PDA

View Full Version : Имали момичета които ?



VANBASTEN
10-30-2011, 16:17
Имали момичета които обичат да го правят с девствени момчента споко аз не сам от тези просто бях гледал един филм и се досетих и ми стана интересно е дами ? :-)

kantonecApetur4
10-30-2011, 16:18
Кой е филма?

SisiStrange
10-30-2011, 16:23
Не е от значение, според мен.

beautifullslayer
10-30-2011, 16:27
Да не си гледал Американски пай а ? :)

MaLkaTa_LaDy
10-30-2011, 16:27
Няма недевствено момиче, което да предпочете девствено момче.
Ако и момичето е девствено - вероятно да, защото е гадно да си представяш как приятеля ти преди време е чукал някоя друга.

cigarettekisses
10-30-2011, 16:48
Сигурно има :lol:

VANBASTEN
10-30-2011, 17:19
маи ам.паи беше не сам сигорен ама ми стана интересно шото много момичета не го искаха а накрая една го искаше и му каза да си сложи 2 презерватива за да не сварши бързо хаха ама и аз съм на това мнение че едвали има такова момиче което ше иска девственик :razz:

granger
10-30-2011, 17:23
Що пък да няма?! :-o На някое момиче може да и е супер кеф ,че е първата на момчето,друг е въпроса за опита,ама все отнякъде трябва да се започне.Никой не се е родил научен :)

bubkaa93
10-30-2011, 17:34
Да има такива момичета.Аз бих искала да спа с девствено момче.

Sh@d0w
10-30-2011, 17:40
Да има такива момичета.Аз бих искала да спа с девствено момче.

Очаквай сега половината форум да ти се изсипе на ЛС.

bubkaa93
10-30-2011, 17:51
почнаха

VANBASTEN
10-30-2011, 18:06
He e 4ecHo TEMATA E MOQ XAXA

bubkaa93
10-30-2011, 18:13
А? :lol:

Sh@d0w
10-30-2011, 18:17
А? :lol:

Автора иска да топне чушката, но му е тъжно, че трябва да чака на опашка.

xoxi
10-30-2011, 18:18
защото е гадно да си представяш как приятеля ти преди време е чукал някоя друга.

Има и такива, които въобще не мислят за това, а се радват, че приятелят им има опит и знае какво прави.

DragonLady
10-30-2011, 19:21
Да има такива момичета.Аз бих искала да спа с девствено момче.

Очаквай сега половината форум да ти се изсипе на ЛС.

Прав е мацко!!! Един път и аз се изцепих така като тебе и после получих на ЛС покана да съм първата на един .... Сеиозно ти говоря и не се ебавам!!!

По темата: Преди и на мен ми беше мерак, е на случи ми се, и да ти кажа честно, ако пак имам тази възможност, бих приела само ако много обичам човека, иначе просто не си заслужава труда и усилието да обучиш неопитен мъж кое как става в секса.

ThroughStruggle
10-30-2011, 19:24
Няма недевствено момиче, което да предпочете девствено момче.

Естествено, че има. Някои жени се възбуждат от мисълта за неопитно момче, който реално не знае какво прави. Това ти дава възможността да доминираш, да водиш и да въвеждаш момчето в нещата, които вече си преживяла и пробвала.

VANBASTEN
10-30-2011, 19:25
е ти пък що да не си зас;ужава винаги си заслужава аз имам един фр които беше дествен на 20год и срешна ено момиче което беше опитно и така вече са 2 години заедно такаче не пречи нз всеки си има мнение :?

VANBASTEN
10-30-2011, 19:27
но нема как всеки с късмета си хахахах :razz:

DragonLady
10-30-2011, 19:34
е ти пък що да не си зас;ужава винаги си заслужава аз имам един фр които беше дествен на 20год и срешна ено момиче което беше опитно и така вече са 2 години заедно такаче не пречи нз всеки си има мнение :?

Беше си просто лично мнение! Това, че аз не бих се хванала да уча неопитен мъж, който не обичам, не значи, че някоя друга няма да се навие да го отрака.
А за примера, който ти даде, щом са заедно 2 год, значи още от началото е имало чувства между тях и може би затова момичето, се е навило да го научи кое как става във секса.

