PDA

View Full Version : Издразнил ли се е според вас



iRkaaa
11-01-2011, 06:28
И т

Sh@d0w
11-01-2011, 06:33
Сериозно ли питаш дали се е издразнил?

Като за толкова време не е предприел нищо, обаче си го е заслужил.

blaaablaaablaaa
11-01-2011, 06:42
Да, яко се е издразнил.

iRkaaa
11-01-2011, 06:51
Ами да прави сте той се праевми mного може би защото искаше аз да направя нещо не знам ,но щом се е издразнил значи все още има чувства нали ?

svodnika
11-01-2011, 06:58
баси тъпата κypва

Mi6inka
11-01-2011, 07:00
И ако се е издразнил какво?

kyon
11-01-2011, 07:10
баси тъпата κypва
Що пък курва?
Тя няма цял живот да го чака...

iRkaaa
11-01-2011, 07:11
(svodnika) мисля че коменатра ти беше излишен не ма виждал ама курва съм била ,кво да напрая че половината България момичетата са курви но аз не съм от тях и не ми пука за мнението ти .

Mi6inka мила мисля че всеки има право да пише каквото си иска и ти си избрала да ми зададеш въпрос риторичен Е искам да разбера мнението ви по темата нищо повече ако ти не искаш не отговаряй няма проблем но не спами моляте

gabsit000
11-01-2011, 07:19
ами какво да мисля,явно наистина така е трябвало да стане-нищо да не се случва между вас,просто и двамата сте изпуснали момента когато е трябвало да се получи-сега си с друго момче,а Г. просто си е изпуснал шанса,недей да преебаваш другото момче заради него,някак си не си заслужава,то е ясно,че Г. има някакви тайни надежди,помислил си е че ще го дочакаш докато си дойде и да стане нещо между вас,но ти добре си постъпила,че не си го чакала като някаква наивна глупачка,а си продължила напред. :)

iRkaaa
11-01-2011, 07:28
Благодаря ти, права си не си заслужава макар ,че много го искам така е по добре и за двамата все пак се надявам някой ден да бъдем заедно но .... времето ще покаже пък и не съм такъв човек да зарежа приятеля си макар и да изпитвам чувства към друг .Надявам се с времето да го забравя

gabsit000
11-01-2011, 07:31
ти си знаеш,аз сигурно щях да направя обратното,защото винаги се водя по чувствата си и доста губя от това понякога...недей да правиш тази грешка,просто времето наистина ще покаже дали ви е писано с Г. :)

Mi6inka
11-01-2011, 07:31
Mi6inka мила мисля че всеки има право да пише каквото си иска и ти си избрала да ми зададеш въпрос риторичен Е искам да разбера мнението ви по темата нищо повече ако ти не искаш не отговаряй няма проблем но не спами моляте


Въпроса не е риторичен, нито с цел спам. Просто те питам.. Нали си имаш гадже ? Ако се е издразнил какво? Явно все още ти пука за него, малко или много?

Mi6inka
11-01-2011, 07:33
Благодаря ти, права си не си заслужава макар ,че много го искам така е по добре и за двамата все пак се надявам някой ден да бъдем заедно но .... времето ще покаже пък и не съм такъв човек да зарежа приятеля си макар и да изпитвам чувства към друг .Надявам се с времето да го забравя

А какъв човек си? По-добре е да лъжеш сегашното си гадже, че имаш чувства към него, така ли?

gabsit000
11-01-2011, 07:37
Благодаря ти, права си не си заслужава макар ,че много го искам така е по добре и за двамата все пак се надявам някой ден да бъдем заедно но .... времето ще покаже пък и не съм такъв човек да зарежа приятеля си макар и да изпитвам чувства към друг .Надявам се с времето да го забравя

А какъв човек си? По-добре е да лъжеш сегашното си гадже, че имаш чувства към него, така ли?


