PDA

View Full Version : Проблем..



khm6
10-30-2011, 14:53
Имам един малък проблем.Може да ви звучи банално и истъркано, но все пак ще споделя и се надявам на съвети :).
Та ето го моят проблем. Ще излизам с едно момче нещо като среща та и преди съм излизала с момчета но никога не се е стигало до първата целувка.Не че не съм имала възможност просто не съм имала тази смелост.Нямам голям опит а той има доста голям.Точно това ме притеснява не знам какво да правя ако се стигне до целувката съвсем ще блокирам ... ще си мисля само, че нищо не мога и ще зацепяя и съм сигорна, че няма да се справя и ще оплескам нещатата.... :S :( :( :( Та да попитам за трик или поне да не се изложа някак си все пак немога да го бутна трябва да отвърна някакси.... много ми е притеснително само го м мисля моля съвет за една не искам да е перфектна а хубава първа целувка :)
Благодаря много много :) :*

SheDevil
10-30-2011, 14:57
Както приятелят ми казва, почуствай го и всичко ще се получи...
Тук няма трикове и това не е изпит, идва от сърцето...не знам дали ме разбираш...успокой се....никой не се е родил научен,дори и да не си паснете в целуването, винаги може да опитате отново,хората се напасват с времето!

thegreenzombie
10-30-2011, 14:58
напълни една чаша с лед и започвай да тренираш :D ....

robles
10-30-2011, 15:00
Много пъти преди срещата си я представяме по някакъв начин, а като излезем с човека се случват съвсем различни неща. Не е задължително да се стига до целувка на първата среща. Отпусни се, забавлявайте се, говорете си.

С тези мисли само се панираш и най-много срещата да излезе пълен провал. Каквото има да става, то ще стане от самосебе си. Не насилвай нещата.

10-30-2011, 15:50
С лигавенето ако не се оправиш му пусни повече, а това поне е гаранция, че отново ще те потърси.

Enchanting
10-30-2011, 18:29
Не го мисли чак толкова. :)

stteLii
10-30-2011, 19:40
Отпусни се,забавлявайте се,не мисли изобщо за целувка..
Ако се стигне до нея,ще видиш,че не е толкова страшно..Колкото по-малко мислиш,толкова по-добре.. :)

Taam
10-30-2011, 20:31
Моята първа целувка= пълен фейл.
Почти всички са объркани и нервни в началото, така че не се притеснявай. Ако сбъркаш, никога не е фатално.

Boyman
10-31-2011, 04:42
Охх, какво да ти кажа... не знам. Ако искаш си запиши час за практика при мен :wink: Шегичка! Ами виж, трябва да си отпусната. Затова трябва той да се погрижи, не го мисли. Иначе като усетиш, че настъпва момента... накланяш леко глава в едната посока, гледаш да не си ударите челата, разбира се :-D и се доближавате бавно един до друг. Все пак няма да се хапете - ще се целувате, и то си идва от само себе си. :) Успех и няма страшно!

musicinmyveins
10-31-2011, 06:01
Нали той има опит?Той трябва да му мисли.Той трябва да ходи по теб не ти по него.Не е кой знае ква философия.Най-важното е да не го мислиш толква,че може да се оплескаш от толква много мислене.

anonymous708973
10-31-2011, 06:44
Когато настъпи някво мълчание такова, гледай го в очите, приближи се към него, потъркай носа си в неговия (мега сладко е, като някви ескимоси :Д), наклони си главата (надясно е препоръчително) и го целуни. Притвори или затвори очи.
Ето ти го схематично направено :Д

badsector
10-31-2011, 10:00
По начина ти на разсъждаване усещам, че няма да се усетиш как ще се озовеш в леглото му.

lubovvv
10-31-2011, 10:04
Какво толквоа се страхувате от първата целувка? Явно не сте готови за нея....
Аз изобщо не съм се притеснявала за първата си целувка, просто се случва, доверих се на интуицията си

MarsBoy
10-31-2011, 11:44
Какво толквоа се страхувате от първата целувка? Явно не сте готови за нея....
Аз изобщо не съм се притеснявала за първата си целувка, просто се случва, доверих се на интуицията си

+1 Абсолюто съгласен и при мен беше така. Всички мислите прекалено много. Просто се отпусни и се забаваявай... няма да те изяде :)