VANBASTEN
10-30-2011, 19:49
е щом са 2год заедно мн ясно че има чувства / и не се е навила да го учи а просто го обича и не мисля че е толкова сложно нещо секса както според теб не на всяко момче му е трудно в началото не се заблуждаваи от личен опит ти го казвам зависи от човека дали е притеснителен или не не зависи от друго и дали имаш малко фантазия просто е до човека

Figure
10-30-2011, 19:53
Според мен ако си КРАСИВ и отворен всяка мацка ще те иска ,макар и да си детствен ;д

DragonLady
10-30-2011, 19:56
е щом са 2год заедно мн ясно че има чувства / и не се е навила да го учи а просто го обича и не мисля че е толкова сложно нещо секса както според теб не на всяко момче му е трудно в началото не се заблуждаваи от личен опит ти го казвам зависи от човека дали е притеснителен или не не зависи от друго и дали имаш малко фантазия просто е до човека

Не казвам, че секса е нещо, кой знае колко сложно, но все пак за едно момиче това да обучи неопитен мъж си е едно доста сериозно предизвикателство, изискващо голяма доза търпение и разбиране към отсрещната страна. И да зависи от момчето ;)

marilyn
10-30-2011, 19:56
Аз съм била с девствен, защото много го харесвах и ме кефеше мисълта да съм му първата... Но това беше отдавна...

Hukuu
10-30-2011, 20:05
[quote=VANBASTEN] но все пак за едно момиче това да обучи неопитен мъж си е едно доста сериозно предизвикателство, изискващо голяма доза търпение и разбиране на отсрещната страна. И да зависи от момчето ;)

А обратното пък е по-лесно нали? :lol: :lol: :lol:

DragonLady
10-30-2011, 20:11
[quote=VANBASTEN] но все пак за едно момиче това да обучи неопитен мъж си е едно доста сериозно предизвикателство, изискващо голяма доза търпение и разбиране на отсрещната страна. И да зависи от момчето ;)

А обратното пък е по-лесно нали? :lol: :lol: :lol:

В момента темата е ако мъжа е девствен, а жената не. Ти ми говориш за нещо извън темата ;)
А колкото до блъскането на главата във стената ... след теб моля ;)

VANBASTEN
10-30-2011, 20:13
е колко търпение ще иска 5 6 пъти хаха :Д както при момичетата нали така DragonLady :oops:

DragonLady
10-30-2011, 20:15
е колко търпение ще иска 5 6 пъти хаха :Д както при момичетата нали така DragonLady :oops:

Зависи от човека, няма определен брой пъти ;) Зависи дали бързо схваща ( отнася се и за двата пола ).

VANBASTEN
10-30-2011, 20:18
така е права си еи ама вие момичетата мн расбирате значи бреии то да ви завиди човек понякога....страшна работа :-D

Taam
10-30-2011, 20:26
Сега като се замисля, би ми било малко странно. Тоест, бих се държала с него като с всички останали момчета, с които някога съм спала, обаче постоянно в главата ми ще е въпросът: "Дали има нужда от помощ тук, или да го оставя да се оправя сам?" 8-)

annonimnna
10-30-2011, 21:11
Хъх, егати якото.
И аз искам да пробвам с девствено момче. :))))

VANBASTEN
10-31-2011, 06:22
ами кво чакаш бее :razz: търси наред все ше намериш някои :razz: :-D

gabsit000
10-31-2011, 06:45
по принцип наистина не е от значение,но все пак,лично за себе си бих искала да е някой с опит и не мисля,че съм единствена,друго е да знае какво прави..

anonymous708973
10-31-2011, 06:52
Хъх, егати якото.
И аз искам да пробвам с девствено момче. :))))

Агрпрфххх.
Честно, не знам как по друг начин да си изразя емоцията.

