PDA

View Full Version : проблем..



annitto1
11-01-2011, 10:38
Аз съм момиче на 14 ..От известно време ме сърби корема доло - няктк си вътре. Често ходя до тоалетната по малка нужда и имам бледо течение . Мисля , че е цистит ..
Може да ви звуча смешно , но се притеснявам да не е нешо като ,, рак на шийката на матката " ... Но аз съм вдетствена .. А и четох , че не са това симптомите :@ ;Х
Благодаря ви .. :( :)

Shturrrche88
11-01-2011, 10:40
Ами възможно е да е цистит и факта, че си девствена няма нищо общо. Съмнявам се обаче, че е РШМ. Отиди на уролог, или гинеколог все пак, за да ти изпише нещо, ако е цистит.

Mi6inka
11-01-2011, 10:40
От къде ти скимна за рак... На 14 си. Обличай се повече, забрави за разголения кръст .. сигурно е от някаква настинка. Сподели на майка си, ако прецените отидете на лекар .

thegreenzombie
11-01-2011, 10:46
ти си "вдетствена" .. откога :shock:

подкрепям мнението на @Mi6inka

annitto1
11-02-2011, 17:19
Ами възможно е да е цистит и факта, че си девствена няма нищо общо. Съмнявам се обаче, че е РШМ. Отиди на уролог, или гинеколог все пак, за да ти изпише нещо, ако е цистит.
Мислиш , че е РШМ , ли ,че не е , щото се стреснах .. ;(

Shturrrche88
11-02-2011, 17:31
Ами възможно е да е цистит и факта, че си девствена няма нищо общо. Съмнявам се обаче, че е РШМ. Отиди на уролог, или гинеколог все пак, за да ти изпише нещо, ако е цистит.
Мислиш , че е РШМ , ли ,че не е , щото се стреснах .. ;(
При положение, че съм написала, че се СЪМНЯВАМ ДА Е, дали си мисля, че е??

den4o7
11-02-2011, 17:44
Ние всички тук сме доктори и преглеждаме пациентите чрез Teenproblem. :)

imamkrasivouho
11-02-2011, 20:00
Ти си безгранично зле! Това 1во, че не са симптомите и 2ро: какъв е проблема да отидеш на лекар? Няма как да получиш безплатен преглед през форум!
Вдевствената тя!

batkodoki
11-02-2011, 20:09
Аз съм момиче на 14 ..От известно време ме сърби корема доло - няктк си вътре. Често ходя до тоалетната по малка нужда и имам бледо течение . Мисля , че е цистит ..
Може да ви звуча смешно , но се притеснявам да не е нешо като ,, рак на шийката на матката " ... Но аз съм вдетствена .. А и четох , че не са това симптомите :@ ;Х
Благодаря ви .. :( :)

какъв рак, какви са тези глупости?!

имаш банален, често срещан проблем в твоята възрастова група.

говори с Мама или или който и да е от Семейството с когото си близка. заедно посетете спец. ще назначи лечение с което за 5-7дни всичко ще мине и замине без следа.
лошото е ако отложиш подобно посещение/лечение, проблема хронифицира и после създава сериозни проблеми!

daniela0108
01-11-2012, 15:01
Аз имах същите симтоми, оказа се възпаление на пикучните канали.Сега пия през няколко месеца уронат протект, за всеки случай да не ми се появи пак, че е мн гадно..... При теб какво се оказа накрая?, дано си се оправила, съветвам те да взимаш нещо профилактично, за да не ти се появи пак

minavla
01-24-2012, 10:12
най-вероятно си прекарала цистит, съветвам те да съчетаваш уронат здравит с уронат протект за превенция при такива състояния, ако пак ти се случи , ето тук можеш да прочетеш повечко.
http://apteka.framar.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D 0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB/natur-product/%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F/uronat#axzz1kMjO28YO

mishona22
01-24-2012, 10:23
Има доктори за тази работа .. какво ти пречи да отидеш и да те прегледат ?? Не си прави изводите сама. Обличай се повече , носи бодита .. не трябва никога кръста да ти е открит, защото органите ни настиват и точно от това идва проблема. И само не знам к'во чакаш.. отивай да те преглеждатт :|

daq96
01-27-2012, 13:17
Има доктори за тази работа .. какво ти пречи да отидеш и да те прегледат ?? Не си прави изводите сама. Обличай се повече , носи бодита .. не трябва никога кръста да ти е открит, защото органите ни настиват и точно от това идва проблема. И само не знам к'во чакаш.. отивай да те преглеждатт :|
Точно...
Ходете през зимата с гол кръст, после какви ли не проблеми...