PDA

View Full Version : LADYDI СЛУШАЙ К'ВО ЩЕ ТИ КАЖА



lightcameraction
10-31-2011, 17:11
нищо няма да ти казвам,Сиянието е доста добър филм,приятно гледане,просто исках да създам илюзията ,че пак ще има драма и исках да ви питам,защо кофата е толкова празна днес и депресирани ли сте от факта,че в живота ви не се случва нищо съществено и невероятно и как точно смятате да го предодвратите..също така как е вашата вечер и ще гледате ли стъклен дом.

LadyDi
10-31-2011, 17:14
O, ще гледам Стъклен дом.
Няма по-подходящи ужаси за Хелоуин от играта на Елена Петрова.

cweeet
10-31-2011, 17:14
Празна е,защото някои хора празнуват празник.
И аз след малко отивам.
Никак даже, почти нищо съществено и велико не се случва, но мъничките по важност неща като ги комбинираш, се получава нещо съществено, така че - никак не съм депресирана. Не гледам стъклен дом.

lightcameraction
10-31-2011, 17:16
O, ще гледам Стъклен дом.
Няма по-подходящи ужаси за Хелоуин от играта на Елена Петрова.

ОМГ някой на мойто мнение най-накрая за първи път в живота ми ,казвам им,че тая НЕ МОЖЕ да играе и е УЖАСНА ,а всички за защитават,че е невероятна омг ..

NightGuardian
10-31-2011, 17:17
Аз чакам "Под Прикритие" :o

WaterLilly
10-31-2011, 17:18
Нищо съществено не се случва и все пак днес това не ми влияе. А и гледах много хубав филм.

LadyDi
10-31-2011, 17:18
O, ще гледам Стъклен дом.
Няма по-подходящи ужаси за Хелоуин от играта на Елена Петрова.

ОМГ някой на мойто мнение най-накрая за първи път в живота ми ,казвам им,че тая НЕ МОЖЕ да играе и е УЖАСНА ,а всички за защитават,че е невероятна омг ..
Ужасна е. Но сериалчето не е идеално лошо.

Concussion
10-31-2011, 17:19
O, ще гледам Стъклен дом.
Няма по-подходящи ужаси за Хелоуин от играта на Елена Петрова.

Охохоо, това беше доброо. :razz: :razz:

Luidgie
10-31-2011, 17:56
ДОбре, някой гледал ли е "Човешката стоножка"? Искам да знам, дали си заслужава да си пропилея "ноща на ужасите" с нея. :д

DespicableMe
10-31-2011, 17:58
Аз чакам "Под Прикритие" :o+1

lightcameraction
10-31-2011, 17:58
ДОбре, някой гледал ли е "Човешката стоножка"? Искам да знам, дали си заслужава да си пропилея "ноща на ужасите" с нея. :д

Да,супер е,но може да умреш след филма .. може да умреш от с.... ,знаеш..

HotLife
10-31-2011, 17:58
ДОбре, някой гледал ли е "Човешката стоножка"? Искам да знам, дали си заслужава да си пропилея "ноща на ужасите" с нея. :д
супер гнусен ми беше, но ми хареса де :lol:

Luidgie
10-31-2011, 18:00
Значи, ще гледам. :д Няма да умра от, предполагам, страх. Гледала съм бая бруталии. Мерси.

lightcameraction
10-31-2011, 18:01
всъщност,исках да кажа,че ще умреш от скука.Ще ти е гнусничък..става,за Хелоуин ..гледай Dead Silence по-добре..

LadyDi
10-31-2011, 18:19
Гнусен е. Някакъв болен мозък може да направи тва на филм...
Ама ако си падаш по такива работи.
Аз не обичам.

cweeet
10-31-2011, 18:21
всъщност,исках да кажа,че ще умреш от скука.Ще ти е гнусничък..става,за Хелоуин ..гледай Dead Silence по-добре..

give more info plz, 2lazy to search on imdb

YoungBloodZ
10-31-2011, 18:21
всъщност,исках да кажа,че ще умреш от скука.Ще ти е гнусничък..става,за Хелоуин ..гледай Dead Silence по-добре..

