PDA

View Full Version : моята фигура



vqra
10-31-2011, 17:15
Та значи
Спряла съм месото. Ям умерено. Наблягам на здравословн храна. Иначе казано здравословно хранене. В седмицата отделям поне по 4 часа спорт. И все още изглеждам ужасно. Коремчето ми почти е изчезнало. Но краката ми са ужасни. До скоро ходих с приятелки в планината, но вече времето не го позволява. гледам да се наливам с повече вода и така. Моля кажете какво да правя за по- тънички крачета и да по отслабна малко. Благодаря ви предварително. ;)

thegreenzombie
10-31-2011, 17:23
спри да се подчиняваш на всеобщото мнение и да се подлагаш на тези.... неща :D това бих те посъветвала.... напоследък е пълно със скелетоподобия по улиците :? защо и ти трябва да си така... трябва да си се харесваме такива каквито сме.... :) едва ли ти има нещо на краката... просто си внушаваш 8)

brutaLxxbunny
10-31-2011, 18:00
1.Защо си спряла месото?
2.За краката - тичане(на пътека,защото вече е студенко).Какъв спорт практикуваш?

vqra
10-31-2011, 18:23
еми за спорта всеки месец нещо различно. Този месец съм на гимнастика. Другия мисля да ходя на плуване. А месото го спрях просто защото се чуствам по-добре и по-леко. И не за тичането, тичам всяка седмица по около час. Нещо друго да предложите? но все пак благодаря

SladkaZagadka
10-31-2011, 18:41
Че за видима разлика ти трябва воля и определено доста повече от месец ако досега си киснала на компа и изведнъж си усетила, че искаш по-слаби крачета

А иначе - промени доста от навиците си, но не за кратко, а като цяло. Например:
- не сядай в градския транспорт
- опитвай се да го използваш колкото се може по-малко, слизай например една спирка преди твоята и ходи
- когато ти трябва нещо, а е на другия край на стаята не чакай друг да ти го даде, а отиди да си го вземеш
- на всеки 30 минути прави по 5-6 минути "разходка" из стаята/апартамента
и подобни

vqra
10-31-2011, 18:46
да стоя права в градския ли? Аз ходя 2 спирки на метрото.

DarkVampireAngel
10-31-2011, 23:07
Всичко много зависи и от възрастта и от навиците до сега.Това не трябва да те притеснява,но по принцип ако си твърдо решена да имаш "идеалните крака" ти трябва доста спортуване и натоварване на краката.Когато тренираш натоварвай повече областта,в която искаш да прогресираш.Гледай и спортовете,които подбираш да могат да ти помогнат.Например идееята с плуването е идеална,за това което искаш.Също съм чувала,че сутрешната гимнастика помага за редовното поддържане на фигура. :)

marin4itu
11-01-2011, 06:33
Аз ти препоръчвам тае бо. Много мои приятелки и познати са отслабнали благодарение на него.

vqra
11-01-2011, 12:25
какво ще рече от възраста? аз съм на 14 ако има значение.

thegreenzombie
11-01-2011, 12:31
какво ще рече от възраста? аз съм на 14 ако има значение.

има значение!!... ти си на 14, което ще рече, че имаш още време да растеш, да се променяш.... не е кой знае колко полезно да се подлагаш на диети точно когато си в такъв етап на развитие :)

InsatiableTemptation
11-01-2011, 13:24
И аз ще ти препоръчам Тае-Бо, огромен ефект има, а упражненията са приятни.