PDA

View Full Version : Кофти работа



diff95
10-30-2011, 20:37
Така пиша си с едно момиче вече 2месеца харесвам я много,но съм срамежлив .Момичето скоро приживя любовна мъка аз я подкрепях и още.Та нямам смелост да я поканя на среща никога до сега не сам го правил.Чакам савети[/b]

Shines
10-30-2011, 21:35
Първо, в момента тя преживява доста труден момент, трябва да бъдеш максимално мил с нея.Нека не е точно среща, ми просто излезте да се поразходите, развеселия с нещо, накарай я да се смее, да се чувства добре :). С течение на времето, ще стане ясно, дали и тя ще прояви някакви чувства, но помни, че трябва да я подкрепяш още повече в този труден за нея момент :)!

cigarettekisses
10-30-2011, 21:39
Престраши се де.Какво толкова 8-)
И да не се получи както трябва,нищо не губиш.

leadyflame
10-30-2011, 21:39
Или ще се държиш като пич и ще и покажеш, че я искаш (не и по интернет :shock: ) или ще си бърше сополите на рамото ти и ще те ползва за душевна кофа. ( както в момента)

diff95
10-30-2011, 21:42
Първо, в момента тя преживява доста труден момент, трябва да бъдеш максимално мил с нея.Нека не е точно среща, ми просто излезте да се поразходите, развеселия с нещо, накарай я да се смее, да се чувства добре :). С течение на времето, ще стане ясно, дали и тя ще прояви някакви чувства, но помни, че трябва да я подкрепяш още повече в този труден за нея момент :)! Забравих да спомена,че момичето в момента не е само има човек до нея не искам да и я е с този развалям нещата но самата тя е с този човек един вид за да забрави и бившия си .....

Mi6inka
10-31-2011, 06:07
Просто излезте :) И гледай да я караш да се смее !(като се видите, не в чата)

musicinmyveins
10-31-2011, 06:15
Това с излизанията и приятелството свършва зле...Дръпни се малко да спре да е с тоя другия и играй отначало демек недей да се криеш зад тва приятелство карай си го директно.Ако тя още отначало не знае за кво иде реч едва ли ще има и за напред и ше те възприема като приятел,а ти напразно ше си си губил времето.Ако те отреже кво?Не е най-голямата загуба-напротив.Ше си спестиш загубата на време...Странно е,че момичета дават съвети за излизания като мисля,че повечето са наясно как "приятелски" свършват нещата.

Sh@d0w
10-31-2011, 06:18
Ако сам не преодолееш срама си, няма кой да ти помогне. Какво толкова срамно има да излезеш с момиче не знам. Няма да те ухапе.

gabsit000
10-31-2011, 06:21
ще те прецака не я кани!

anonymous708973
10-31-2011, 06:38
Момичето скоро приживя любовна мъка аз я подкрепях и още.

Грешка. Ти я искаш като повече от приятелка, нали?
Тогава спри да я утешаваш. Това е ролята на най-добрата й приятелка, не твоя.

balu4ka
10-31-2011, 07:18
Момичето скоро приживя любовна мъка аз я подкрепях и още.

Грешка. Ти я искаш като повече от приятелка, нали?
Тогава спри да я утешаваш. Това е ролята на най-добрата й приятелка, не твоя.

Много точно.Ако искаш да излезете бъди пряк и не овъртай,за да не загубиш и последният си шанс от това да си душевно кошче.Има такъв вариянт след тази среща да си отсвирен или просто да ти каже
"в този момент ми е много трудно,не искам връзки ...разбери ме " >.>.Така ,че...сам трябва да решиш.

GOODNESS
10-31-2011, 09:14
И аз бях така, но вече не ми пука дали ще ме отреже. Заставаш като мъж пред нея и после и предлагаш. Ако откаже тя губи.

badsector
10-31-2011, 09:49
Вероятно ще станат нещата между вас, но ще е за кратко. След няколко месеца тя ще излезе от любовната мъка от предния и ще си хване друг. Така че използвай момента да я чукаш докато можеш, като се стараеш да не влагаш особени чувства.

Lucho
10-31-2011, 11:16
Грешен заход правиш. Не може ти да си нейният душевен отдушник. Не прави така, че да те чувства като приятел - ако е така или си смени тактиката, или се отказвай. Просто няма да доведе до нищо добре.

HotLife
10-31-2011, 12:07
Вероятно ще станат нещата между вас, но ще е за кратко. След няколко месеца тя ще излезе от любовната мъка от предния и ще си хване друг. Така че използвай момента да я чукаш докато можеш, като се стараеш да не влагаш особени чувства.
абе ти тъп ли си!? от всеки твой пост пост разбирам, че си накъв супер незадоволен. :lol:

П.Т аз мисля, че тя те приема като приятелка. Трябва да й покажеш, че искаш да сте нещо повече.

badsector
10-31-2011, 12:59
абе ти тъп ли си!? от всеки твой пост пост разбирам, че си накъв супер незадоволен...Не, просто имам много повече житейски опит от някакъв недоклатен пубер, затова няма как да го проумееш.

HotLife
10-31-2011, 13:25
Да, определено съм се нагледал на доказателствата, за житейския ти опит.

slunchoy
10-31-2011, 17:03
Ауу как мразя неуверени.Ти си момчето,ти решаваш,ако се съгласи супер,ако не здраве.Недей да си срамежлив,като я харесваш стреляй. 8)

Star1ight
10-31-2011, 17:43
Така пиша си с едно момиче вече 2месеца харесвам я много,но съм срамежлив .Момичето скоро приживя любовна мъка аз я подкрепях и още.Та нямам смелост да я поканя на среща никога до сега не сам го правил.Чакам савети[/b]
И да я поканиш на среща - ако си толкова плах - не вярвам, че ще знаеш кога да я целунеш и какво да правиш на срещата.
В момента идеалният вариант е да си мил с нея, да я подкрепяш - а после в бъдещето да поставиш нещата така, че тя да те учи на всичко).

diff95
10-31-2011, 18:28
Вероятно ще станат нещата между вас, но ще е за кратко. След няколко месеца тя ще излезе от любовната мъка от предния и ще си хване друг. Така че използвай момента да я чукаш докато можеш, като се стараеш да не влагаш особени чувства.
абе ти тъп ли си!? от всеки твой пост пост разбирам, че си накъв супер незадоволен. :lol:

П.Т аз мисля, че тя те приема като приятелка. Трябва да й покажеш, че искаш да сте нещо повече. Въпроса е ,че незнам как...