PDA

View Full Version : Как да си направя клипче ?



KoZmOdIaS
10-30-2011, 12:16
Хора някой може ли да ми каже , как да си направя клипче пред компа , например как танцувам или нещо подобдно .. ?

JuStIc3
10-30-2011, 12:38
WTF ?! Има едни техники .. как им викаха бе .. аааа камери ?!

KoZmOdIaS
10-30-2011, 12:43
WTF ?! Има едни техники .. как им викаха бе .. аааа камери ?!


Не се прави на интересен .. имам камера да но просто като я пусна нищо не става , нещо не се получава .. Ако разбирах щях ли да пиша тук?

naksdy
10-30-2011, 12:49
Не се прави на интересен .. имам камера да но просто като я пусна нищо не става , нещо не се получава .. Ако разбирах щях ли да пиша тук?

Е като не става си оправи драйвърите или си отвори книжката да видиш как се записва видео с твоята камера... Няма иначе да дойдем у вас да го направим вместо теб!

10-30-2011, 13:06
Не се прави на интересен .. имам камера да но просто като я пусна нищо не става , нещо не се получава .. Ако разбирах щях ли да пиша тук?

Е като не става си оправи драйвърите или си отвори книжката да видиш как се записва видео с твоята камера... Няма иначе да дойдем у вас да го направим вместо теб!

Как може толкова женки да се бутат тук, за да отговарят на неща, от които не разбират.

Пич, сложи си видеоредактор от рода на CorelVideoStudio, PowerDirector и само ще capture(включваш камерата и записваш, а след това можеш и да си редактираш клипа)

JuStIc3
10-30-2011, 13:52
Много ме дразните като не напишете нишо и после чакате отговор . Някъде казал ли си че имаш камера бе интересен ?!??!?! Ти ме питаш КАК ДА СИ ЗАПИШЕШ ВИДЕО ?! Ае малко гледайте какво пишете и после казвайте че тези които отговарят се правят на интересни. Аман от теми дето трябва да зададеш 100 въпроса за да помогнеш

KoZmOdIaS
10-30-2011, 14:09
Много ме дразните като не напишете нишо и после чакате отговор . Някъде казал ли си че имаш камера бе интересен ?!??!?! Ти ме питаш КАК ДА СИ ЗАПИШЕШ ВИДЕО ?! Ае малко гледайте какво пишете и после казвайте че тези които отговарят се правят на интересни. Аман от теми дето трябва да зададеш 100 въпроса за да помогнеш


Малко логика пич .. как ще си направя клипче ако нямам камера ?

KoZmOdIaS
10-30-2011, 14:10
torn мерси за отговора :)

10-30-2011, 14:24
Много ме дразните като не напишете нишо и после чакате отговор . Някъде казал ли си че имаш камера бе интересен ?!??!?! Ти ме питаш КАК ДА СИ ЗАПИШЕШ ВИДЕО ?! Ае малко гледайте какво пишете и после казвайте че тези които отговарят се правят на интересни. Аман от теми дето трябва да зададеш 100 въпроса за да помогнеш

Момиче ако го напише ти нали няма веднага да и предложиш услугите си, за да я снимаш, а е близко до акъла, че има камера и просто няма как да записва само с нея.

naksdy
10-30-2011, 14:32
Как може толкова женки да се бутат тук, за да отговарят на неща, от които не разбират.

Секси, аз откогато се занимавам с компютри, ти си си мислел още че монитора е компютъра...
Човека пита как да си запише клипче, а това може да стане без бози като тези, които ти си изброил. Това че имаш пишка в гащите не те прави по-умен!!!

10-30-2011, 14:43
аз откогато се занимавам с компютри, ти си си мислел още че монитора е компютъра...
Човека пита как да си запише клипче, а това може да стане без бози като тези, които ти си изброил. Това че имаш пишка в гащите не те прави по-умен!!![/b][/color]

Забравил съм как да обяснявам, за да ме разберат и децата, но ще пробвам.
Може би съм мислел монитора за компютър, защото съм работил с iMac.
Tия 'бози' които съм му предложил са едни от най-добрите видеоредактори, а така обичаният от всички вас Вегас въобще не може да се сравнява с тях.

naksdy
10-30-2011, 15:21
Да ама човека пита как да се снима с камерата, а не как да си монтира клип тип световните изпълнители, не усложнявай допълнително нещата, все пак автора не може да се снима с вградената програма, ти обработка ми говориш...

thegreenzombie
10-30-2011, 15:27
Това че имаш пишка в гащите не те прави по-умен!!!

