PDA

View Full Version : boys, boys, boys.



BrainlessROCKBABY
11-01-2011, 08:24
Как мислите? Дали момчетата са по-добри приятели от момичетата? Според мен - в ПЪТИ. Не са лицемерни и не се правят. :? Толкова ми е писнало от тея курвета, дето се водят "приятелки". So?

HolyShit
11-01-2011, 08:32
Както момче ще те подкрепя :D ВЯРНО Е :D

xSunwell
11-01-2011, 08:34
То пак зависи от човека.
Иначе като че ли повечето ми приятели са момчета, но имам и много добри приятелки момичета... пак казвам, зависи от човека, не е хубаво така всички под общ знаменател.

ThroughStruggle
11-01-2011, 08:48
Не обичам да сортирам приятелите си по пол.
Факт е, обаче, че в някои отношения, момиче може да ме разбере много по-добре, особено когато става дума за "женски проблеми". От друга страна, в много случаи е по-добре да чуеш мъжката гледна точка.
Но както познавам много момичета с изявени "мъжки" (не ми харесват тея определения) черти, така и познавам момчета, които, макар и на пръв поглед да са изтъкани от мъжество, в себе си таят много "женски" качества. И не, не говоря за гейове.

Extremescream
11-01-2011, 08:53
Като цяло не зависи от пола. Ако трябва да бъда честна, от всичките ми приятели, по-лицемерни са момчетата, от момичетата също има де, но като че ли момците водят в тази категория.

Ivka9
11-01-2011, 08:56
Като цяло не зависи от пола. Ако трябва да бъда честна, от всичките ми приятели, по-лицемерни са момчетата, от момичетата също има де, но като че ли момците водят в тази категория.

+1 :)

thegreenzombie
11-01-2011, 08:57
определено мочетата са по-добри приятели от момичетата.... 'ного мразя някоя "приятелка" да почне да ме занимава с това, каква прическа да си направи или пък о, трагедия, счупил и се е нокътя :D :D при момчетата няма такива неща, което е един огромен плюс 8-) момчетата не правят и интриги... има и интриганти сред тях, амм те лесно се бият 8) и момчетата винаги ще те подкрепят, когато ти се пие бира, без да мрънкат колко вредно е това :!: 8)

brutaLxxbunny
11-01-2011, 08:59
Зависи от човека,но да,като цяло.Момичетата са и твърде завистливи,и твърде лицемерни...

Colouring
11-01-2011, 08:59
О,има си приятелство между момиче и момиче,просто много рядко се случва то да е наистина истинско,без задни мисли,без злоба и завист.

Относно момчетата-наистина са доста добри приятели.Преди имах най-добър приятел,който ми беше невероятно близък,ама наистина МНОГО.. но след това нещата просто се объркаха и свърши с предвидим и тъжен финал всичко.И все пак,по време на приятелството ни,мога да кажа,че го чувствах по-близък от всяко момиче и сякаш щеше да ме разбере каквото и да му кажа.Мда.Хубаво беше.Много.
Аз лично съм останала с впечатлението,че момчетата биха се отзовали веднага,ако наистина са ти приятели и биха ти помогнали с каквото и да е.Момичетата са по-егоистични и завистливи,а и често срещано е едната да е по-харесваната,по-хубавата,по-умната и изобщо 'по' от другата,което ще създаде неприятни чувства между двете,макар и привидно добре скрити.От друга страна,при приятелството между момче и момиче всичко е супер,докато единият не започне да изпитва чувства към другия и после всичко става доооста сложно.

Shines
11-01-2011, 09:20
Всичко е вярно, което казахте, но най-вече си зависи от самият човек :).


От друга страна,при приятелството между момче и момиче всичко е супер,докато единият не започне да изпитва чувства към другия и после всичко става доооста сложно.
+100

Pamaa
11-01-2011, 09:57
Като цяло не зависи от пола. Ако трябва да бъда честна, от всичките ми приятели, по-лицемерни са момчетата, от момичетата също има де, но като че ли момците водят в тази категория.
Много плюс!!

jghgh
11-01-2011, 11:39
Има и мъже-лисици - злобни, интриганти, клюкари, неискрени.
Да се обобщава е тъпо.
Но сякаш и аз контактувам по-лесно именно с тях.

an0niimka
11-01-2011, 11:50
Повечето са разни лицемерки, но има и момчета, които са лицемери, но и на мен ми е по-лесно да общувам с момчетата. С най-добрия ми приятел всичко си споделяме. Някак си ми е по-лесно да споделя на него отколкото на най-добрата ми приятелка, защото понякога се е случвало да и кажа нещо и тя го раздрънква на всеки. :x Така, че според мен момчетата са по-добри приятели. :)

YSMF
11-01-2011, 12:50
Както казаха горе - много зависи от човека... НО с момчета ми е някак по - лесно да споделям. Няма го страха, че ще се окаже че харесваме едно и също момче /всъщност ми с е случвало един единствен път/, няма го това сравняване на дрехи, прически. Приятел момче винаги може да ми даде насоки как да процедирам с някой от техния пол. :)