PDA

View Full Version : Магазини "Мания"



SlaDk0b0nb0nChe
10-31-2011, 16:26
Извинявам се ако е имало/има такава тема, но аз не намерих... та имам въпроси за магазините "Мания" някой ходил ли е там, има ли хубави дрехи и г/д на какви цени са дрехите? И по-точно да попитам, продават ли се якета?? :))

CupcakeKitty
10-31-2011, 16:32
Това не е ли секънд хенд?

sunnnnnnnn
10-31-2011, 16:47
да ходила съм и има готини работи тук-таме ,стига да се поровиш
Има всичко,включително и якета
Но в малко градове го има магазина

SlaDk0b0nb0nChe
10-31-2011, 16:52
да ходила съм и има готини работи тук-таме ,стига да се поровиш
Има всичко,включително и якета
Но в малко градове го има магазина

Мерси! Питам защото съм от малък град, а утре ще ходя в по-голям да си търся зимно яке. Може и нещо друго да си купя, незнам. Ти имаш ли нещо от Манията ?

sunnnnnnnn
10-31-2011, 16:58
Не,нямам
тъпото е,че хубавите неща свършват още в Понеделнк ,защото те като ги заредят и всеки следващ ден стават все по-евтини и така до неделя
Успех и дано да си намериш,каквото си търсиш :)

mynichkaTanq
10-31-2011, 18:50
мм чувала съм за тези магазинчета, но зависи за кой град говориш

arsenalllbaby
10-31-2011, 19:02
Влизала съм 2-3 пъти, беше в началото на седмицата и все пак нямаше нищо хубаво. Бяха супер наблъскани дрехите, едва можеха да се разгледат. Миришеше много гадно от препаратите ;д Имаше и много народ.. Не си харесах абсолютно нищо, когато ходих..

krasiveli
10-31-2011, 19:08
Аз не съм, но братовчедката ми е. Казвала ми е, че там има хубави дрехи и че са сравнително евтини.

NambyPamby
10-31-2011, 19:19
Продават се якета и има страшно готини неща, само дето на мен не ми стоят добре, а уж си уцелвам номера. Просто в областта на бюста ми стоят така, както ми стоят и развлачените ми тениски за вкъщи.

millmii
10-31-2011, 19:48
Абе, можеш да намериш и нещо хубаво, обаче аз от единствения път в който ходих си тръгнах с впечатлението, че не си струва да пазаруваш 2ра ръка. Пример: В деня на зареждането (когато в пълна блъсканица и общо взето тогава е най - вероятно да има хубави неща) едни дънки ти излизат 15+ лева, а една блузка 10тина, е извинявайте, ама на мен това ми се струва много, като се имам предвид, че нещото сигурно са го носили 745624 човека преди това и кой знае кое от къде идва.. Не искам да те отказвам, просто си разсъждавам :lol:

rosencetooo
11-01-2011, 05:36
Има хубави работи да , но са само в деня на зареждането и трябва да си там докато отворят магазина ;д Аз единствено в такъв ден си намирам нещо .. :)

marin4itu
11-01-2011, 06:36
Аз имам доста дрехи от там. Даже тази есен си взех кожено яке за около 10тина лева. Страхотно е, като ново. Иначе имам и много блузи, които са си направо като нови. Трябва да знаеш къде да търсиш.

lubovvv
11-01-2011, 07:45
Имам някои дрешки и от тоя магазин. Ако се поровиш и имаш време, можеш да си намериш нещо интересно :) Но якетата не ми харесват там.

teen4e55
11-01-2011, 10:42
Влизала съм 2-3 пъти, беше в началото на седмицата и все пак нямаше нищо хубаво. Бяха супер наблъскани дрехите, едва можеха да се разгледат. Миришеше много гадно от препаратите ;д Имаше и много народ.. Не си харесах абсолютно нищо, когато ходих..

Точно!! Всичко ми се струва леко износено, но явно не съм търсила където трябва... Една приятелка си взе от там една тениска, но след първото пране се сви и стана супер малка и къса :x