PDA

View Full Version : От каква националност са приятелите ви (за тези в чужбина)



Cinderella111
10-30-2011, 16:40
Искам да попитам тези който не живеят в Бг, какви са техните приятели защото знам, че българите в чужбина са много злобни и завиждат един да друг, а също така съществува и дискереминация спрямо чужденците. Та как е във страната в която сте, с какви хора дружите и какво ви допада в тях? :)

SunnyBrown
11-10-2011, 18:27
Защо си мислиш че българите в чужбина са злобни и завистливи :( ? Това че ти си попаднала на такива не значи че трябва да слагаш всички под общ знаменател

Имам приятели от много националностти - българи , португалци , гърци , англичани , поляци ..

В коя държава си ? Аз съм в Англия :)

Aniiiii
11-10-2011, 23:55
И аз съм в Англия и найстина е така - Българите са малко завистливи иии не знам, не всички .. но повечето (поне според мен). Има и доста свесни хора де, това не може да се отрече.

Приятелят ми е Българин. Имала съм и приятел - англичанин.

Други приятели ... и аз като SunnyBrown - Португалци, Поляци, Англичани.

ch0c0late44
11-11-2011, 16:30
В Германия съм.
Най - добрата ми приятелка е от Португалия.
иначе имам доста познати (като горе изброените) но не мога да ги нарека приятели..

FataMorgana
11-12-2011, 09:33
В Дубай съм.
Имам приятели от България, Индия, Англия, Франция, Белгия, Пакистан, Египет, Судан, Германия, Шотландия, САЩ, Канада, Австралия, Южна Африка... и от много други държави. Тук има хора от всички националности и всички се разбират много добре. Не съм забелязала Българите да са кой знае колко по злобни и завистливи от тези в България. Има много лекари, инжинери и хора със висше образование които наистина си разбират от работата които са се реализирали на много по добро място, защото какво бъдеще има един Българин в България с висше образование? Като гледам всички компентентни хора гледат да се изнесат. И тук е мястото.

mrankoniiii
11-12-2011, 17:37
Аз съм в Канада и имам приятели от Англия Полша Америка Сингапур Франция Сидни Токио Аржентина , Египет , Сащ , Белгия , Германия , но нямам от България което е много жалко защото понякога не се прибираме повече от 1 2 години и много ми липсва да си поговоря с някой на български

Leticcia
12-11-2011, 14:45
Аз съм в Италия.Имам приятели от там, българи, руснаци, поляци и т.н.

herassmant
12-16-2011, 15:19
Аз съм във Франция от съвсем скоро. Вече се сприятелих с хора от Англия,Молдова,Китай ,Египет и разбира се и оттук.:)

tItEufFf
12-21-2011, 06:48
Аз съм във Франция от съвсем скоро. Вече се сприятелих с хора от Англия,Молдова,Китай ,Египет и разбира се и оттук.:)

Къде във Франция си?
Аз съм във северна Франция, тука няма почти никакви чужденци. Има няколко българи, но те са на възрастта на наще и наще успяха наистина да се сприятелят с някои от тях. Не съм забелязала да са някакви завистливи. Моите приятели са всичките французи, никаква дискриминация не съм усетила :)

mustang04
12-28-2011, 17:06
Аз съм в Чехия най-добрия ми приятел е от Босна,двамата тренирахме футбол в Спарта(той остана а аз се преместих в Острава).Псувахме ги на бг те нищо не разбират :D имаше и украйнци ама те са много тука и ходят на групички не се сприятеляват нито с чехите нито с другите чужденци

wizzybizzy123
01-02-2012, 22:34
Аз съм в Италия. Сприятелих се с хора от Румъния, Албания, Англия, Босна и Аржентина. Leticcia, в кой регион на Италия си?