PDA

View Full Version : Съсипах една красива и истинска любов която имах...



pavelvasilev
10-31-2011, 17:48
Не търся съвет, просто имах нужда да го споделя тук и да ми олекне малко поне... Имах една прекрасна жена, цели 3 години като в романите, но аз глупака излъгах, вярно за нищо особено НО излъгах и загубих доверието й, и с това приключи нашата прекрасна връзка. Директно ме отряза и със право го е направила, аз знам че най-важното нещо в една връзка е доверието и аз го съсипах. Човек се учи доде е жив, но не всеки път ти каца птичето на любовта ти... Колкото и да ми е кофти, гледам напред и случилото ми си ми е за скъп урок!

Благодаря ви че прочетохте драмата ми!

Sh@d0w
10-31-2011, 17:52
Ок.

valdesbg
10-31-2011, 17:53
По принцип си прав за доверието, ама ми е чудно дали наистина си толкова виновен колкото се изкраваш?

Щото няма начин ти да си грешника а мацката да е светицата. Я дай малко по подробно?

FuCKkK13
10-31-2011, 17:59
знаеш ли.. аз също съм от момичетата,които най-много мразят да ги лъжат !.. явно си направил грешка,но все пак защо не питаш да оправиш нещата? сега едно банално нещо, но е вярно ''да имаш прекрасна жена е късмет,но си истинския късметлия ако го разбереш преди да я загубиш'' сам си направи изводите ;)
аз също ще те помоля да дадеш по-подробно ситуацията..но все пак можеш да оправиш нещата или да продължиш напред както си написал, но ми е чудно нещо - казваш,че продължаваш напред, но създаваш тема ? .. ако го беше решил твърдо едва ли щеше да я създадеш тази тема.. помисли си дали това ти е решението ако не е - казвай каква е ситуацията,ако можем да помагаме и да си върнеш момичето :)

nepowtorima
10-31-2011, 18:00
Прекрасна.. прерасна.. ама си я излъгал! Ако искаше да я запазиш по какъвто и да е начин нямаше да излъжеш.. понасяш си наказанията!!

techety
10-31-2011, 18:00
Малко ми е странно как така тч толкова бързо ще те зареже. Вярно да ако си сбъркал някъде,но пък чак толкова не ми се вярва. Тя ако е е обичала би те изслушала и би видяла ситуациата от различни ъгъли, а не да зареже една 3 годишна връзка! Доверието е важно в една връзка, ни е всичко върху което се гради любовта!!! Пък и ти защо се отказваш? Пробвай се да й отвориш очите ако не е права!!

pavelvasilev
10-31-2011, 18:28
По принцип си прав за доверието, ама ми е чудно дали наистина си толкова виновен колкото се изкраваш?

Щото няма начин ти да си грешника а мацката да е светицата. Я дай малко по подробно?

Историята е малко дълга, но ще я разкажа накратко. Значи аз много обичам да излизам с приятелите ми за по биричка дето се казва, както при всички нормални хора, тя обаче не обичаше да излизаме със тях и да се срещаме с който и да е, само ние двамката, само ние и никой друг, по тази причина тя се мръщеше като излизам със приятелите ми, та в един момент за да не се ядосва повече я излъгах че съм си в нас а в същото време бях с приятелите ми.... От там загубих доверието й и се разделихме...

valdesbg
10-31-2011, 18:34
Аз веднага питам времето което отделяше само на нея сравнено с времето което отделяше за "по биричка" сравнено с останалото време колко е било? При така поставена ситуацията, това е най-ключовия въпрос.

dream1707
10-31-2011, 18:44
3 години.. голямата любов ... и те е оставила, защото веднъж си решил да излезеш с приятели и си я излъгал (от части благородно), за да не се скарате ... о.О.О.о

gummybear
10-31-2011, 18:47
Прекрасна.. прерасна.. ама си я излъгал! Ако искаше да я запазиш по какъвто и да е начин нямаше да излъжеш.. понасяш си наказанията!!