treisi90
10-31-2011, 19:04
защото е гадно да си представяш как приятеля ти преди време е чукал някоя друга.
Хаха първият ми път аз изпитвах подобни комплекси :-D , но въпреки всичко сега като се замисля много се радвам, че не му бях аз първа.
Иначе имайки предвид, че вече съм го правила.. зависи :grin:

marilyn
10-31-2011, 19:07
защото е гадно да си представяш как приятеля ти преди време е чукал някоя друга.
Хаха при моя пръв път аз изпитвах подобни комплекси :-D ,

От к'ъв зор си представяте гаджетата ви как са чукали друга?! То е нормално човек да е имал връзки и отношения и преди вас...

icd
10-31-2011, 19:39
едва ли би им харесало след като го вкарваш точно 2 пъти и си я оплискал :D

dream1707
10-31-2011, 19:51
Има... честно казано и аз бих искала :D

Bozichko
10-31-2011, 19:55
Продължавам да не разбирам къде е разликата между девствено и "не" девствено момче? Това, че повечето пикльовци още с първото проникване и вече са напълнили 2 пъти презерватива, няма нищо общо. Ако има нещо истинско между 2мата и момчето не е тотален дебил, дори и за първи път да прави секс, с малко повече разговори и допитвания един към друг, може да се изживее страхотен секс. Искрено съжалявам ,че сте попадали на някви слабоумни, които не могат да си задържат еякулацията и 10 секунди!

imamkrasivouho
10-31-2011, 19:56
защото е гадно да си представяш как приятеля ти преди време е чукал някоя друга.
Хаха при моя пръв път аз изпитвах подобни комплекси :-D ,

От к'ъв зор си представяте гаджетата ви как са чукали друга?! То е нормално човек да е имал връзки и отношения и преди вас...
Олеле не моля ти се това е непростимо просто! Трябва да се пазят до сватбата как! :lol:

loveca777
10-31-2011, 20:03
Аз бих искал с девствена!
Имааа ли? Ехооо! Чякам за секс !
Айде нааахвърляйте ми сеее!!! :D

marilyn
10-31-2011, 20:33
Продължавам да не разбирам къде е разликата между девствено и "не" девствено момче? Това, че повечето пикльовци още с първото проникване и вече са напълнили 2 пъти презерватива, няма нищо общо. Ако има нещо истинско между 2мата и момчето не е тотален дебил, дори и за първи път да прави секс, с малко повече разговори и допитвания един към друг, може да се изживее страхотен секс. Искрено съжалявам ,че сте попадали на някви слабоумни, които не могат да си задържат еякулацията и 10 секунди!

Разлика определено има! И това, че е девствен не означава, че ще "свърши от първото проникване", но разликата между опитен и неопитен е просто огромна! И не всички сме попадали на "някви слабоумни", но просто е нормално, когато нямаш опит да си неуверен, да се притесняваш дали на другия ще му хареса и куп други работи.

Bozichko
10-31-2011, 20:43
Продължавам да не разбирам къде е разликата между девствено и "не" девствено момче? Това, че повечето пикльовци още с първото проникване и вече са напълнили 2 пъти презерватива, няма нищо общо. Ако има нещо истинско между 2мата и момчето не е тотален дебил, дори и за първи път да прави секс, с малко повече разговори и допитвания един към друг, може да се изживее страхотен секс. Искрено съжалявам ,че сте попадали на някви слабоумни, които не могат да си задържат еякулацията и 10 секунди!

Разлика определено има! И това, че е девствен не означава, че ще "свърши от първото проникване", но разликата между опитен и неопитен е просто огромна! И не всички сме попадали на "някви слабоумни", но просто е нормално, когато нямаш опит да си неуверен, да се притесняваш дали на другия ще му хареса и куп други работи.

Цял ден мога да водя спор, че НЕ опитът прави един мъж "качествен е*ач" !!! Има толкова много мъже, които цял живот си остават некадърни и не можещи. Има 2 главни фактора, които правят секса перфектно. А именно - доверието и комуникацията. Всичко друго е просто измишльотина!

anonymous708973
11-01-2011, 05:59
Пич, наистина не разбирам как може да спориш, че няма разлика?
Има огромна такава. Опитът е важен, доверието и комуникацията също.
Но опитът повече.

