PDA

View Full Version : OrlovMostNet



varSAritai
10-30-2011, 22:30
Ако искате да си пуснете нет това е фирма която да избягвате
Причини:
ето следната история нета ми спира обаждам се казвам пуснете го моля ще плата по касно (все пак сам клиент от както съществувате (това си е факт)) те ок да нямч проблеми обаче интернета ми не става за нищо какво става пуснали ми нет с скорост 2.75мбпс при положение че плащам за 40мбпс :)) и то на клиент от години защото сам се забавил с плащането :)
ето дарги приятели защо трябва да внимавате към кого се обръщате за съответна услуга ако ще е нет да не е орломост.нет ;)

Дано е било полезно някому със здраве !

master_of_disaster
10-30-2011, 23:44
Сключил си договор - плащаш и получаваш, Не са ти длъжни да ти пускат бонус нет,сеш'се?

ggbg95
10-31-2011, 00:00
Чру, чру. Трябва да се съглася с мастъра. :)

varSAritai
10-31-2011, 05:17
Сключил си договор - плащаш и получаваш, Не са ти длъжни да ти пускат бонус нет,сеш'се?
ами незнам какво са длъжни и какво не но това са си доста долни номерца особено при редовен клиент не съм чул и видял мегалан да правят такива дивотии или която и да е др фирма ;) плюс това др редовен номер е да ти го спрат събота а неделя да не работят
просто не съм доволен и това е те ще си загубат клиент само да реша на кого да се прехвърля ;) 30 лв месечно мисля че мога да получа по добра услуга ;)

varSAritai
10-31-2011, 05:18
Сключил си договор - плащаш и получаваш, Не са ти длъжни да ти пускат бонус нет,сеш'се?

И мастер да ти кажа само че това не е бонус защото после като си го плата това време ще ми се счита все едно съм си го платил на съответната дата не е бонус а напротив това са дни в които плащам за нет който все едно го е нямало ;)) такаче те са некоректните :)