PDA

View Full Version : Вярно ли е ?



Gerityyy08
10-31-2011, 06:11
Здравейте! Искам да попитам нещо, което силно ме вълнува. Вредно ли е загряването на корема по време на цикъл. Казаха ми, че може да си създам големи проблеми, като кръвоизливи и тнт. Има ли нещо вярно и трябва ли да се притеснявам? : :-o

karitybieber
10-31-2011, 09:01
не тва са пълни глупости

Mi6inka
10-31-2011, 09:06
И аз съм чувала, че не е хубаво, не знам обаче точно защо и дали предизвиква такива неща. Мен обаче толкова ме успокоява когато се кисна с гореща вода,че...

Gerityyy08
10-31-2011, 09:41
На едно място пише 1 на друго, друго.. Не знам вече. За това реших да питам, дали някой знае. И мен ме успокоява, но пък ако е вредно знам ли. :?

ImmortalSportFreak
10-31-2011, 11:18
Не мисля.
Като ме боли корем от цикъла и е мн удобно 5-10 мин да постоя с шише топла вода на корема и това облекчава.Също като се къпя обожавам да се кисна в топлата вода.Трябва да е мн вряла,за да ти причини такива неща.. а човек не би издържал с толкова вряла вода. :D Споко. ;)

FuCKkK13
10-31-2011, 11:32
ами не знам... аз знам за кръвоизлив като тичаш или като се натоварваш че може,а това го чувам за първи път.. иначе аз винаги като ме боли много лягам и се завивам и то като се затопли спира да боли.. не знам..до сега не ми се е случвало ''чукам на дърво''

Biskfitka
10-31-2011, 13:29
не тва са пълни глупостиГлупост е това,което написа ти ;х


Точно затова се казва,че когато ти закъснява може да слагаш топла вода на корема и ти идва.Разширяват се кръвоносните съдове.За кръвоизлив не знам,но може да ти стане по-силен цикъла :)

granger
10-31-2011, 13:38
Ако ми закъснее си правя понякога горещ душ и ми идва на следващият ден. Освен това,за кръвоизлив не зная, но на мен лично ми действа добре,защото как да кажа "изтичам се" по-бързо.От няколко месеца го правя и вместо за 6 ми свършва за 4 дни :) Както и да е , мисля,че при всеки е различно,защото на мен от това болките и теченито ми се успокояват , а на моята най-добра приятелка теченито и продължава 7-8 дни.Така че,доста е субективно:)

Gerityyy08
10-31-2011, 18:18
Ще пробвам по метода с изтичането. :-)