Ще се опитам да обясня защо. Опитният човек няма нужда от толкова дълги разговори, защото знае, че има универсални неща, които се харесват на всяко момиче. Естествено, ще му (по)кажа какво специално му действа на мен и какво не обичам.

При девствено (блааах, ква гадна дума) момче... нещата просто не му идват отръки, трябва постоянно да се казва какво да прави. А леглото е мястото, където лично на мен ми харесва мъжът да казва как да стават нещата. Да приемем, че все пак е прочел нещо в нета/списание/прочее. В неговата глава нашите разговори за моите любими неща са под формата на научено наизуст стихотворение в училище. Ако забрави нещо - край. Няма да се сети, защото не му идва отвътре, понеже няма опит.
За мен разликата е огромна. Нямам нерви, желание и време, за да уча някого.

marilyn
11-01-2011, 09:06
Пантерката много добре го каза... разлика има просто заради липсата на опит! Никой не оспорва, че някои мъже си остават некадърни цял живот... и такива има...
Но в кревата трябва увереност! А кой девствен (без значение момче или момиче) е уверен от първия път?!?!?!

Gerityyy08
11-01-2011, 09:19
Няма недевствено момиче, което да предпочете девствено момче.
Ако и момичето е девствено - вероятно да, защото е гадно да си представяш как приятеля ти преди време е чукал някоя друга.

VANBASTEN
11-01-2011, 09:21
мани го тоя bozichko прави се че разбира от всичко .... всичко е до човека

Vladel
11-01-2011, 14:50
Сякви ги има. :lol: :lol:

adidaskataWE
11-01-2011, 17:31
Няма кой знае какво значение,но всяка би предпочела по опитен.Но пък ако знаеш,че си първата на някой пак не е лошо чуството ;дд

icd
11-02-2011, 09:49
Продължавам да не разбирам къде е разликата между девствено и "не" девствено момче? Това, че повечето пикльовци още с първото проникване и вече са напълнили 2 пъти презерватива, няма нищо общо. Ако има нещо истинско между 2мата и момчето не е тотален дебил, дори и за първи път да прави секс, с малко повече разговори и допитвания един към друг, може да се изживее страхотен секс. Искрено съжалявам ,че сте попадали на някви слабоумни, които не могат да си задържат еякулацията и 10 секунди!

считай, че и толкова е бил девствен ако е издържал повече от 10 секунди. А ако все пак наистина е бил девствен и е издържал повече, то ти си по-грозна от смъртта... Да се надяваме все пак, че те е излъгал :D

Slynchiicee
11-02-2011, 17:48
Защо не аз бих се радвала да съм му първа :-P

Slynchiicee
11-02-2011, 17:49
Друго си е опита де :razz:

treisi90
11-03-2011, 08:32
защото е гадно да си представяш как приятеля ти преди време е чукал някоя друга.
Хаха при моя пръв път аз изпитвах подобни комплекси :-D ,

От к'ъв зор си представяте гаджетата ви как са чукали друга?! То е нормално човек да е имал връзки и отношения и преди вас...
Олеле не моля ти се това е непростимо просто! Трябва да се пазят до сватбата как! :lol:
Говорех за първия ми път, за Бога. Нормално е. Казах, че се радвам, че не съм му била първата.. хахаха
Много сте зле :lol:

VANBASTEN
11-03-2011, 13:41
хаха сериозно ли такива като тос bozichko сам ги виждал много във форума се прави на играч иначе е една мишка мн сам ги виждал като теб тази тема е за расбиране да се пише нормално не да се правиш че расбираш комплексар :-x

FatalError
11-03-2011, 13:57
И коя ще иска да легне с девствен ако и тя не е? :D

Zarity
11-04-2011, 14:49
Ааа. Сигорно има знам ли :D
Смисъл аз лично и за първия път и след това се чуствам по-сигорна с опитно момче.
А пък честно казано за първия път да се дам на девствен нямаше никъв шанс.

