PDA

View Full Version : Честит нов кмет на Пловдив (малко със закъснение)



IlovEmyPuffYToY
10-31-2011, 17:09
Честит ни нов кмет и дано този е МНОГО по-добър :grin: :-D 8-)

retrofan
10-31-2011, 17:18
Как може да честитиш за този изрод, който сега ще затапи града ни още повече (в полза на софия естествено)! :x Това е най-лошото, което можеше да се случи на Пловдив. :(

retrofan
10-31-2011, 17:20
И какво му харесвате на този Смотев? Има вид на жесток човек според мен.

Wax
10-31-2011, 17:41
Как може да честитиш за този изрод, който сега ще затапи града ни още повече (в полза на софия естествено)! :x Това е най-лошото, което можеше да се случи на Пловдив. :(

Точно моето мнение.
Върнете ни Славчо, поне няма да храни егото на ГЕРБ за втория по големина град в България. Засега е направил повече за развитието от които и да е друг кмет на различни общини на Пловдив. И заради него предложиха Пловдив да стане културна столица на Европа.
С Смотев тва просто няма да стане.
Ако не приемат касирането, ще им касираме касата :x :x

LovEsIckk
10-31-2011, 17:43
Аз бях за Славчо.По ме радва..

retrofan
10-31-2011, 17:56
Не ми се вярва, сега след като кмет на Пловдив стана гербер, да потекат реки от пари към града ни (както си мислят някои мои познати и съседи от махалата). Още повече, че в бюджета за 2012-а грабителството е отпуснало даже по-малко пари за Пловдив.
А и да не забравяме, че благодарение на Смотев и партията, от която е, ни натрапиха софийския боклук, без да платят абсолютно нищо на Пловдив, въпреки че Славчо Атанасов се съпротивляваше много. :x
Та, в крайна сметка, трябва ли да си честитим новия кмет?..

macromicro
10-31-2011, 17:58
Не знам как се казва новия кмет,но се радвам,че е герберски :grin:

Wax
10-31-2011, 18:01
А и да не забравяме, че благодарение на Смотев и партията, от която е, ни натрапиха софийския боклук, без да платят абсолютно нищо на Пловдив, въпреки че Славчо Атанасов се съпротивляваше много. :x


Платили са ни 5,6 милиона за една част ( не помня точно количество )
След това Бойко видя, че му излиза солено, пък и с много мъка ще накара Славчо пак да приеме и се отказа.
Друга добра постъпка на Славчо, е че 30 Милиона от европеиския фонд за пътищата вместо във Варна, отиде в Пловдив. 80 % от парите за новия път и мост на скобелева майка са оттам.

retrofan
10-31-2011, 18:02
Не знам как се казва новия кмет,но се радвам,че е герберски :grin:
А защо?

svodnika
11-01-2011, 05:23
Славчо обжалва в съда иска касиране

retrofan
11-01-2011, 05:27
Дано да стане.
Днес сутринта по Радио Пловдив съобщиха, че новият кмет имал намерение да увеличи данъците и таксите на пловдивчани. :x Да са ни честити...

Wax
11-01-2011, 05:52
Смятай - сигналите за купуване на гласове само в Пловдив обхващат над 20 000 души, от който 16 000 са от Столипиново...
Некъде по вестниците пишеше, че вече е прието касирането, при положение че още 2 партии подкрепят.

nyancat
11-01-2011, 06:36
Само искам да споделя моята неутрална позиция,защо Тотев>Славчо.

Правителството на ГЕРБ още от миналите години дължи на Пловдив милиони левове,главно за проекти.Също така ни дължи 30млн.,за това че складирахме софийските боклуци,а Пловдив за сега е получил само 5млн.
Според мен,ако в Пловдив кмета е от ГЕРБ,то парите,които ни дължи правителството+още допълнително много други ще влезнат в бюджета.

Разбира се това е една оптимистична прогноза.Аз лично анулирах моята бюлетина,защото и двамата са един дол дренки.

Wax
11-01-2011, 07:15
И това е вярно, но малко вероятно да стане по гореизброените причини.