PDA

View Full Version : Помощ /Само за момичета/



CrimeGirl
10-31-2011, 10:20
Моля Ви кажете ми знам, че трябва да отида на гинеколог, но исках да се консултирам и с вас. Значи от вчера насам ми идва някакво кафяво течение (на мен още не ми е дошло). Смисъл точно за това питам, защото след кафявото течение идва и червено и затова питам дали ми е дошло и какво е това кафяво течение. (Просто не намерих друга такава тема :( )

imamkrasivouho
10-31-2011, 10:31
Хвалиш се, че ти е дошло или...?

geography
10-31-2011, 11:01
Скоро да си правила секс?

ImmortalSportFreak
10-31-2011, 11:07
Честито!Идва ти. 8-) Спокойно,всичко е наред,нормално е първия път да е кафяво в началото. ;)

Shturrrche88
10-31-2011, 15:50
Къде са майките ви, че да ви обяснят какво се случва с тялото ви?

granger
10-31-2011, 16:42
Къде са майките ви, че да ви обяснят какво се случва с тялото ви?
А де?!

Ами може би ти идва,ако ли не ,трябва да идеш на гинеколог,защото кафявото течение не ОК.

CrimeGirl
10-31-2011, 17:07
Хвалиш се, че ти е дошло или...?

Не просто исках да попитам . . Не знам защо мислиш, че се "хваля"?!?

CrimeGirl
10-31-2011, 17:09
Скоро да си правила секс?

Не само на 13 съм !!!

thegreenzombie
10-31-2011, 17:12
Скоро да си правила секс?

Не само на 13 съм !!!

на някои хора т'ва не им пречи :D

shell
10-31-2011, 19:52
Най-добре разпитай подробно гинеколога,когато отидеш :)

sapphire5
10-31-2011, 20:26
Къде са майките ви, че да ви обяснят какво се случва с тялото ви?
А де?!

imamkrasivouho
10-31-2011, 21:01
Значи отиваш при мама и й казваш: "ами мамо така и така еди какъв си цвят"
Повярвай ми последната ми работа е да ходя да ти гледам превръзките и цвета на менструацията ти. На 13 се очаква да имаш малко повече мозъчни клетки!

Mi6inka
11-01-2011, 07:14
Ако може снимай превръзката, за да я видим..така не можем да ти кажем със сигурност. :-o

FuCKkK13
11-01-2011, 07:26
Ако може снимай превръзката, за да я видим..така не можем да ти кажем със сигурност. :-o то в тоя форум само това липсваше 8-)
иначе най-вероятно ти е дошло.. и аз ще попитам - майка ти къде е? .. за такива неща точно нея трябва да питаш.. по принцип като тръгне да ти свършва става едно кафеникаво.. изчакай, но това ще да е - да ти е дошло.. друго няма какво.. но кафявото течение също не е нормално,ако е към края е Ок, но иначе не :)

CrimeGirl
11-01-2011, 09:04
За всички, които питат къде е майка ми: И тя знае дори преди да пиша тук, но исках да попитам и Вас... Не знам защо беше нужно и такова не приятелско отношение или подигравки.

lubovvv
11-01-2011, 09:17
Най-добре разпитай подробно гинеколога,когато отидеш :)
Какъв гинеколог? На момичето й идва, вече и заради това ли трябва да се ходи на гинеколог?

Shturrrche88
11-01-2011, 09:35
Най-добре разпитай подробно гинеколога,когато отидеш :)
Какъв гинеколог? На момичето й идва, вече и заради това ли трябва да се ходи на гинеколог?
Не се заяждам, но все пак, не е лошо когато на едно момиче му дойде цикъла, да започне да посещава и гинеколог ;)

lubovvv
11-01-2011, 09:47
Най-добре разпитай подробно гинеколога,когато отидеш :)
Какъв гинеколог? На момичето й идва, вече и заради това ли трябва да се ходи на гинеколог?
Не се заяждам, но все пак, не е лошо когато на едно момиче му дойде цикъла, да започне да посещава и гинеколог ;)
Е, не е лошо, да. Но лично според мен е глупаво за щяло нещяло да се ходи на лекар. Аз какви по-големи проблеми съм имала и не съм отишла на гинеколог, та затова, че ми е дошло какъв е смисъла да се ходи?

Mi6inka
11-01-2011, 10:11
Най-добре разпитай подробно гинеколога,когато отидеш :)
Какъв гинеколог? На момичето й идва, вече и заради това ли трябва да се ходи на гинеколог?
Не се заяждам, но все пак, не е лошо когато на едно момиче му дойде цикъла, да започне да посещава и гинеколог ;)
Е, не е лошо, да. Но лично според мен е глупаво за щяло нещяло да се ходи на лекар. Аз какви по-големи проблеми съм имала и не съм отишла на гинеколог, та затова, че ми е дошло какъв е смисъла да се ходи?


Не е много за гордост това... Защото един проблем, че е затихнал, не значи че го няма... Не си правете експерименти със здравето. Особено ако става въпрос за такова нещо. Тук не говорим да си кихнала 2 пъти, да имаш сополи и кашлица и да се лекуваш сама, без да ходиш на лекар.

Shturrrche88
11-01-2011, 10:37
Най-добре разпитай подробно гинеколога,когато отидеш :)
Какъв гинеколог? На момичето й идва, вече и заради това ли трябва да се ходи на гинеколог?
Не се заяждам, но все пак, не е лошо когато на едно момиче му дойде цикъла, да започне да посещава и гинеколог ;)
Е, не е лошо, да. Но лично според мен е глупаво за щяло нещяло да се ходи на лекар. Аз какви по-големи проблеми съм имала и не съм отишла на гинеколог, та затова, че ми е дошло какъв е смисъла да се ходи?


