PDA

View Full Version : Помощ !!!!Родителите ми се разделят



biolojkata95
11-01-2011, 06:28
ПОМОЩ!!!!!!!
Родителите ми се разделят и най-вероятно ще се развеждат!
Какво да правя При кого да остана

messi710
11-01-2011, 06:38
При който ще се чувстваш по-добре.. :) И моите родители са разведени. Отначало е малко трудно, но после свикваш.

xSunwell
11-01-2011, 06:44
При тоя с който си по-близък/ка

bebeemalko
11-01-2011, 06:51
При който ще се чувстваш по-добре, по-сигурна, при този който ти обръща повече внимание.

lubovvv
11-01-2011, 07:40
И моите бяха така доскоро и изведнъж се оправиха! Аз щях да остана при майка си....Ако си момче-при баща си, ако си момиче-при майка си.

Bonbonkataaa
11-01-2011, 08:06
Може изведнъж да се оправят!!При който си по-добре!И късмет :-s

stteLii
11-01-2011, 08:09
Дано да се оправят..ужасно е да си със разделени родители..
Както казаха по-горе,при който се чувстваш по-добре,при него..моите също са разделени,но после свикваш с това.. :)

biolojkata95
11-01-2011, 08:12
питам тези на които са разделени-
При кого останахте

Shturrrche88
11-01-2011, 08:24
И моите бяха така доскоро и изведнъж се оправиха! Аз щях да остана при майка си....Ако си момче-при баща си, ако си момиче-при майка си.
Е, хайде са-се едно е задължително ако си момче-при баща си, а ако си момиче-при майка си. Има много обратни случаи...

Mi6inka
11-01-2011, 08:54
Ако изобщо зависи от теб... остани при този, с който се чувстваш по-добре. Ясно е, че и двамата ги обичаш, в тази ситуация избора ти няма да се изтълкува по този начин. Така че...

lightcameraction
11-01-2011, 08:58
я само да питам какви родители ще накарат детето си да избира между тях ?! :?

Mi6inka
11-01-2011, 09:01
я само да питам какви родители ще накарат детето си да избира между тях ?! :?

ъъ... по-добре да питат него, при кой би предпочел да остане, отколкото да започнат драми и караници. Нали се разделят, все при единия трябва да остане.. То е ясно, че ще се вижда и ще поддържа чести контакти и с другия, но като цяло..

Colouring
11-01-2011, 09:05
Ох,Господи,остани при когото искаш!Откъде да знаем ние с кой си по близка?
Трудно е,гадно е,но ако родителите ти ще са по-щастливи така-нека се разделят.Остани при родителя,при който искаш,пък виждай другия често и не губи контакт с него.

lightcameraction
11-01-2011, 09:10
я само да питам какви родители ще накарат детето си да избира между тях ?! :?

ъъ... по-добре да питат него, при кой би предпочел да остане, отколкото да започнат драми и караници. Нали се разделят, все при единия трябва да остане.. То е ясно, че ще се вижда и ще поддържа чести контакти и с другия, но като цяло..

И как ще се почувства единия като знае,че не е избрал него?И после поддържат чести контакти ,но той си знае кой е избрал и при кой живее..вие добре ли сте

Colouring
11-01-2011, 09:13
И аз ще се намеся.
Е,добре,не знам твоите родители какви са,но при мен татко определено осъзнава,че съм по-близка с майка ми,отколкото с него.Обичам ги еднакво много,просто съм по-близка с нея,следователно бих желала да остана при нея при евентуален развод.И мисля,че баща ми веднага би се досетил и не би ми се разсърдил,след като пак ще го виждам.

Не мисля,че е по-добре баща ти/майка ти да те помъкне с него/нея,без дори да са те питали ти при кой искаш да останеш и при кой ще се чувстваш по-добре.

Shturrrche88
11-01-2011, 09:21
я само да питам какви родители ще накарат детето си да избира между тях ?! :?

ъъ... по-добре да питат него, при кой би предпочел да остане, отколкото да започнат драми и караници. Нали се разделят, все при единия трябва да остане.. То е ясно, че ще се вижда и ще поддържа чести контакти и с другия, но като цяло..

И как ще се почувства единия като знае,че не е избрал него?И после поддържат чести контакти ,но той си знае кой е избрал и при кой живее..вие добре ли сте
Що, ти как смяташ, че е по-добре? Те да решат детето им при кого да остане. По принцип по закон, при развод децата остават при майката, докато не приключи развода, и евентуално дело за попечителство. Изключение правят случаите, в които майката може да навреди на децата си по някакъв начин и това е упоменато като причина за развода. Тогава временното попечителство се дава на бащата.

biolojkata95
11-01-2011, 09:32
Благодаря че ме разбирате
бих останала при майка ми
просто баща ми не иска да осъзнае това