PDA

View Full Version : Брекети



MissCoFFeTearOfl
10-30-2011, 17:07
Интересуват ме някои неща за брекетите и ще съм ви благодарна, ако ми помогнете. Първо понеже не искам да се виждат много и за това не искам да са метални.И каква е цената на тези, които се виждат и на тези цветните. Колко време точно трябва да ги нося, боли ли като ти ги слагат. Има ли опасност да ти паднат, след като са сложени? И може ли да ми препоръчате някой добър специалист в София? :)

ZeroPoinT
10-30-2011, 17:20
Първо - доктор Димова /за телефон на ЛС/
Второ - не боли.
Трето - ще разбереш тея неща после с един дъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъъъъъъълаг забранителен списък.

gotinataAa
11-15-2011, 16:42
аз също съм с брекети. Моите са метални и струваха 3 хиляди лева (1 500 евро) моето мнение а и на зъболекаря ми е че тези металните са по-добри защото прозрачните ти стои устата.. една такава... издута (едно момче от класа има и знам как изглежда) При слагането изобщо не боли,, после най-много да те боли една седмица от напрежението и също ще те боли по малко след всяка смяна на дъгите... За забранителен списък не знам... аз поне си ям всичко :д ... ама примерно ябълка ще ти е трудно да гризеш.. и не не падат след като се сложат.. зъболекаря си ги маха с там некви специални клещи,което боли малко от натиска върху зъбите. и СИ МИЙ ЗЪБИТЕ ЧЕСТО. вече колко ще ги носиш зависи от проблема.. аз съм от 2 години с тях :) дано да съм била полезна с нещо и успех ! :)