PDA

View Full Version : Какво да правя ?



pepito1
10-31-2011, 17:04
Нашите са разведени от 11 години. Живея с майка ми, която е прекрасен човек ! Никога нищо не ми е липсвало, но в последните 2 години започнах да се сривам .. падна ми успеха, мисля си, че съм много тъпа и грозна .. сякаш сега започнах да осъзнавам, че малко или много ми липсва баща .. как искам веднъж да избягам от вкъщи, за да излезна с приятели, или да се оплаквам, че не ми позволяват нещо, но трябва да съм силна и да не правя глупости , защото вече съм голяма и майка ми разчита на мен. Баща ми е пълен боклук с извинение .. и когато ми стане много тежко му се обаждам, за да го направя на "гъз" не знам, дали ме разбирате, но положението е много сериозно .. след като му затворя телефона започвам да рева. Е как да кажа на майка ми за това ?! С една дума тя ще си помисли, че се е провалила, като родител, а не е така ! Не знам, защо се проявява чак толкова късно, но е факт, че ми липсва баща (по принцип, НЕ МОЯ !) .. Просто исках да споделя с някой

sapphire5
10-31-2011, 17:37
И аз съм горе долу в такова положение, освен, че не са чак от 11 години и, че баща ми не ми липсва....свикнах с факта, че на него не му пука за мен...
:)

pepito1
10-31-2011, 17:55
жалко, но факт
:)

sapphire5
10-31-2011, 19:53
жалко, но факт
:)
Мдам. Трябва да се научиш да.....WTF?! Туко що прочетох (по принцип, НЕ МОЯ !) Така ли?
:-o

pepito1
11-01-2011, 09:54
Да, точно така ! Говоря, че ми липсва баща по принцип, не конкретно моя !
:)

SmilezZz
11-01-2011, 14:36
Вместо да се обаждаш и да го правиш на задни части , не е ли по - добре да седнеш и да поговориш с него сериозно , като големи и разумни хора ? И да , разбирам те , всеки си има такива моменти. И все пак наистина сподели това с майка ти. Съмнявам се да си помисли , че не се е справила като родител. Даже си мисля , че ще те разбере идеално.

pepito1
11-01-2011, 18:03
Аз не мисля, че ще разбере, защото въпреки, че никога не ме е настройвала срещу него преди 2 години, когато поддържахме връзка тя ревнуваше, защото той пред хората много се гордее с мен (вече изгледано дете) и ми дава по не знам си колко ХИЛЯДИ лева на месец .. не искам да говоря с нея, защото знам, че ще го изтълкува погрешно, а колкото до "баща ми" с него не може да се говори нормално, понеже има акъл на дете в 6-ти клас + това играе комар и пие В ДОСТА ГОЛЕМИ КОЛИЧЕСТВА .. изобщо не ме е погледнал през всичките тези години .. така, че това е най-малкото, което той заслужава :)

SmilezZz
11-01-2011, 18:15
Колкото и да ми говориш , не мисля , че майка ти ревнува от него , по - скоро е възможно да се тревожи за теб , щом баща ти е такъв пропаднал , с извинение.

pepito1
11-01-2011, 18:39
Никакво извинение .. идва ми да му се изплюя в лицето :)
Точните думи бяха, че ревнува, понеже той ми говори глупости и мисълта и беше да не му се връзвам .. в крайна сметка аз исках да се виждаме, но като видях, че такъв човек не става за баща се отказах :)

Boyman
11-01-2011, 19:22
Кажи същите думи на майка си и поговорете. Тя е голям човек, сигурен съм, че знае какво да ти каже. :)
По-добър съвет от този няма да намериш...