и да го зареже заради друг пак не я прави много добра,така и в двата случая гори...

iRkaaa
11-01-2011, 07:47
МОЖЕ БИ НЕЗНАМ КАКВО ИСКАМ искам ги и двамата не искам да изгубя никoй просто нещата който се случиха между Г. и мен са много силни и незабравими вмомента може да съм лицемерна усещамм го но искам да го забрава по някакъв начин като ходя с това момче
:(

Mi6inka
11-01-2011, 07:48
Благодаря ти, права си не си заслужава макар ,че много го искам така е по добре и за двамата все пак се надявам някой ден да бъдем заедно но .... времето ще покаже пък и не съм такъв човек да зарежа приятеля си макар и да изпитвам чувства към друг .Надявам се с времето да го забравя

А какъв човек си? По-добре е да лъжеш сегашното си гадже, че имаш чувства към него, така ли?


и да го зареже заради друг пак не я прави много добра,така и в двата случая гори...


Еми да..но по-малкото зло е да си искрен, както с хората, така и със себе си.. А тя не е, в този случай. Аз даже не знам тя самата как се чувства добре в такова положение. Ако го остави...да ще му е гадно, но ще е искрена..а сега ще го лъже, той ще се привърже към нея и накрая ще е още по-гадно. Освен ако той не я зареже.

gabsit000
11-01-2011, 09:05
Благодаря ти, права си не си заслужава макар ,че много го искам така е по добре и за двамата все пак се надявам някой ден да бъдем заедно но .... времето ще покаже пък и не съм такъв човек да зарежа приятеля си макар и да изпитвам чувства към друг .Надявам се с времето да го забравя

А какъв човек си? По-добре е да лъжеш сегашното си гадже, че имаш чувства към него, така ли?


и да го зареже заради друг пак не я прави много добра,така и в двата случая гори...


Еми да..но по-малкото зло е да си искрен, както с хората, така и със себе си.. А тя не е, в този случай. Аз даже не знам тя самата как се чувства добре в такова положение. Ако го остави...да ще му е гадно, но ще е искрена..а сега ще го лъже, той ще се привърже към нея и накрая ще е още по-гадно. Освен ако той не я зареже.


наистина,права си в случая,все пак не е редно да го лъже,ако не изпитва нищо към него...

crowberry
11-01-2011, 09:13
Заслужил си го е. Ти си му казала, какво изпитваш и тоя нищо не е направил при положение, че те харесва. Той к'во... да не е чакал ти да му предложиш?? Гледай си гаджето, забрави за тоя.. нека му е гадно..

drago0
11-01-2011, 10:39
баси тъпата κypва

ledenakrasota
11-01-2011, 10:58
Детски изпълнения. Когато имаш някого до себе си, не трябва да те касае какво мисли някой си.

Все пак щом сте се взели с твоя, какво те вълнува този несериозен...... Щом не ти се е обаждал цялото лято, като го е нямало, тогава какво очакваш? Ако му е пукало за теб, щеше да те търси. Явно не знае какво иска. Не си разваляй връзката, заради един пикльо. :)

s0phie
11-01-2011, 14:21
Ти пунктуацията за нищо я нямаш....

11-01-2011, 16:13
Някой днес ми надраска колата и ще те помоля да ми кажеш къде точно живее това момченце.

nepowtorima
11-01-2011, 16:49
Момчето се прави на интересен.. явно иска да привлече вниманието ти.
Че се е издразнил - издразнил се е!
Най-добре е не правиш нищо докато първо не си изясниш чувствата. Разбери към кой са по силни.. и ако са към Г. то ще е по-добре да зарежеш приятеля си, защото наистина е по-добре да си честна спрямо него, а не да го лъжеш, НО не се знае дали Г. ще иска да е с теб.. и можеш от 2 стола да останеш на земята. Ти реши какво искаш да стане. Дали обичаш достатъчно своя приятел, за да не се залиташ по Г.