PDA

View Full Version : Приятелят ми има странни желания



PamelaIvanova
10-31-2011, 18:00
С приятеля ми никога не сме го правили вкъщи. Винаги, когато сме у нас или у тях, гледаме филм, говорим си, гушкаме се, но винаги, когато започна игра или се преместя съвсем близо до него, той ме отблъсква-или отива до тоалетната, или до магазина, или някъде си. Първоначално си мислех, че не ме желае, или има някакви проблеми. Обаче бяхме на дискотека, и двамата леко подпийнали, когато той ме хвана за ръка, заведе ме в тоалетната и там го направихме. След този случай отново опитах вкъщи, но той ме отряза.. Правили сме го къде ли не-в кола, на плажа.. Има ли някакъв проблем с него !?

leadyflame
10-31-2011, 18:01
Трябва да е пил!

SisiStrange
10-31-2011, 18:01
Явно има нужда да е на публично място, за да му става. Ддз. :-o Странно...

PamelaIvanova
10-31-2011, 18:06
Трябва да е пил!
Не е така, като бяхме на плажа една вечер изобщо не беше пил, а в нас примерно си пием понякога заедно.. Опитах се да го попитам защо прави така, но той само се усмихна и смени темата..

granger
10-31-2011, 18:08
Може да се притеснява...да не нахълтат родителници и ддз... питай го,ама и да отклони темата ,продължавай!

Bozichko
10-31-2011, 20:19
Ами човека може да обича екстремните неща, може да не обича да се затворите и на леглото и му е скучно. Отидете някъде на обществено място и секс ;)

DragonLady
10-31-2011, 20:24
Поговори с него директно! Разбери причината поради, която толкова много иска да е само на места където има риск да ви хванат. Без разговор на тая тема, няма как да стане, да правите проблема.

marilyn
10-31-2011, 20:35
Поговори с него директно! Разбери причината поради, която толкова много иска да е само на места където има риск да ви хванат. Без разговор на тая тема, няма как да стане, да правите проблема.
Съгласна. Поговорете си, защото сигурно има някаква причина за това негово поведение...

mon4eto
11-01-2011, 06:52
Това не е случайно . Причината вероятно е проста , но ти трябва да я разбереш , като го попиташ. Според мен има проблем с това , че сигурно не му става , ако не е на нестандартно място. Има такива хора , трябва им тръпка , за да станат нещата. Но все пак поговорете , защото може да е друго , това е само предположение. Успех :)

gabsit000
11-01-2011, 07:35
явно не иска да е у вас или у тях... наистина идиотско от негова страна и доста нелогично,питай го направо за какво по дяволите е такъв...

Vikencheto
11-01-2011, 08:16
От много време ли сте заедно? Ако да, не би трябвало просто да се усмихне и да смени темата. Не трябва да се притеснява от разговор на тази тема, обясни му го и поговорете.

Devil69
11-01-2011, 11:09
Абе човека си се кефи на секса на нестандартни места ,какво лошо има в това??? :shock:

Neftochimic
11-01-2011, 12:23
най-вероятно се притеснява зарадите родителите... друго обяснение няма

lubovvv
11-01-2011, 13:16
И кво като има странни желания- важно да ви е кеф.

pakmebannaha
11-01-2011, 13:19
Пробвайте на Орлов мост

Vladel
11-01-2011, 14:44
Сигурно има нужда да се накваси момчето-когато му се прави-тогава.

N3v3Rm0r3
11-02-2011, 07:46
Ами какво толко.Може би му е по-приятно навън...

L31h4z
11-02-2011, 08:49
"У тях" при родителите му ли е (т.е. с тях ли живее)?
Същото важи и за "у вас".
Познавам човек, който поради някаква причина (било то нещо от детството или просто така се е изградил като личност) не би правил секс в дома на родителите си или този на родителите на половинката му.

Отидете някъде на почивка заедно (особено ей сега като падне снега на някое курортче с много сняг ;)) и е много възможно пича да те уважи както си му е редно... много пъти...

Имам и по-добър съвет, който не е особено гениален, но като че ли 90% от двойките пропускат да го следват. Говорете си. Звучи клиширано, но докато не се научите да си говорите ще ви е по-трудно, когато има някакъв проблем. Този път и друго може да е решението, но комуникацията е от есенциална важност. Ако той е интроверт процеса ще е бавен, но ще се научите.
Абе, както казаха по-нагоре - обясни му на момчето, питай го. Но нека това не важи само за сегашната ситуация или за настоящия приятел (ако на там те отвее вятъра) - обяснявайте си, питайте се. :)

П.С. Един въпрос - как стоят нещата с оралната любов в двете посоки?

icd
11-02-2011, 09:35
"У тях" при родителите му ли е (т.е. с тях ли живее)?
Същото важи и за "у вас".
Познавам човек, който поради някаква причина (било то нещо от детството или просто така се е изградил като личност) не би правил секс в дома на родителите си или този на родителите на половинката му.

Отидете някъде на почивка заедно (особено ей сега като падне снега на някое курортче с много сняг ;)) и е много възможно пича да те уважи както си му е редно... много пъти...

Имам и по-добър съвет, който не е особено гениален, но като че ли 90% от двойките пропускат да го следват. Говорете си. Звучи клиширано, но докато не се научите да си говорите ще ви е по-трудно, когато има някакъв проблем. Този път и друго може да е решението, но комуникацията е от есенциална важност. Ако той е интроверт процеса ще е бавен, но ще се научите.
Абе, както казаха по-нагоре - обясни му на момчето, питай го. Но нека това не важи само за сегашната ситуация или за настоящия приятел (ако на там те отвее вятъра) - обяснявайте си, питайте се. :)

П.С. Един въпрос - как стоят нещата с оралната любов в двете посоки?

е това е най-добрият отговор и просто няма какво да се добави повече, освен да го попитам... Пич к'во общо имат свирките с проблема на мацката?

treisi90
11-02-2011, 17:12
Това, че обича ( АКО е това), екстремните места, никак не му пречи да й сподели. :?
Да ти кажа честно и на мен ми се е случвало, нямам си и на идея каква може да е причината, редно е да поговорите сериозно по тая тема, вместо да гадаеш най-добре той да си ти каже..
[/b]

Slynchiicee
11-02-2011, 17:43
явно нещо го притеснява.. :?

bloodyF
11-02-2011, 20:02
явно нещо го притеснява.. :?



;-)

питай го..

sapa91
11-06-2011, 18:21
wtf просто го питай..

L31h4z
11-06-2011, 19:19
Пич к'во общо имат свирките с проблема на мацката?
Абе, имах някаква идея, когато го писах, но сега не мога да ти отговоря на въпроса. :D