PDA

View Full Version : Някой запознат с курсове по БЕЛ



Wax
10-31-2011, 16:44
Имам предвид за един приятел от Пазарджик.
Преди към половин година се преместиха от West Ham в едно село до Пазарджик и супер яко му се вижда акцента, пък и не е толкова добър в словореда, макар и да знае бая думи. Опитвам се да му преподам и аз някои неща - основно как да разбере ако някой го напсува. Пък иска от втория срок да почва училище, че да си завърши 11 клас подобаващо.

awerw
10-31-2011, 16:45
Имам предвид за един приятел от Пазарджик.
Преди към половин година се преместиха от West Ham в едно село до Пазарджик и супер яко му се вижда акцента, пък и не е толкова добър в словореда, макар и да знае бая думи. Опитвам се да му преподам и аз някои неща - основно как да разбере ако някой го напсува. Пък иска от втория срок да почва училище, че да си завърши 11 клас подобаващо. :razz:

Wax
10-31-2011, 17:01
Имам предвид за един приятел от Пазарджик.
Преди към половин година се преместиха от West Ham в едно село до Пазарджик и супер яко му се вижда акцента, пък и не е толкова добър в словореда, макар и да знае бая думи. Опитвам се да му преподам и аз някои неща - основно как да разбере ако някой го напсува. Пък иска от втория срок да почва училище, че да си завърши 11 клас подобаващо. :razz:

Ами ще учи в Пазарджик - 50-60% от бъдещия му клас са цигани...