PDA

View Full Version : Аксесоари



sisi1134
10-31-2011, 15:31
Искам да попитам има ли някой от вас ,който си е поръчвал чанти,аксесоари от Аvon ,понеже си харесах една ,както и майка ми ,но тъй като не ги виждаш на живо нямам представа какво е качеството и дали си заслужава.Ако някой си е купувал ще се радвам да ме посъветва :-)

pitfall
10-31-2011, 15:33
Погледни много внимателно размерите, защото обикновено всичко в каталозите на Ейвън изглежда много голямо, а в действителност е двойно по-малко.

XxInn0cencexX
10-31-2011, 15:38
http://www.avon-forum.ru/4images/categories.php?cat_id=6 В този сайт има доста снимки на продуктите им :wink:

VampireLover3
10-31-2011, 15:38
Погледни много внимателно размерите, защото обикновено всичко в каталозите на Ейвън изглежда много голямо, а в действителност е двойно по-малко.

++++++++++++++++++++++++ Съгласна! Наистина погледни размера, че после да не съжаляваш.

Иначе аз имам една чанта и едно портмоне за четчици и сякакви други неща - много здрави са, вече не знам коя година подред ги използвам!

ledenakrasota
10-31-2011, 15:41
Несесерът от 2004 година за козметика ми е железен. Един розов с кафява панделка. Имам още няколко плажни чанти. Рай са. :)

mynichkaTanq
10-31-2011, 15:43
Погледни много внимателно размерите, защото обикновено всичко в каталозите на Ейвън изглежда много голямо, а в действителност е двойно по-малко.

++++++++++++++++++++++++ Съгласна! Наистина погледни размера, че после да не съжаляваш.

Иначе аз имам една чанта и едно портмоне за четчици и сякакви други неща - много здрави са, вече не знам коя година подред ги използвам!