т'ва е най-бруталния филм който съм гледал досега 8-)

lightcameraction
10-31-2011, 18:22
Гнусен е. Някакъв болен мозък може да направи тва на филм...
Ама ако си падаш по такива работи.
Аз не обичам.

Lady Gaga болен мозък ли е ;/

LadyDi
10-31-2011, 18:24
Гнусен е. Някакъв болен мозък може да направи тва на филм...
Ама ако си падаш по такива работи.
Аз не обичам.

Lady Gaga болен мозък ли е ;/
Не знам, не й следя "изкуството"

lightcameraction
10-31-2011, 18:28
всъщност,исках да кажа,че ще умреш от скука.Ще ти е гнусничък..става,за Хелоуин ..гледай Dead Silence по-добре..

give more info plz, 2lazy to search on imdb

Еми за една кукла и един 'дух' вентролог .. а бе ще ти хареса,тегли.

Luidgie
10-31-2011, 18:44
всъщност,исках да кажа,че ще умреш от скука.Ще ти е гнусничък..става,за Хелоуин ..гледай Dead Silence по-добре.. Гледала съм го.

cweeet
10-31-2011, 18:44
всъщност,исках да кажа,че ще умреш от скука.Ще ти е гнусничък..става,за Хелоуин ..гледай Dead Silence по-добре..

give more info plz, 2lazy to search on imdb

Еми за една кукла и един 'дух' вентролог .. а бе ще ти хареса,тегли.
май се сещам.Чъки?

Luidgie
10-31-2011, 18:45
всъщност,исках да кажа,че ще умреш от скука.Ще ти е гнусничък..става,за Хелоуин ..гледай Dead Silence по-добре..

give more info plz, 2lazy to search on imdb

Еми за една кукла и един 'дух' вентролог .. а бе ще ти хареса,тегли.
май се сещам.Чъки? Не!
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/0/0b/Dead_silence.jpg/215px-Dead_silence.jpg

cweeet
10-31-2011, 18:47
всъщност,исках да кажа,че ще умреш от скука.Ще ти е гнусничък..става,за Хелоуин ..гледай Dead Silence по-добре..

give more info plz, 2lazy to search on imdb

Еми за една кукла и един 'дух' вентролог .. а бе ще ти хареса,тегли.
май се сещам.Чъки? Не!
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/0/0b/Dead_silence.jpg/215px-Dead_silence.jpg
same.
надъхвах се да го гледам преди време, не помня защо не го гледах
мн ли е спичащ?

NightGuardian
10-31-2011, 18:49
чъки е съвсем друг бряг.

Иначе този Dead Silence е добър ,бях го препоръчал и аз.

lightcameraction
10-31-2011, 18:49
Много пъти съм го казвал и пак го казвам,зависи от обстановката..обзалагам се,че ако го гледаш сама,на тъмно и без да превърташ постоянно ще те е страх много докато го гледаш или поне ще си в напражение.
Ако го гледаш с още 5 лигльовци,дето се насират от страх и за т'ва бърборат постоянно + това на светло и в 2 часа на обят,няма да ти е нищо особено..
според мен ще ти хареса.

Luidgie
10-31-2011, 18:54
Много пъти съм го казвал и пак го казвам,зависи от обстановката..обзалагам се,че ако го гледаш сама,на тъмно и без да превърташ постоянно ще те е страх много докато го гледаш или поне ще си в напражение.
Ако го гледаш с още 5 лигльовци,дето се насират от страх и за т'ва бърборат постоянно + това на светло и в 2 часа на обят,няма да ти е нищо особено..
според мен ще ти хареса.
OOO ТОЛКОВА ВЯРНО! Аз ги заплашвах лигльовците със сатър!
А колкото до филма - гледах го в четири през нощта, когато излезе. Умрях от страх. И на най-страшният момент вратата се отвори и щях да получа инфаркт. После го гледах на светло и... хич не беше същото.

cweeet
10-31-2011, 18:54
ok.

Yankee
10-31-2011, 19:48
Аз чакам "Под Прикритие" :o

и аз 8-)