PDA

View Full Version : Изборът..



Inloveee_
10-30-2011, 12:04
Ако не можете да бъдете с човека, когото обичате, поради много причини.. Бихте ли били с този, когото ви обича?

sapphire5
10-30-2011, 12:15
ох, зависи...

LeprikonA
10-30-2011, 12:16
от прекалено много неща зависи. кажи обстоятелствата, поради които не можеш да си с този, който искаш?

robles
10-30-2011, 12:43
Не, защото няма да се получи. Ако обичам някой, който не може да е до мен, ще мисля за него, ще сравнявам с другия.. Ще излезе, че използвам момчето, което ме обича. По принцип никога не съм била толкова отчаяна, че само и само да не съм сама да се хващам с тоя и оня, или в случая с някой, който ме обича. Ще съм с него от съжаление...

Luidgie
10-30-2011, 12:45
Какви сложни теми разисквате. Зависи си от човека, който е в тази "дилема". :lol:

Inloveee_
10-30-2011, 12:50
Да, но не става въпрос само за един човек. И в крайна сметка все някой ще излезе наранен.
Доколкото за причините, поради които не мога да съм с този, които искам. Мисля, че са прекалено основателни, дори да се коментират. Щом дори аз го осъзнавам, че е невъзможно.. Не се и надявам на нещо да се получи.

Luidgie
10-30-2011, 12:57
Нищо не пречи да опиташ, в крайна сметка нараненият ще си ти, не някой друг.

ivcheto0o
10-30-2011, 13:58
Не,не бих се опитвала да запълня празнотата в моя живот залъгвайки някого.

SheDevil
10-30-2011, 14:47
Значи, много относително е...има хора, които са постъпвали така в живота си, познавам такива (имат прекрасно семейство, добри приятели са и са се научили да се обичат с времето!), но това ми се струва малкоооо жестоко.... Аз вярвам, че на този свят все пак имаме една единствен за нас предназначена половинка и ако постъпим така, да бъдем с човек който ни обича, а не ние него....някой друг ще има чака...този наш приятел да го/-я открие... дано разбирате за какво говоря...
Изводът ми е: всеки има своя част в този живот и трябва да е с него/-я ...а не да се самозалъгва, че с времето ще го/-я заобича....дали ще е истина? 8)

eminemfenka
10-30-2011, 15:22
Не могада бъда с някого с когото не желая да бъда,особено ако желая друг. Освен забивка,флирт и нещо повърхностно ,друго не бих позволила да се случи с човек с когото не желая да бъда,не бих и позволила да се развият сериозни неща, няма нужда да залъгвам себе си , а него да го разбивам отвътре.

Limitless
10-30-2011, 15:34
ПО ДОБРЕ С ЧОВЕКА КОИТО МЕ ОБИЧА ОТ КОЛКОТО С "НЯКВА ГАДНА МАСТИЯ КЪДЕТО ЩЕ МИ СЕ ПРАВИ НА МНОГО ГОЛЯМА Д" (образно казано ) хах и ако не обичаш човека който те обича .. по добре му кажи от колкото да се вазползваш от него :) защото това прави теб .. ПЪЛЕН БОКЛУК!

Cvetii95
10-30-2011, 16:35
Не , не бих била с човек , който не обичам такива са принципите ми. Първо ,че по този начин много бих наранила този човек и не виждам смисъл да го лъжа и да го карам да страда. Второ заради себе си. Това би значело , че нямам никакво самоуважение и ми е се тая кой ме прегръща и целува

elysunny
10-30-2011, 16:40
ако имам симпатии/ харесвам, другия защо да не опитам. все пак любовта е 60% привързаност и свикване с даден човек

babity
10-30-2011, 16:41
Мнда, особено ако този, който ме обича, отговаря на поне няколко от топ изискванията ми.

NambyPamby
10-30-2011, 16:49
Пак излишно драматизиране и филми.
Появи ли се човек, който да обичаш, няма такова нещо като "невъзможно", има "не искам". Всички препятствия се преодоляват рано или късно, ако човек има желание да се бори за щастието си. Другото са оправдания.

Замисляла съм се хиляди пъти по тоя въпрос и до едно време все бях на мнение, че по-добре да бъдеш с някого, към когото не изпитваш чак толкова силни чувства, но за сметка на това той се отнася добре с теб, обича те, уважава те и прочее, отколкото да се тровиш за лудо, сиреч, да си пропиляваш най-хубавите години по човек, на който въобще не му дреме за теб/държи се зле с теб(примерно).
Да де, ама не става. Клин клин не изби поне при мен и нещата въобще не бяха такива каквито си ги представях. Нямаше достатъчно химия, любов пък съвсем, и цялата тая сигурност и грижа, които получавах, просто не стигаха до мен. Такова съжителство, такава връзка може би бих приела след години, когато вече съм улегнала и осъзнавам с цялото си същество, че желая сигурност и уважение, а не еднодневки. Засега май желанието да си чупя главата и да се държа инфантилно е по-голямо.

cigarettekisses
10-30-2011, 16:58
Не разбрах защо не можеш да си с този,когото обичаш.
Ако той не те харесва вече е проблем.
Иначе не ти пречи да опиташ.И аз много пъти съм си мислела,че
някои неща,които искам,са невъзможни/непостижими,но в последствие
осъзнах,че без да съм се опитала,няма как да съм сигурна.
Ако наистина го обичаш,не ти пречи да се опиташ да бъдеш с него,освен
ако той не те харесва.

Luidgie
10-30-2011, 17:00
Не разбрах защо не можеш да си с този,когото обичаш.
Ако той не те харесва вече е проблем.
Иначе не ти пречи да опиташ.И аз много пъти съм си мислела,че
някои неща,които искам,са невъзможни/непостижими,но в последствие
осъзнах,че без да съм се опитала,няма как да съм сигурна.
Ако наистина го обичаш,не ти пречи да се опиташ да бъдеш с него,освен
ако той не те харесва.
+ А и после няма да съжаляваш, че си си седяла на гъза и си се вайкала, вместо да се опиташ да си с него.

Inloveee_
10-30-2011, 18:22
Благодаря на всички за отговорите.
Не мога да бъда с този, когото обичам, защото той ме възприема като един вид приятелка, а и от скоро ходи с друга. Нещата са невъзможни. Докато с другия не е така. Но ще видим как ще се развият нещата.

gabsit000
10-31-2011, 06:38
много ясно,че не,аз ако не изпитвам никакви чувства как ще съм с него ей така просто защото не мога да съм с този който обичам..

anonymous708973
10-31-2011, 06:42
Много сериали...

gabsit000
10-31-2011, 06:43
Много сериали...


що да са сериали,ти би била с някой,когото те обича без ти да имаш грам чувства?

anonymous708973
10-31-2011, 06:45
Щот авторката е прекарала солидно време, потънала в драмата на Хуан и Норма (примерно). В реалния живот това не се случва.

gabsit000
10-31-2011, 06:55
Щот авторката е прекарала солидно време, потънала в драмата на Хуан и Норма (примерно). В реалния живот това не се случва.

може,само тя си знае...

Inloveee_
10-31-2011, 08:52
Щот авторката е прекарала солидно време, потънала в драмата на Хуан и Норма (примерно). В реалния живот това не се случва.
В реалния живот не се случва ли? Кое?
И ако няма да даваш съвет, защото изобщо пишеш безсмислени коментари. Подмини.