:)

valdesbg
10-31-2011, 18:48
3 години.. голямата любов ... и те е оставила, защото веднъж си решил да излезеш с приятели и си я излъгал (от части благородно), за да не се скарате ... о.О.О.о

Не в лъгането е проблема...мисля си че е малко по-другаде. Ще изчакам автора да даде повечко инфо.

pavelvasilev
10-31-2011, 18:52
Аз веднага питам времето което отделяше само на нея сравнено с времето което отделяше за "по биричка" сравнено с останалото време колко е било? При така поставена ситуацията, това е най-ключовия въпрос.

За тези 3 години, почти всеки Божи ден се виждахме, като по всички поводи и празници сме били само двамата, а с приятелите ми само веднъж в седмицата се виждах. В един момент усещах че почвах да се задушавам но в името на прекрасната ни любов търпях без проблем докато не я излъгах. Имали сме разговори за този проблем но тя все се мръщаше и се стигна дотук:(.....

IlovEmyPuffYToY
10-31-2011, 18:53
3 години.. голямата любов ... и те е оставила, защото веднъж си решил да излезеш с приятели и си я излъгал (от части благородно), за да не се скарате ... о.О.О.о \:D/ Наистина е малко странно...И аз това мислех да напиша като човека преди мен ...

granger
10-31-2011, 19:05
Търсила си е причина явно! Да си излъгал веднъж ОК,ще и стане гадно ,ще те отреже за малко,ама извинявай 3 години и заради това да те отреже тотално,не ми се е струва ОК.Пък кой знае,ако съм на нейното място сигурно ще ми е кофти.Ама и тва ,че не иска да се виждаш с приятелите ти е супер гадно! Просто е гадно да те притискат и да ти слагат ултиматум , сякаш щом си с 1 човек,нямаш право да се виждаш с приятелчетата. :?

valdesbg
10-31-2011, 19:10
Ахааа, ми значи Павка любовта не е била толкова прекрасна, колкото я описваш.

Щом е имало сръдни и дилеми, и щом си се чувствал задушен. Щом сте имали разговори и девойката само се е цупила... ще боли ако ти кажа че тя е искала да те притежава. Физически, духовно... всякак.

Жалко че се получава така понякога, но е факт. Хората си мислят че Х време прекарано с някого им дава право да го маркират като "МОЙ".

Може би няма да ме разбереш, но това е подарък който съдбата(или в каквото вярваш) ти е направила.

Нека не бъда разбран погрешно. Всеки ден е хубаво да се виждаш или чуваш с някого, аз лично го правя вече почти пет години. Проблема се появява, когато трябва да избираш между това да севидиш с приятели или с гаджето. Но не в хубавия смисъл.

И така... ще се справиш. Как/дали мислиш да продължиш отношенията си с девойката?

NambyPamby
10-31-2011, 19:11
Ебати тъпата патка. 'Ма сам си си виновен.
Откъде-накъде ще й позволяваш да те обсебва по толкова подъл начин, да ти поставя ултиматуми и забележи - да ти забранява да излизаш с приятели. Ти топки ли имаш между краката, или какво? Т'ва, че ти е вързала не значи, че трябва да станеш аскетик и целият ти свят да се изчерпва с нея. ТолкоЗ.
Вместо да се впрягаш, върви пий една бира, че най-сетне си се отървал от тая сбърканата.

pavelvasilev
10-31-2011, 19:19
...Ама и тва ,че не иска да се виждаш с приятелите ти е супер гадно! Просто е гадно да те притискат и да ти слагат ултиматум , сякаш щом си с 1 човек,нямаш право да се виждаш с приятелчетата. :?

Точно това е основния проблем, много пъти съм повдигал тази тема през тези 3 години защо не иска да се виждам или виждаме заедно с нея приятелите ми, нищо и никакво обяснение не ми даде... Може би затова сега приключи с мен изведнъж, че проблема не е от вчера... Не мога да разбера защо ме иска само за себе си и аз със никой друг да не се виждам било то приятели, познати даже и със родителите ми не е искала да се запознае.... а нашите са готини хора... нямам обяснение за поведението й....

