PDA

View Full Version : Просто да се похваля!



BeautyFlower
10-31-2011, 12:26
Здравейте момичета! Регистрирах се тук именно ,защото искам да се похваля как преборих борбата с досадното акне!Минала съм през какво ли не-през маски,мазила,кремове,проце ури,но нишо нямаше желаният ефект от мен,поне не много време.И знаете ли какво-реших да спра всичко и да пробвам само с натурални продукти-мед,хума и вода,много вода,по-точно сребърна вода,която пия и с която си обтривам лицето вечер,заедно с още някои неща.Също така си трия лицето с Био ексфолиант ,изцяло натурален и от който нямам една черна точка вече!Много се радвам,а и най-вече ,че няма да третирам лицето си с разни химии!

arsenalllbaby
10-31-2011, 12:28
А честито!

ADMIRALKA14
10-31-2011, 12:28
Яяя сподели още за био ексфолианта 8-)

BeautyFlower
10-31-2011, 12:35
Ами не съм много сигурна,защото сестра ми го взима от една жена,която всъщност го прави,т.е си събира билките или там нешата,но знам ,че съдържа някаква хума,смола ,ментил,евкалипт и някакви дртги съставки,но трябва да я питам нея,а тя и това учи-медицина,тъй че е проверено. :) А и е в стъклено шише,тъй като само в стъклени шишенца се запазват истинските свойства,а не както ги продават по магазините-от пластмасата се излъчват канцорогенни в-ва,което ни вреди.И мерси :grin:

Shizaya
10-31-2011, 12:53
Стана ми интересно за този био ексфолиант. Продава ли се по магазините / аптеките? :)

BeautyFlower
10-31-2011, 13:04
Не ,не се продава,защото е от билкарка,т.е жена,която събира били и прави мазила,кремове ,маски и др.такива.По-късно ще питам сестра ми за повече инфо.но е много хубав,само че на мен ми се струва малко малко като грамаж,ама колкото-толкова :) все пак не е за всеки ден!Знам ,че като цена е около 14-15 лева,но ако искате ще питам за повече инфо.И знам,също ,че е добре да се сложи върху хавлия и да се разтрива,ама аз направо на лицето,че ме мързи после да пера.

Darinella
10-31-2011, 13:19
Супер! Много се радвам за теб. :) Аз също използвам домашните маски с хума и мога да се похваля със същия резултат.

marilyn
10-31-2011, 13:30
Браво на вас! И аз гледам да ползвам повече домашни продукти като мед, зехтин, яйца и тн (но това най-вече за косата). Иначе въпроса ми е тая хума не ви ли изсушава много кожата на лицето?

portokalka1994
10-31-2011, 14:31
Аз съм забелязала че с мед и канела нито щипе, нито пари а накрая се махат пъпките. Някакви чудеса се случват :D

brutaLxxbunny
10-31-2011, 14:41
Браво,поздравления :) Знам какво е чувството най-накрая да се оттървеш от тия гадове.Сега само остава да продължиш да се грижиш за кожата си,а да не спираш и всичко ще е чук :wink:

brutaLxxbunny
10-31-2011, 14:42
Браво на вас! И аз гледам да ползвам повече домашни продукти като мед, зехтин, яйца и тн (но това най-вече за косата). Иначе въпроса ми е тая хума не ви ли изсушава много кожата на лицето?

Да попринцип,но ако кожата ти е много мазна,точно това е целта.Моята е по-скоро смесена и за това слагам хидратиращ крем след това и нямам проблеми.

Vikencheto
10-31-2011, 15:00
И аз съм твърдо "ЗА" биопродуктите. Много се радвам и че в моя град има един мъж - аптекар или дерматолаг не съм сигурна, който прави сам всякакви такива неща като мехлеми, лосиони, които наистина помагат и не са скъпи. Страшно съм доволна. :)

Darinella
10-31-2011, 15:40
Браво на вас! И аз гледам да ползвам повече домашни продукти като мед, зехтин, яйца и тн (но това най-вече за косата). Иначе въпроса ми е тая хума не ви ли изсушава много кожата на лицето?

Моята кожа по принцип не е суха. От хумата наистина малко се изсушава, но аз се мажа после с обикновен крем за лице и няма никакъв проблем. :)

mynichkaTanq
10-31-2011, 15:45
много се радвам за теб! Браво! :-)

ledenakrasota
10-31-2011, 15:46
Аз съм забелязала че с мед и канела нито щипе, нито пари а накрая се махат пъпките. Някакви чудеса се случват :D


Сподели какво по точно правиш с канелата и меда. Рецепти за маска, колко пъти седмично и т.н.

portokalka1994
11-01-2011, 17:38
Аз съм забелязала че с мед и канела нито щипе, нито пари а накрая се махат пъпките. Някакви чудеса се случват :D


Сподели какво по точно правиш с канелата и меда. Рецепти за маска, колко пъти седмично и т.н.

Ами взимам 1 супена лъжица мед и я смесвам с много канела.. докато стане мн кафяво и мажа на лицето. Стоя така колкото мога - час,два и повече дори, но ми се е случвало да си сложа за 15 минутки и пак действа. Правя си я около 2-3 пъти седмично. :) не мисля, че ще има проблем и по-често да се прави :-o

ledenakrasota
11-01-2011, 18:03
Благодаря ти! :)