PDA

View Full Version : Да съм търпелива, или просто да се откажа ? ...



Gabriellchetyy
11-01-2011, 08:08
От известно време се виждам с едно момче. То е в моята компания и се запознахме покрай общите ни приятели. Всяка вечер излизаме с тях и той ясно показваше пред всички, че се интересува от мен. Питал ме е няколко пъти дали има шанс да се получи нещо между нас и аз винаги му отговарях, че трябва да е сериозен. Проблемът е там, че когато сме само двамата той се държи много добре и наистина изглежда, че му пука, но когато сме с приятели започна да се държи по-студено. Тези от тях, които го познават по-добре са ми казвали, че нищо няма да излезе от връзка с него и че той не може да е сериозен, но не искам да се влиая от чуждото мнение, защото когато е с мен не е такъв. Не мога да разбера защо се променя толкова когато не сме сами и според вас каква е причината? Искам да поговоря с него за това, но все не намирам подходящ момент и бих искала някой да ме посъветва какво да направя ... :(

Mi6inka
11-01-2011, 08:22
Нали знаеш, че не можеш да изискваш от едно момче да ти е вечно на врата... Искам да кажа... Някак си, нормално е, когато сте компания да не ти е залепен постоянно. Сама каза, че е проявил интерес към теб, че когато сте двамата всичко е окей. Аз до тук не виждам нищо... ъъ притеснително. Дори ме дразнят такива двойки, който като са с други хора, заедно някъде..само се мляскат, милват, галят и т.н. В крайна сметка, това са си неща, които се правят когато са си насаме. Та.. според мен му дай шанс. Не слушай другите, че нямало да се получи връзка..да, може с други момичета да не му се е получавала, но с теб да се получи..Така, че..ако го харесваш и той теб..пробвайте, пък ако не стане - здраве да е, продължавате си напред и това е. Няма гаранция за такова нещо.

kloely
11-01-2011, 08:25
Аз малко не разбирам - как хем показва ясно пред всички, че се интересува от теб, хем в същото време се държи студено с теб, когато с тях? Но както и да е. На някои момчета не им е приятно да се лигавят и разнежват пред приятелите си. Или пък той е по-срамежлив и няма такъв опит с момичетата и мисли, че ако тръгне да те зарибва пред други хора има шанс да се изложи. Или просто е идиот, който обича да се прави на голям мъжага пред приятелите си. Не го познавам. Но ти препоръчвам опитай се да го опознаеш още малко и тогава му мисли.

Gabriellchetyy
11-01-2011, 08:29
Имах предвид, че в началото се държеше много добре пред приятелите ни, но откакто нещата започнаха да се задълбочават, когато сме с тях се държи сякаш нищо няма между нас и това ме обърква ...

ivcheto0o
11-01-2011, 08:32
Нормално е когато сте с компания да се държи малко по-дръпнато.Все пак сте излезли с приятелите си не може да си обръщате внимание само на себе си.Не мисля,че имаш причина да се притесняваш.
Като цяло съм съгласна с мнението на Mi6inka :)

DarkVampireAngel
11-01-2011, 12:02
Щом се харесвате се пробвайте и сама ще видиш как са нещата.Ако наистина не излезе нещо ще се разделите и така.

Pospalanka
11-01-2011, 12:25
Въобще не ми харесват двойки , които излизат с приятели и постояно се мляскат , натискат и поставят другите в кофти ситуация . Едно е да я държиш за ръка или да си я прегърна леко , друго е да я награбваш . Таа леко се отплеснах , но .. ;Д В момента аз съм в същата ситуация , и щом той проявява интерес към теб когато сте само двата ... това е супер ;р Знам , че ти се иска да те закача пред другите , но явно не е такъв тип момчета .. и щом е излязал с приятелите си , ще се държи нормално .. така , че споко ;р

SmilezZz
11-01-2011, 12:27
Аз не виждам никакъв проблем. Лично много се дразня , когато сред компанията някоя двойка постоянно се милват , галят , целуват и не знам си какво още. Не казвам , че трябва да се държи студено , а просто едновременно да покаже , че сте заедно и че му пука за теб , без изброените по - горе. Всеки с вкуса си , с мнението си и така. Щом се харесвате - не виждам проблем поне да опитате. Ако стане - стане , ако не - здраве да е.

someonerandom
11-01-2011, 13:03
А може би просто има проблем с постоянното показване на чувствата си пред цялата компания?Каквато и да е причината,много по-важно е как се държи,когато сте само двамата.

VforVendetta00
11-01-2011, 13:04
не искам да се влиая от чуждото мнение

това изчерпва темата

ledenakrasota
11-02-2011, 15:59
Хващаш го за ръка, отделяш го от групата и говорите! Какво му е трудното? :-o

anonymous708973
11-02-2011, 16:27
Проблемът е там, че когато сме само двамата той се държи много добре и наистина изглежда, че му пука, но когато сме с приятели започна да се държи по-студено.

Ей тука трябва да ти светне крушката.
Дай му шанс, но си имай едно наум и знай кога да се отдръпнеш, преди да си хлътнала и да разбереш, че не си е струвало.

bloodyF
11-02-2011, 18:57
пробвате, ама си имай едно наум
ако той продължи да се държи малоумно, зарязваш го и толкова..не е последния :-)

peace94
11-02-2011, 21:36
Щом тези, които го познават, са ти казали да не се занимаваш... Според мен накрая може да се получи кофти ситуация, още повече, че сте в една компания. Не ми се струва много добра идея, пробвай само, ако наистина, ама наистина много го харесваш! ;)

LiRRRa
11-02-2011, 21:51
Твърде рано е за отказване.
Щом се държи супер с теб, когато сте сами, а пред другите не се държи зле, значи просто иска да има нещо с теб, но го е страх да го покаже пред другите прекалено много, защото ако след това да не се получи нищо всички ще знаят, че е отхвърлен от теб и няма да му е приятно, особено ако е малко по-горделив.
Имаш причини за притеснение само, ако започне да се държи зле с теб в компания, да те игнорира напълно и т.н. Това, че просто се държи сякаш няма чувства към теб не е за притеснение при положение, че дори не сте заедно наистина.
Помисли си дали искаш да си с него и действай.
(:

gabsit000
11-03-2011, 05:30
Момчетата по принцип обичат да се правят малко на интересни когато са с приятелите си, с последното ми гадже имаше моменти когато се събирахме с неговата компания,не преставаше да се прави на тежък,на интересен и да говори какви ли не простотии,докато когато е само с мен нямаше подобни сцени,така че го разбери и игнорирай това,а добре щом си му казала,че трябва да е сериозен той какво ти отговори, отдръпна ли се или??? :-o

anonymous708973
11-03-2011, 05:40
Т
Щом се държи супер с теб, когато сте сами, а пред другите не се държи зле, значи просто иска да има нещо с теб, но го е страх да го покаже пред другите прекалено много, защото ако след това да не се получи нищо всички ще знаят, че е отхвърлен от теб и няма да му е приятно, особено ако е малко по-горделив.
(:

Или значи, че се прави на мъжкар пред приятелите си.