с комплименти,държал е на теб. Очевидно не е искал само секс.
Дали не е сметнал, че прекалено дълго е на сухо?

amalita
10-30-2011, 11:27
Когато сме заедно не спира да ме гали, да ме целува и да ме прегръща, просто не спира да ме докосва, чувствам се така желана от него.Така връзката ни продължи 4 месеца....Обстоятелствата ни разделиха.Както и да е,чудя се,дали е било просто секс от негова страна и дали са се появили поне малко чувства......

Това ме навежда на мисълта че са правили секс .

kalpazanka
10-30-2011, 11:35
Като чета първия пост на авторката, ми се струва, че е малка и наивничка и са го карали платонично. Но нека намине и хвърли още малко светлина върху ситуацията.

badsector
10-30-2011, 12:06
И аз оставам с впечатление, че са се клатили. Тааа мъжете могат да искат само секс, но когато започнат да го получават, те са склонни да се влюбят. Тоест, ние можем да обичаме дори ако получаваме само секс, но да е достатъчно качествен и количествен.

adidaskataWE
10-30-2011, 13:12
за тея 4 месеца не вярвам да е искал само секс

Mi6inka
10-30-2011, 14:06
А ти защо все още стоиш с приятеля си ( или поне аз така го разбирам от написаното) ? Като не ти харесва.. остави го поне да си продължава, така или иначе си мръднала от пътя вече.

let_me_be
10-31-2011, 07:58
И аз оставам с впечатление, че са се клатили. Тааа мъжете могат да искат само секс, но когато започнат да го получават, те са склонни да се влюбят. Тоест, ние можем да обичаме дори ако получаваме само секс, но да е достатъчно качествен и количествен.

Мисълта ми е,приемал ме е като сексуален обект,чудя се дали се е осъществило привързване за тези 4 месеца и поява на някакви чувства.Интересува ме именно мъжка гледна точка,дали за тях е просто някакво"клатене"

anonymous708973
10-31-2011, 08:38
Това, че си приемана като сексуален обект може само да те радва. Идея си нямаш колко е гадно да имаш чувството, че на човека до теб му е все едно дали правите секс или не или дали ти харесва.

Имал е подход към теб точно заради това, че има доста опит. Дали това трябва да те притеснява, зависи само от теб. Вероятно за него 4 месеца са доста, а и щом е правил доста неща за теб, не му е било за единия секс.

А вие спахте ли заедно въобще?

badsector
10-31-2011, 09:59
...чудя се дали се е осъществило привързване за тези 4 месеца и поява на някакви чувства...
Принципно 4 месеца са никакво време. Да, когато човек е малък, може да му се струва като дълъг период, но на практика нищо не са. Въпреки това, може и да са се породили някакви чувства в него. Но това да не ти дава фалшиви надежди, защото женкарите са склонни мигновено да проявят чувства към обекта на желанията си. Също толкова мигновено чувствата изчезват, след като авантюрата е приключила. Но това е типично за добрите любовници (тип дон Жуан). Простите тъпкачи (тип Казанова) не могат да го постигнат. А така е много по-лесно и приятно да се задоволи една жена.

let_me_be
10-31-2011, 12:24
А вие спахте ли заедно въобще?

Многократно

SmilezZz
10-31-2011, 13:18
Сега , доколкото разбирам - имаш си сериозен приятел , обаче в продължение на 4 месеца му изневеряваш с друг , а той , горкичкия , си мисли , че го обичаш ? Жал ми е направо за него , как въобще не забелязва това ! А ти трябва да си толкова наивна и безсърдечна , щом го лъжеш , гледайки го право в очите. Щом ти липсва тръпката - слагаш край и това е , не да постъпваш по такъв ку*венски начин , без извинение. :?

valdesbg
10-31-2011, 15:47
Пак да бъда лошия герой - ама какво значение има след като е минало? На стари лаври ли ти се седи?

Ако е имал нещо към теб е щял да иска да се разделиш с приятеля си. Или поне да ти го намекне. Ако не се е случило - си е било за клатенето.

Иначе и ти не си цвете за мирисане, ама айде.

NambyPamby
10-31-2011, 15:57
^ съгласна съм.
бил ти е тръпка, накарал те е да опиташ нови неща, чувствала си се различно и пр., и просто щото нещата не са завършили логично(..."и живели заедно дълго и щастливо"), затова сега дълбаеш ли, дълбаеш в една и съща посока.
Твоя работа си е защо си още с приятеля си при все, че не ти дава нужната доза емоции, разнообразие и качествен секс(сигурно щото те е страх да останеш сама), обаче се замисли дали няма да е по-добре да му спукаш розовото балонче на момчето, разбивайки му илюзията, че сте един за друг, и да го оставиш да си изживее младостта, сиреч, да се отдаде на заслужен разврат и алкохол, или поне, да си намери някоя, която знае какво иска и как да си го поиска, а не да тича подир друг, понеже не може да обсъди проблемите във връзката си с приятеля си.