нямам идея за какво става дума, амм това изречение ми хареса и реших да ъпна темата само заради него 8-)

10-30-2011, 15:41
Извинявам се значи, а той е трябвало да напише дрехите, които избира, за да знам дали ще му отиват.
Както съм написал му трябва видеоредактор, за да може да свали/capture от камерата си, а вградена програма не знам да има.
Ако поне малко разбираше щеше да си наясно, че от софтуера, с който сваля/записва от камерата зависи най-много качеството на самият клип и ако ползваш някой боклук за 720p камера не мисля, че ще е умна постъпка.

thegreenzombie
10-30-2011, 15:43
Извинявам се значи, а той е трябвало да напише дрехите, които избира, за да знам дали ще му отиват.
Както съм написал му трябва видеоредактор, за да може да свали/capture от камерата си, а вградена програма не знам да има.
Ако поне малко разбираше щеше да си наясно, че от софтуера, с който сваля/записва от камерата зависи най-много качеството на самият клип и ако ползваш някой боклук за 720p камера не мисля, че ще е умна постъпка.

ебати :D все едно говориш на китайски 8-) .....

naksdy
10-30-2011, 16:11
Извинявам се значи, а той е трябвало да напише дрехите, които избира, за да знам дали ще му отиват.
Както съм написал му трябва видеоредактор, за да може да свали/capture от камерата си, а вградена програма не знам да има.
Ако поне малко разбираше щеше да си наясно, че от софтуера, с който сваля/записва от камерата зависи най-много качеството на самият клип и ако ползваш някой боклук за 720p камера не мисля, че ще е умна постъпка.

Зависи от вида на камерата много ясно. Не може с камера 1.3 мегапиксела да изкараш ХД качество. Пък ако ще и най-готиния редактор да ползваш. Иначе като инсталираш драйвърите на камерата и се появи иконата за нея на десктопа, има си там опции да се заснеме видео. Какво ще е качеството си зависи от самата камера. И на 100 редактора да сложиш записа после оправия няма.

10-30-2011, 16:19
Зависи от вида на камерата много ясно. Не може с камера 1.3 мегапиксела да изкараш ХД качество. Пък ако ще и най-готиния редактор да ползваш. Иначе като инсталираш драйвърите на камерата и се появи иконата за нея на десктопа, има си там опции да се заснеме видео. Какво ще е качеството си зависи от самата камера. И на 100 редактора да сложиш записа после оправия няма.

Не ти ли омръзна, защото аз вече съм отегчен до смърт.
Хубавите камери имат опция да записват сами(като ти се появи икона на десктопа/или от MPC при мен и можеш) НО не всички са такива.
Обяснението ми за качеството беше по една причина.Много хора ползват разни боклуци, с които се снимат и слагат някви ефекти, но пък крайният резултат става само за стрийм сайт като вибокса, където има само флаш и е без значение, какво гледаш.

GinioKologov
10-30-2011, 20:16
Хора някой може ли да ми каже , как да си направя клипче пред компа , например как танцувам или нещо подобдно .. ?

Абе torVNP ти на тъп ли се правиш или да, защото опитите ти да си интересен не се получават. Човека пита как как да се снима, ти му обясняваш кво е да си професионален фотограф. Той иска клипче пред компа, къде го зачука в ХД камери и редактори на видео #-o

10-31-2011, 02:27
Абе torVNP ти на тъп ли се правиш или да, защото опитите ти да си интересен не се получават. Човека пита как как да се снима, ти му обясняваш кво е да си професионален фотограф. Той иска клипче пред компа, къде го зачука в ХД камери и редактори на видео #-o

Aз само се правя, но при теб виждам, че дори не се налага да се преструваш.

KoZmOdIaS
10-31-2011, 10:15
Аиде стига сте се карали... мерси за отговорите на всички , оправих се !

yana0404
11-05-2011, 17:43
My Computer>USB 2.0 1.3M UVC WebCam Май става и за видео :) :) :)

11-05-2011, 19:38
Днес правих едни неща и видях, че с BBFlashBack също можеш да снимаш от камерата си, а тъпанарите продължават да ползват смотаната камтазия