PDA

View Full Version : Месечен цикъл



zanzariana
10-31-2011, 05:49
Здравейте на всички.Искам да попитам на какво се дължи повторното идване на цикъла за един месец?!?На 25 ми свърши и вчера ми дойде отново.Реших да отида на генелог,понеже не съм имала такива проблеми до сега.Доктора ме прегледа и каза,че няма нищо притеснително.Моля ако на някой му се е случвал същото нека пише и да разкаже.Благодаря предварително!

gabsit000
10-31-2011, 06:59
еми от много неща може да е,смяна на климат,на настроение.. това си е просто женска природа,ако няма нещо общо с полов контакт,а и при условие,че си била на гинеколог и той е казал,че няма от какво да се притесняваш,какво питаш .. много ти е зор :P

dream1707
10-31-2011, 07:35
Успокой се, щом доктора ти е казал, че няма нищо притеснително ... Както казаха може да се влияе от климата, от стрес и прочие..

granger
10-31-2011, 07:44
Освен всичко ,което ти казаха , да си сваляла килограми?! Oт това може също да е :)
Щом докторът ти е казал,че всичко е нормално не се притеснявай. Ако водиш полов живот, използвай презервативи,защото може и овулацията ти да се е поизместила :)

marilyn
10-31-2011, 13:18
Щом лекаря е казал, че всичко е ок, значи е така. От много работи може да ти се измести така цикъла, диети, пренатоварване, климат...к'вото се сетиш....

imamkrasivouho
10-31-2011, 19:23
А аз искам да попитам защо когато видя сандвич с шунка и кашкавал огладнявам. Ми природа просто. Ние не ти гледаме в п*тката всяка сутрин, за да знаем какви са тия аномалий. Щом ти е дошло сЕди си кротко на д-то и спри да пускаш смешни теми.