PDA

View Full Version : Темата на пушачите от класа.



jimei
10-31-2011, 11:29
В тази тема могат да постват всички пушачи, които са разбрали истинското творчество, изкуство и задоволство от акта на пушене.

Хора, които пушат лули, цигари, нергилета и т.н. - поствайте тук какво ви харесва в употребата, кога ви харесва да пушите, какво пушите - абе, всичко относно темата.


Аз обичам да си свивам цигарите. Получавам особено задоволство от пушенето на цигара, която съм си свил аз на момента, а има много хубави тютюни с различен мирис и вкус.

Научих се да свивам цигара в зависимост от обстановката: Ако нямам много време и искам едно бързо пушене, мога да свия слим, който да гори бързо.

Ако искам да се насладя, мога да си свия дебела цигара, хубаво сплъстена, която мога да пуша около 12-13 минути.

За момента пуша "Golden Virginia", много ми харесва. От време на време си купувам и някой друг тютюн (който не е Virginia blend) и си свивам от него и от Virginia, като ги слагам от двете страни на табакерата си.


Има ли някои от вас, който си свива? А хората, които си купувате пакове (кутии цигари), вие тъпкате ли си ги за да горят по бавно? Така де, като си купите кутията и я отворите, обръщате я надолу и плавно я удряте в дланта си или в някаква плоска повърхност, за да се натъпка тютюна и да гори по-бавно?

Имате ли си ритуал на пушене? Кога най-много ви харесва да си запалите? След дълъг, изморителен ден или след хубаво похапване? С кафето сутринта?

Споделете. :)

bлаck.cocaiнe
01-14-2012, 18:02
И аз като теб обичам да си свивам ;д пуша ВСИЧКО .. когато съм нервна и проче обичам да пуша от по~леките цигари ;д те ми действат някак си успокояващо .

callia
01-14-2012, 19:04
Темата е за лок, не виждам никакъв смисъл в нея, и пушенето не е изкуство (не съм пушач).