PDA

View Full Version : Грозна съм и не се търпя



tainstvenata222
10-31-2011, 10:00
Тааа на 14 съм и имам криви зъби...нашите нямат финансовата възможност да ми закупят шини,а да не говорим за брекети.Около мен всички ми се подиграват,вече се замислям дали да не спра да излизам от вкъщи.Просто не издържам вече не мога да спра да плача и не знам какво да правя.Избиват ме комплекси...когато сме в компания и дойдат момчета започват да се забиват с мойте приятелки,а аз гледам да се покрия и да си мълча,за да не си отворя устата и да ми се видят кривите зъбки.Срам ме е..искам да изглеждам като всички останали хубави момичета и да излизам с удоволствие.Знам,че няма как да ми помогнете.Единственото решение е шините..ЗНАМ,но просто имах нужда да го споделя....Коментирайте все пак...мерси!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

karitybieber
10-31-2011, 10:08
еми като ти кажат че си грозна, ти им кажи че си грозна ама не и като тях , сигурна съм че не си грозна както си мислиш, някой просто завиждат и се мислят за големи.Излизай си със съмочуствие8) и да не ти пука.А зъбите не са толкова важни и аз имах няколко криви ама не исках шини и като станах на 14 се оправиха от самосебеси има време и успех. :) :) :)

sweetxstar
10-31-2011, 10:14
Имаше едно момиче от училище което беше с криви зъби и беше любимката не в клас, ами в училище.Беше също така леко пълничка, но заради високото си самочувствие всички я харесваха. :)
Просто тя не беше като другите момичета, когато те си говориха от сорта на ,,Трябва да смъкна някое кило, трябва да си сложа шини и също трябва ....'' Тя просто си замълчаваше или има казваше - стига сте си търсили недостатъците, красиви сте такива каквито сте и трябва да се харесвате и оценявате ако се оценявате и другите ще ви оценят''

lubovvv
10-31-2011, 10:26
Все още си МНОГО малка за да имаш такива комплекси. Живей си детството сега, няма знаечение какви са зъбите ти, по важно е какъв човек си. Когато порастнеш и стенш около 17-18 вече можеш да помислиш за нещо, с което да си корегираш зъбите.

merkadona
11-02-2011, 14:34
Не се притеснявай!Най важното нещо е да започнеш сама да се харесваш.Всеки ден откривай в себе си по нещо хубаво.Ще видиш как лека полека всичко ще се оправи,но трябва сама да го направиш!Ако ти самата не се харесваш,не може да очакваш другите да те харесат!