IlovEmyPuffYToY
10-31-2011, 19:21
Ебати тъпата патка. 'Ма сам си си виновен.
Откъде-накъде ще й позволяваш да те обсебва по толкова подъл начин, да ти поставя ултиматуми и забележи - да ти забранява да излизаш с приятели. Ти топки ли имаш между краката, или какво? Т'ва, че ти е вързала не значи, че трябва да станеш аскетик и целият ти свят да се изчерпва с нея. ТолкоЗ.
Вместо да се впрягаш, върви пий една бира, че най-сетне си се отървал от тая сбърканата.+1

balu4ka
10-31-2011, 19:24
Ебати тъпата патка. 'Ма сам си си виновен.
Откъде-накъде ще й позволяваш да те обсебва по толкова подъл начин, да ти поставя ултиматуми и забележи - да ти забранява да излизаш с приятели. Ти топки ли имаш между краката, или какво? Т'ва, че ти е вързала не значи, че трябва да станеш аскетик и целият ти свят да се изчерпва с нея. ТолкоЗ.
Вместо да се впрягаш, върви пий една бира, че най-сетне си се отървал от тая сбърканата.

+ с крака и ръце ,подкрепям >.>.

valdesbg
10-31-2011, 19:25
Павка радвай се че си се оттървал от подобен столкър :)

Проблема се корени другаде и ти не си част от генезиса му. Зародил се е някъде между 6-тата и 9-тата годинка на девойката. Ти си бил част от машинката. Както нъмби каза - иди пий една бира с твоите хора и ще видиш как нещата ще станат по леки :)

pavelvasilev
10-31-2011, 19:31
Ахааа, ми значи Павка любовта не е била толкова прекрасна, колкото я описваш.

Щом е имало сръдни и дилеми, и щом си се чувствал задушен. Щом сте имали разговори и девойката само се е цупила... ще боли ако ти кажа че тя е искала да те притежава. Физически, духовно... всякак.

Жалко че се получава така понякога, но е факт. Хората си мислят че Х време прекарано с някого им дава право да го маркират като "МОЙ".

Може би няма да ме разбереш, но това е подарък който съдбата(или в каквото вярваш) ти е направила.

Нека не бъда разбран погрешно. Всеки ден е хубаво да се виждаш или чуваш с някого, аз лично го правя вече почти пет години. Проблема се появява, когато трябва да избираш между това да севидиш с приятели или с гаджето. Но не в хубавия смисъл.

И така... ще се справиш. Как/дали мислиш да продължиш отношенията си с девойката?

Пич, нямаш си и представа колко си прав и колко точно и вярно го каза! Подозирах че стоят така нещата но исках да го чуя и от други да потвърдя за себе си ситуацията... Предвид това надали ще опитам да се съберем.... знам ли.... Може би както казваше баба ми Бог да я прости, - когато губиш нещо не знаеш какво печелиш....

granger
10-31-2011, 19:39
^Така си е !Не страдай много,много -ами се радвай на свободата и възможността да откриеш наистина любовта на живота си!
ПП:Или това,от което имаш нужда.

xBadxApple
10-31-2011, 21:31
Трол тема...2/10

ако не - отървал си се, май ти го казаха. Никой човек няма нужда от нашийник под буквите 'връзка'.

ledenakrasota
10-31-2011, 21:45
Може да не харесва приятелите ти, но няма право да ти се меша. Имаш право на ден с тях.
Тази патка не си заслужава. И не може ей, така да те отреже. По-логично е да положи някакви усилия да се сближи с тях, отколкото само да изисква от теб. :)

AngelinaVoight
10-31-2011, 23:06
Да не би просто да не харесва компанията ти? Няма друга причина,че да ти прави парчета за такива нормални неща?!

pavelvasilev
11-01-2011, 04:37
Да не би просто да не харесва компанията ти? Няма друга причина,че да ти прави парчета за такива нормални неща?!

