PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е



MillionKHM
10-31-2011, 09:53
не знам как да задам въпроса :-o Скоро ми се случи докато се натискам с едно момиче да ми отправи някаква супер тъпа реплика, която направо ми развали настроението, и друг път ми се е случвало нещо подобно. Таа кажете случвало ли ви се е докато правите секс, целувате се или докато се натискате с някого, един от двамата да каже нещо глупаво или пък да направи нещо тъпо :-o

NightGuardian
10-31-2011, 09:55
не , пък и при секс не говоря.

FleurDeLys
10-31-2011, 09:57
Еми само хубави неща са ми се случвали когато или едната или другата ме е обиждала по-време на секс 8-)

granger
10-31-2011, 09:57
Абе случвало се е да каже нещо тъпо и да ми убие настроението,когато се натскаме, ама само веднъж и повече не се повтори :lol: Гадно е ,ама...шанс-случва се:)

xxxbrokenhearthxxx
10-31-2011, 09:59
http://www.giraffeboards.com/images/smilies/addons/facepalm.gif

badsector
10-31-2011, 10:05
Случва се да. Опитваш се да не обръщаш внимание и да се концентрираш върху физическите действия.

bebblackcherry
10-31-2011, 10:17
:D :D :D :D :D На мен НЕ ..

Sh@d0w
10-31-2011, 10:27
Не, ние си говориме на какви ли не теми преди и след секс, така че съм свикнал вече :D

MillionKHM
10-31-2011, 10:41
Абе не знам, ама тая направо ми развали и настроението, и желанието, и всичко 8-) Иначе много хора са ми казвали, че при секс не говорят. Вие точно при акта мълчите ли или си говорите ( без значение какво ) ?

MaLkaTa_LaDy
10-31-2011, 11:04
Абе не знам, ама тая направо ми развали и настроението, и желанието, и всичко 8-) Иначе много хора са ми казвали, че при секс не говорят. Вие точно при акта мълчите ли или си говорите ( без значение какво ) ?
Не мълчиме. Викаме!

darkladYy
10-31-2011, 11:07
Абе не знам, ама тая направо ми развали и настроението, и желанието, и всичко 8-) Иначе много хора са ми казвали, че при секс не говорят. Вие точно при акта мълчите ли или си говорите ( без значение какво ) ?

никога не мълчим .. говорим си или съответно се поддаваме на чувствата :D та имало е и изцепки де :-D

DragonLady
10-31-2011, 11:09
Случи ми се един път, аз изръсих нещо не много подходящо, а отговора му беше още по тъп и от моето изказване .... И на двамата ни стана куцо за миг, но после си продължихме и се разбрахме след секса защо сме ги казали тея неща - неуместните.

MillionKHM
10-31-2011, 11:11
Абе не знам, ама тая направо ми развали и настроението, и желанието, и всичко 8-) Иначе много хора са ми казвали, че при секс не говорят. Вие точно при акта мълчите ли или си говорите ( без значение какво ) ?
Не мълчиме. Викаме!



С '' мълчите '' имах в предвид не си говорите.. звуците и виканията са нещо друго 8-)

imamkrasivouho
10-31-2011, 11:12
И какво беше това нещо, което така да те отврати от живота?

MillionKHM
10-31-2011, 11:16
И какво беше това нещо, което така да те отврати от живота?


Ще го запазя за себе си. Не ме е отвратило от живота - само от този спомен, не че не ми хареса докато бях с нея, ама изказванието й ме накара да се замисля - Дали само на мен ми се е случвало ? Дано и аз не съм казвал някакви простотии, докато съм се натискал с някоя или сме правили секс

Shturrrche88
10-31-2011, 11:27
По време на секс или му говоря някакви мърсотийки, или мъркам...но не ми идват на ум глупости да му ръся :shock:

imamkrasivouho
10-31-2011, 11:43
И какво беше това нещо, което така да те отврати от живота?


Ще го запазя за себе си. Не ме е отвратило от живота - само от този спомен, не че не ми хареса докато бях с нея, ама изказванието й ме накара да се замисля - Дали само на мен ми се е случвало ? Дано и аз не съм казвал някакви простотии, докато съм се натискал с някоя или сме правили секс
"Моя к*р беше по-голям от твоя"?

MaLkaTa_LaDy
10-31-2011, 11:43
Какви са тия глупости?! Много ясно, че не си говорим по време на секс!
Представям си само как някои докато правят секс и:
-Мило, знаеш ли днес кой видях...

imamkrasivouho
10-31-2011, 11:45
Какви са тия глупости?! Много ясно, че не си говорим по време на секс!
Представям си само как някои докато правят секс и:
-Мило, знаеш ли днес кой видях...
И да продължи с:
-Бившия ми.Дааам...Има нова прическа. Още ръкомаха докато говори..И зъбите му са тооолкова бели..Усмивката му, гласа му, очите му... Мило? Що омекна? :-o

anonymous708973
10-31-2011, 12:10
:Д :Д
Не мисля, че аз съм казвала.
Не мисля и че са ми казвали.
Във всички случаи, ако е имало нещо, сме били прекалено разсеяни с действия, за да се слушаме :Д

marilyn
10-31-2011, 13:15
Аз по време на секс не говоря... неадекватна съм да водя какъвто и да е разговор, гледам да се отдавам на това, което правим. В кревата няма място за приказки, а само за действия.

xoxi
10-31-2011, 14:05
Случвало ни се е няколко пъти и все той се е изцепвал. Чак настроението не ми е развалял, но ме е избивало на смях, който е траел поне 5 минути.
Скоро не се е случвало, да чукна на дърво.

imamkrasivouho
10-31-2011, 20:35
По време на секс си говорите?! Толкова ли ви е скучен секса, че вместо да се отдадете на емоцията си говорите? :razz:

RockaVenomy
11-11-2011, 20:49
Бе не ми се вярва някой да тръгне да говори по време на секс.Само ще убие обстановката и нещата евентуално могат да се прецакат.Според мен единствените думи,които си разменят хората по време на секс са мръсотийките и пъшканията. 8-)

davis
11-11-2011, 21:19
Извади го да пръдна :D

svinqvtrastika
11-11-2011, 21:51
Аз пък най-обичам докато се чукам да говоря за домашна лютеница ,наденичка и люти чушки.Мяууу.