PDA

View Full Version : Как трябва да спим!



anonymous682486
11-01-2011, 06:46
Здр! на всички.Значи когато си лягам и ставам устата ми е много изсъхнала сякаш ми се събраха лиги и изсъхнаха .Според вас как трябва да спя за да стана свеж на утрото,азщото аз ми се струва спя със отворена уста ,а и много се пречупвам във смисъл спя във различни позиции които изобщо не са полезни.Майка ми казва че устата ми изсъхва заради радиатора,но и когато е изключен през ноща на утрото пак така става. :?

ZeroPoinT
11-01-2011, 10:36
Ти ли беше асоциалният? Ми сигурно хлебарките пият вода от устата ти.

Shturrrche88
11-01-2011, 10:38
Много голям процент хора спят с отворена уста, защото не могат да дишат през носа, докато спят. Аз също спя с отворена уста, а относно позите-човек спи така, както му е удобно. Ако матрака и възглавницата ти са удобни, не би трябвало да имаш проблеми с позите. Ще ти дам един съвет-независимо дали радиатора е включен или не-слагай върху него някакъв съд с водичка. Така въздуха в стаята ти няма да е сух, и ще ти е по-лесно да дишаш.

anonymous682486
11-01-2011, 14:47
Значи майка ми всеки ден и по цял ден слага чайник запълнен със вода.Но не мисля че ми помага защото устата ми пак е суха :?

Shturrrche88
11-01-2011, 14:47
Еми проблема е, че спиш с отворена уста, за това е суха. Не знам как можеш да се научиш да не спиш така.

joanittka
11-18-2011, 10:07
Сигурно спиш с отворена уста и дишаш с нея . Това е при хора с обратна захапка, но и не само ! Ако си с обратна захапка се прави операция. Ако не си - не спи легнал по корем , а само по гръб и се опитвай като легнеш да дишаш през носа . . . Ако няма ефект - ЛЕКАР! :-) :-)

Leticcia
12-11-2011, 18:08
пробвай с капки за нос, дори и да не ти е запушен носа :)

TykaSePisheNick
12-11-2011, 20:05
Сигурно спиш с отворена уста и дишаш с нея . Това е при хора с обратна захапка, но и не само ! Ако си с обратна захапка се прави операция. Ако не си - не спи легнал по корем , а само по гръб и се опитвай като легнеш да дишаш през носа . . . Ако няма ефект - ЛЕКАР! :-) :-)

Къв лекар, че спи с отворена уста, бе айде стига глупости!Като ти се схване ръката на лекар ли ходиш?

MaGuSs
12-11-2011, 20:40
Пиеш ли достатъчно водa? Иначе да, аз когато заспЪ по корем винаги се събуждам с изсъхнала уста. Някакво такова гадно е . :( Все едно съм няква дядка на 67г... :D

Rebirthing
12-11-2011, 20:43
Влажността в стаята ти сигурно е твърде ниска, сложи съд с вода, който да действа като овлажнител.