Тя изобщо не иска да се виждам или виждаме с нея със други хора, не е причината конкретно в компанията.

Искам да ви благодаря на всичките които ми писахте за вашата съпричастност и морална подкрепа, да сме живи и здрави ако е рекла съдбата ще срещна жената:)
Хубав ден!

Mi6inka
11-01-2011, 08:47
На тая лудата май и е писнало от теб и това, че си я 'излъгал' просто е било нещото, за което да се хване, че да те зареже. Ясно е, че тя няма право да ти се сърди за подобни неща, щото... всеки си има правото на лично пространство и приятели. Не се трови заради тази асоциална, болна маниачка .. Радвай се на свободата си.

angelskodqvol4e
11-01-2011, 09:41
Мисля,че тя няма право да ти казва с кой да се виждаш и с кой не ..
Разбирам обичаш я ..но да излизаш само с нея :shock: :shock: и с никой друг..Ти позволение ли трябва да и искаш..
А за лъжата мисля,че едва ли това е причина за раздяла-и то каква лъжа..Ако и беше казал,че ще излизаш с приятели-пак щеше да ти се разсърди..
Според мен тя не те обича...човек който обича няма да се откаже и то заради подобна глупост-за мен е глупост.
И съм съгласна с мнението,че си е търсила причина ..за да се разделите..
И все пак дано се сдобрите :(
В същото положение съм само,че нямаше лъжа..ами просто се разделихме и то заради по голяма глупост :lol: :lol:
Вашето не е нищо в сравнение с нашето :D

DarkVampireAngel
11-01-2011, 10:21
Според мен пък,проблема не е в теб.Дори обратното.Първо - коя е тя,че да ти забранява да излизаш с приятелите си,с които си решил да пиеш бира.Второ - не е единствената,че да те кара да зарязваш самия себе си,че да си с нея.Трето - човек,който те обича истински НИКОГА не би те напуснал САМО заради това,че си излъгал,за да избегнеш предполагаем скандал.Това момиче наистина е искало само да те притежава и най-вероятно си и омръзнал или си е намерила друга играчка.Знам,че е трудно да забравиш някой,но според мен нямате голям шанс,ако се съберете нещана няма да са истински и рано или късно отново ще се разделите.По-добре намери начин да я забравиш,от колкото да се измъчваш с нея,или мисълта за нея.

П.С - реалист съм и казвам това което мисля,а не това което ще те накара да се чувстваш по-дборе :)

SmilezZz
11-01-2011, 13:09
Прекрасна , уж има любов , а сте скъсали поради някаква тъпа причина ? Нещо не ми се връзва , губи ми се нещо. Както и да е. Не си виновен , даже напротив. Това , че си обвързан с нея не означава , че нямаш право да излизаш с други. Никой няма правото да ти отнема свободата , именно поради това не трябва да си внушаваш , че уж ти си виновен.

pakmebannaha
11-01-2011, 13:27
3 години :shock: Май си е търила повод да забегне при друг пенис :razz:

pavelvasilev
11-01-2011, 13:45
Прекрасна , уж има любов , а сте скъсали поради някаква тъпа причина ? Нещо не ми се връзва , губи ми се нещо....

Казах прекрасна любов, защото като изключим личната ми свобода да не се виждам със приятели, във всяко друго отношение си пасвахме и допадахме отлично, било то при секс било еднакви интереси, излети, филми, музика абе изобщо почти за всяко нещо имахме общи интереси, това е и причината да изкараме 3 години...

Както и да е, сега си излизам с приятели, опитвам се да не го мисля и съм си вдигнал главата за нови хоризонти!
Лека вечер на всички ви!

fenkaaa
11-01-2011, 14:37
Ами.. в теб е вината,какво повече искаш ние да направим ?!

ForzaFelipe
11-01-2011, 17:26
3 години.. голямата любов ... и те е оставила, защото веднъж си решил да излезеш с приятели и си я излъгал (от части благородно), за да не се скарате ... о.О.О.о