Star1ight
10-31-2011, 17:54
Имам приятел доста отдавна-мил,грижовен,спокоен,напра о прекрасен.Но липсва ми емоцията с него, липсва ми "нещо да се случва".Преди 4 месеца срещнах момче.И от тогава се започна...обсипва ме с комплименти, с него правя неща, които не съм си и помисляла, че ще се осмеля да направя. Като се срещаме никога не знам къде ще ходим и какво ще правим-всичко се решава на момента и с щракване с пръсти. прави всякакви сантиментални нещича за мен, просто за да ме радва, а и аз него.Когато сме заедно не спира да ме гали, да ме целува и да ме прегръща, просто не спира да ме докосва, чувствам се така желана от него.Така връзката ни продължи 4 месеца....Обстоятелствата ни разделиха.Както и да е,чудя се,дали е било просто секс от негова страна и дали са се появили поне малко чувства.Въпреки че той е малко женкар,зарибява наред,но не ляга с всяка.....
Поговори с приятеля ти и му обясни за проблема ви. Нека той го осъзнае.
Сама направи за него някаква изненада, за да усети, че и той трябва да ти прави нещо.
Във връзката вие и 2мата сте отговорни за това, което се случва, не само той, но и ТИ си в тази връзка.
Поговорете, ако той не го разбере, тогава кажи, че искаш да скъсаш с него - това ще го активизира. Но го казвай в най-краен случай и ако късаш - късаш. След 1-2-3 седмици чак, можете да се видите и да видиш, дали има промяна - ако има - супер, ако не - тогава това е края.

anonymous708973
10-31-2011, 20:12
Ако е имал нещо към теб е щял да иска да се разделиш с приятеля си. Или поне да ти го намекне. Ако не се е случило - си е било за клатенето.



Мне. Има момчета/мъже, на които им е все тая. "Хубаво ли й е с мен" - Да.
Какво значение има тогава, че формално е с някъв друг? Защо нещата вечно трябва да бъдат поставяни в рамки?

Не се заяждам.

valdesbg
10-31-2011, 20:24
Ако не му е все тая и има чувства не би търпял тя да е с друг и той да продължава да е около нея. А ако на него му е хубаво с нея и обратното е в сила то тогава това е достатъчно. Но не е равно на чувства.

ЩО се поставят в рамки ли? Ми щото на въпроса "каква кола си купи?" отговора "Синя" е меко казано безсмислен. Син Мерцедес Е класа, Комбн 2000 година е бая по уместен такъв.

Да, знам предметизирам нещата. По удобно ми е да знам че нещо е черно ИЛИ бяло. И съответно го слагам в чекмеджето с бели работи примерно. Всяко нещо си има определение/същност. Удобно ми е да си категоризирам вселената според този аспект.

let_me_be
11-01-2011, 05:09
Нека уточня....Както казах,разделихме се,защото обстоятелствата го наложиха,още в самото начало се знаеше,че тази афера ще продължи максимум 4 месеца.

Така,някой ме нарекоха курва....Не смятам,че съм такава,въпреки действието ми.Благодарение на него/както и на дълките разговори с човека,с когото бях 4 месеца,за отношенията между хората/ми позволи да науча много неща за себе си.Аз бях човекът,който напълно отричаше изневярата.НО в един момент хората имат нужда от разнообразие,колкото и прекрасен,грижовен и внимателен човекът,с когото са.Моята грешка е,че допуснах Вторият твърде близо до себе си...

anonymous708973
11-01-2011, 05:45
По удобно ми е да знам че нещо е черно ИЛИ бяло. И съответно го слагам в чекмеджето с бели работи примерно.

Eто къде бил ключът за бараката.
Няма бяло и черно, само безброй нюанси на сивото.

И да, ако си с някого само формално, а всъщност излизаш, изпитваш нещо и прочее към друг, на втория ще му е все тая ще си с някъв си там за пред хората.
Случвало ли ти се е, че даваш толкова сигурно мнение?
А познаваш ли такива хора? Щото аз да :)

valdesbg
11-01-2011, 06:08
Ако е сиво отива в чекмеджето за сиво :) Сивото всъщност е смеска между бяло и черно. Само по себе си не съществува. Да не почваме, теорията кои са основните цветове. Нюанси или изменения няма значение. Пак е сиво => там ще го търся :)

Ми всъщност ми се е случвало :) На мен не би ми било все тая, щото в една песничка на Галена за женените... нали се сещаш какво се пее. Ако на някой му е окей така...