PDA

View Full Version : Фейсбук



bet3to
10-30-2011, 19:32
Искам да ви питам нещо ... значи нали знаете тези съобщения във ФБ където пише hi и отдолу линк ... та значи пише ми една хай и аз и отвръщам и след малко гледам се появява линк ама не смея да го отворя. Та значи първия ми въпрос според вас вирус ли е и втория тя вижда моето съобщение, а вижда ли нейното, защото попринцип е от другия клас не си общуваме ама ... ако вижда само тва хай малко кофти ?
Офф дано ме разбрахте :D

crowberry
10-30-2011, 19:34
Ми..нищо не е ..някаква глупост. Просто са и бъгнали фб.. не ти пише тя..

bet3to
10-30-2011, 19:35
Еми да дее ама тя вижда ли какво ми е пратила ..

crowberry
10-30-2011, 19:40
Едва ли..

GLaDOS
10-30-2011, 19:44
Кофти тръпка ... точно започна да се сеща за теб ...

Anichkaxxwee
10-30-2011, 19:44
Нещо като вирус е .. Недей да отговаряш :)

millmii
10-30-2011, 22:04
Нещо като вирус е .. Недей да отговаряш :)

Абе, май като го отвориш и започва да го препраща автоматично, все едно ти го пращаш; Според мен няма да види какво ти е "написала"; Какво толкова се притесняваш.. написала си й "здрасти" и това е. Все пак сте си приятели във фейсбук, би трябвало поне "здрасти" да си казвате 8-)

zlatit0o
10-30-2011, 22:30
Хаха.. и на мене ми се случи същото нещо лятото! И то с едно момиче, с което по принцип не се понасяме много-много.. Кофти е ама ще го преживееш 8-)

CoNviCt
10-30-2011, 22:32
Хаха.. и на мене ми се случи същото нещо лятото! И то с едно момиче, с което по принцип не се понасяме много-много.. Кофти е ама ще го преживееш 8-)
може вече да е теглила бръснача...

xoxi
10-31-2011, 05:32
Има и такива, които си пращат линковете към регистрации за да гласуваш за тях, да им нахраниш някое животинче и т.н.
Не знам, може и спам някакъв да е.
Аз преди получавах какви ли не съобщения, картинки по профила, покани за групи и събития. Заради това, че някои хора се връзват на тия работи ми се наложи да ги махна от приятелите си. Сега ми е мирно и спокойно. Тези хора, които съм оставила не се връзват на тия глупости.

Имаше и един, с който разговора ни протече по следния начин:
Той: Здравей
Аз: Здрасти
*след 5 минути*
Той: Здрасти
Аз: Да, здравей
Той: Здрасти

В началото си помислих, че и това е спам някакъв. Обаче просто човека си бил леко глупав.

Anichkaxxwee
10-31-2011, 07:15
Има и такива, които си пращат линковете към регистрации за да гласуваш за тях, да им нахраниш някое животинче и т.н.
Не знам, може и спам някакъв да е.
Аз преди получавах какви ли не съобщения, картинки по профила, покани за групи и събития. Заради това, че някои хора се връзват на тия работи ми се наложи да ги махна от приятелите си. Сега ми е мирно и спокойно. Тези хора, които съм оставила не се връзват на тия глупости.

Имаше и един, с който разговора ни протече по следния начин:
Той: Здравей
Аз: Здрасти
*след 5 минути*
Той: Здрасти
Аз: Да, здравей
Той: Здрасти

В началото си помислих, че и това е спам някакъв. Обаче просто човека си бил леко глупав.

:lol: :lol: :lol:

bet3to
10-31-2011, 08:10
Еми сегаа ... какво да права ше ме гледа няколко дена на криво и толкоз :D :D