Не е много за гордост това... Защото един проблем, че е затихнал, не значи че го няма... Не си правете експерименти със здравето. Особено ако става въпрос за такова нещо. Тук не говорим да си кихнала 2 пъти, да имаш сополи и кашлица и да се лекуваш сама, без да ходиш на лекар.
Аха, аха ;) И аз си мислех да напиша нещо подобно, но ме домързя, пък после писа ти. Но определено, когато имаш проблем е добре да отидеш на лекар, а не да чакаш да отшуми временно, защото после се завръща рязко...

lubovvv
11-01-2011, 13:12
Не е много за гордост това... Защото един проблем, че е затихнал, не значи че го няма... Не си правете експерименти със здравето. Особено ако става въпрос за такова нещо. Тук не говорим да си кихнала 2 пъти, да имаш сополи и кашлица и да се лекуваш сама, без да ходиш на лекар.[/quote]
Аха, аха ;) И аз си мислех да напиша нещо подобно, но ме домързя, пък после писа ти. Но определено, когато имаш проблем е добре да отидеш на лекар, а не да чакаш да отшуми временно, защото после се завръща рязко...[/quote]

Прави сте, да! Но какво да направя като ме е срам ли, имам си доверие на тялото ли, нещо от тоя сорт...Но тук става дума за това момиче и не мисля че е необходимо да посещава гинеколога в тоя случай

Shturrrche88
11-01-2011, 13:21
Да, ама е възможно и да е получила някаква инфекция. Това, че не прави секс, не означава, че не може да си лепне нещо неприятно...
Само казвам де... Но най-вероятно просто й идва.

lubovvv
11-01-2011, 13:23
Tрябва да сме оптимисти. Колкото по лоши неща си мисли човек, толкова повече се случват.

DragonLady
11-01-2011, 14:12
Tрябва да сме оптимисти. Колкото по лоши неща си мисли човек, толкова повече се случват.

Нито оптимизма, нито песимизма е добре да преобладават в разсъжденията на един човек. Най-добре е човек да си е реалист и реално погледнато за този казус, на момичето или ще и идва скоро или си е лепнала някоя болест, и ако не и дойде до 1 -2 дни най-добре да посети гинеколог.

lubovvv
11-01-2011, 14:17
От едното кафяво течение да е лепнала болест??? Абе ей хора съвземете се малко, какви са тези разсъждения? Кафявото течение е на ХОРМОНАЛНА ОСНОВА и не означава болест.

Shturrrche88
11-01-2011, 14:30
От едното кафяво течение да е лепнала болест??? Абе ей хора съвземете се малко, какви са тези разсъждения? Кафявото течение е на ХОРМОНАЛНА ОСНОВА и не означава болест.
Възможен хормонален дисбаланс, гъбички, обострена инфекция...

DragonLady
11-01-2011, 15:04
От едното кафяво течение да е лепнала болест??? Абе ей хора съвземете се малко, какви са тези разсъждения? Кафявото течение е на ХОРМОНАЛНА ОСНОВА и не означава болест.
Възможен хормонален дисбаланс, гъбички, обострена инфекция...

Течението е само симптом за изброените по горе от щруделче неща ;)

Shturrrche88
11-01-2011, 15:25
От едното кафяво течение да е лепнала болест??? Абе ей хора съвземете се малко, какви са тези разсъждения? Кафявото течение е на ХОРМОНАЛНА ОСНОВА и не означава болест.
Възможен хормонален дисбаланс, гъбички, обострена инфекция...

Течението е само симптом за изброените по горе от щруделче неща ;)
Моля ви се, мадам...объркахте ника :-P

DragonLady
11-01-2011, 15:31
От едното кафяво течение да е лепнала болест??? Абе ей хора съвземете се малко, какви са тези разсъждения? Кафявото течение е на ХОРМОНАЛНА ОСНОВА и не означава болест.
Възможен хормонален дисбаланс, гъбички, обострена инфекция...

Течението е само симптом за изброените по горе от щруделче неща ;)
Моля ви се, мадам...объркахте ника :-P

Прощавай обърках те Щурче, че нали има една модераторка дето ника и започва като твоя и омазахме работата :D

strawberry88
11-01-2011, 16:32
Честито!Идва ти. 8-) Спокойно,всичко е наред,нормално е първия път да е кафяво в началото. ;) +1 :)

imamkrasivouho
11-01-2011, 16:36
За всички, които питат къде е майка ми: И тя знае дори преди да пиша тук, но исках да попитам и Вас... Не знам защо беше нужно и такова не приятелско отношение или подигравки.
Може би, защото не знам дали знаеш, но това, че на раздела пише "Здравни проблеми и болести" не означава, че всичките сме с отлична диплома по медицина, 20 години стаж като гинеколози и ти следим менструалния цикъл. Щом си питала мама, значи ние не можем да ти кажем абсолютно нищо повече. Нито пък някой ще ти каже какво да правиш (освен да отидеш на лекар).

SunT
11-01-2011, 20:11
За всички, които питат къде е майка ми: И тя знае дори преди да пиша тук, но исках да попитам и Вас... Не знам защо беше нужно и такова не приятелско отношение или подигравки.
Ами защото ако тя ти беше обяснила като хората и ти я беше слушала нямаше да я има тази тема.Сега спокойно, дишай - нормално е
:)