VANBASTEN
11-04-2011, 21:47
така ще кажете сега извратеничкото ви подсъзнание го желае хаха само се правите ама ви се иска на всички хаххахах :razz:

Jessie
11-05-2011, 08:10
Има. ;рр...

GabrielleShayk
11-05-2011, 12:47
Аз не бих искала...

2miss4sixty8
11-05-2011, 15:25
не, не бих.. би било скучно, катастрофално даже.. никаф кеф.. момчето ще е притеснено и т.н. знам ли сигурно има много които да не са на моето мнение, но знам ли..

funkey
11-05-2011, 18:55
Хахахаха а после защо имало теми "Срам ме е че съм девствен" И най-епичното в случая е че повечето от вас казват че няма нищо срамно в това да си девствен :lol:

granger
11-05-2011, 19:13
И къв е проблема не виждам?! Всеки е бил девствен и отнякъде е тръгнал.Никой не се е решил научен. Пък и супер тъпо тва момиче да отреже момче ,защото е девствен.Ние да не би да сме се родили научени ?! Мннного глупаво мислене от гледна точка на момичетата.Все едно някой нас да ни заебе щото не знаем как да го правим... think about it ... Пак казвам всеки отнякъде е тръгнал,вярно въпрос на лично мислене,ама дай ся ние вече като не сме с опаковката и да игнорираме всяко девствено момче ...плоско мислене!

imamkrasivouho
11-05-2011, 19:15
И къв е проблема не виждам?! Всеки е бил девствен и отнякъде е тръгнал.Никой не се е решил научен. Пък и супер тъпо тва момиче да отреже момче ,защото е девствен.Ние да не би да сме се родили научени ?! Мннного глупаво мислене от гледна точка на момичетата.Все едно някой нас да ни заебе щото не знаем как да го правим... think about it ... Пак казвам всеки отнякъде е тръгнал,вярно въпрос на лично мислене,ама дай ся ние вече като не сме с опаковката и да игнорираме всяко девствено момче ...плоско мислене!
Дап.

imaginemoi
11-06-2011, 13:11
Предпочитам приятелят ми да има опит и да знае кое как се прави, това, разбира се, не значи, че, ако го обичам, ще го зарежа, защото не се справя супер добре. Даже би ми било приятно да го понауча на някои неща :-D

DREAM95
11-06-2011, 18:51
А? :lol:

Автора иска да топне чушката, но му е тъжно, че трябва да чака на опашка. :razz: :razz: :razz:

svinqvtrastika
11-06-2011, 19:49
Никоя не иска да чука девствен.Вие сте някви изроди.

krem4et0
11-06-2011, 20:00
Няма недевствено момиче, което да предпочете девствено момче.
Ако и момичето е девствено - вероятно да, защото е гадно да си представяш как приятеля ти преди време е чукал някоя друга.

А има, има. Ако имам следващ мъж (не дай си Боже) не искам да има друга преди мен. Дори сега ми е гадно, че настоящата ми половинка преди 8 години е целувал друга...Направо полудявам. Имам ужасно чувство за собственост и съм много ревнива.

За жалост подобни момчета няма да са ми във възрастовата категория, а ако са, вероятно ще са доста смотани.

И все пак условието да съм с един мъж за мен винаги е било да няма друга преди мен. Толкова съм щастлива, че се изпълни...


А към тия дето искат опит и определят секса едва ли не като решаване на сложна задача, да ги попитам за тях какво значи любовта? А страстта? Двете неща са най-важното в секса. Ако някой те привлича, какво значение има, че няма опит. Пак може да ви е хубаво, защото има страст, вероятно и обич.

VANBASTEN
11-06-2011, 20:23
БРАВО КРЕМ4Е СУПЕР ОТГОВОР !!! МН ЖАЛКО ЧЕ МН СА МАЛКО МОМИЧЕТАТА КОИТО РАСАЖДАВАТ КАТО ТЕБ ДАЖЕ И НЗ ДАЛИ ИМА ОЩЕ ТАКИВА ЕВАЛА...Момичетата в днешно време се ши*ат повече от момчетата но кво да се прави нема как... :shock: :P :-P