PDA

View Full Version : go71n



NaOH
11-01-2011, 10:57
ае ми станеш дама на бало 8)

ShtrudeL
11-01-2011, 11:00
чшш не барай, той ми е бяла робиня

NaOH
11-01-2011, 22:27
аре бе шлядур :(

ShtrudeL
11-01-2011, 22:29
чшш не барай, той ми е бяла робиня

go71n
11-01-2011, 22:30
не е забавно :? :?

+ това Щруди не ме пуска да ти разпоря аналното отверстие :( :(

NaOH
11-01-2011, 22:31
ти ще си дамата, мисля че не ме разбра правилно :-o

ShtrudeL
11-01-2011, 22:32
айде от мен да мине
ааайде
добричко съм си
Забавлявай се, go71n

Основичке, искам след това както подобава да го изпратиш с целувка и да му пожелаеш лека вечер. Нали?

ledenakrasota
11-01-2011, 22:33
Аз бях без кавалер. Имаше недостиг на такива. :(

macromicro
11-01-2011, 22:37
Аз бях без кавалер. Имаше недостиг на такива. :( :( .Ще ми се да се беше случило същото като в филма сватбата на най добрия ми приятел.Ти се чувстваш самотна и изведнъж ти се обажда най добрият ти приятел който е гей(аз).Почвам да описвам как си облечена и ти започваш да се чудиш дали те гледам.Изведнъж ме виждаш в костюм,целувам ти ръката и започваме да танцуваме и всички ни гледат и ни се радват.Тотално бих го направил за добра приятелка :)

go71n
11-01-2011, 22:39
ти ще си дамата, мисля че не ме разбра правилно :-o

ти не ме разбра.. не си забавен :? :?

А това за аналната ти жлеза, го казах просто ей така да не таиш големи надежди, все пак се свържи с Наско или неговия приятел някой от 2мата може и да се прежали..

Само за да не си помислиш, че съм злобно настроен искам да ти кажа, че ти съчувствам, и че те разбирам.. предполагам, че ти е гаднo защото си дебел,грозен,противен,отбл скващ,ужасен,мазен,гаден + това да си асоциален,тъп,дебил,ограни ен и прост и на всичкото отгоре вашите са те зарязали и не се интересуват от теб от както беше на 10, но не се притеснявай за всеки влак си има пътници ;]]

NaOH
11-01-2011, 22:39
Основичке, искам след това както подобава да го изпратиш с целувка и да му пожелаеш лека вечер. Нали?
кой изпраща курвите след като ги е наебал бе :razz:

ShtrudeL
11-01-2011, 22:41
go71n, голямо си слънчице, казвала ли съм ти го? 8-)

NaOH
11-01-2011, 22:41
ти ще си дамата, мисля че не ме разбра правилно :-o

ти не ме разбра.. не си забавен :? :?

А това за аналната ти жлеза, го казах просто ей така да не таиш големи надежди, все пак се свържи с Наско или неговия приятел някой от 2мата може и да се прежали..

Само за да не си помислиш, че съм злобно настроен искам да ти кажа, че ти съчувствам, и че те разбирам.. предполагам, че ти е гаднo защото си дебел,грозен,противен,отбл скващ,ужасен,мазен,гаден + това да си асоциален,тъп,дебил,ограни ен и прост и на всичкото отгоре вашите са те зарязали и не се интересуват от теб от както беше на 10, но не се притеснявай за всеки влак си има пътници ;]]
ти май не ме разбра... желая те, готин :-)

go71n
11-01-2011, 22:41
айде от мен да мине
ааайде
добричко съм си
Забавлявай се, go71n

Основичке, искам след това както подобава да го изпратиш с целувка и да му пожелаеш лека вечер. Нали?

Не си е мил дупето, + това нямам такива наклонности така, че няма да го огрее..


мерсаж все пак за разрешението 8-) 8-)

ledenakrasota
11-01-2011, 22:48
Аз бях без кавалер. Имаше недостиг на такива. :( :( .Ще ми се да се беше случило същото като в филма сватбата на най добрия ми приятел.Ти се чувстваш самотна и изведнъж ти се обажда най добрият ти приятел който е гей(аз).Почвам да описвам как си облечена и ти започваш да се чудиш дали те гледам.Изведнъж ме виждаш в костюм,целувам ти ръката и започваме да танцуваме и всички ни гледат и ни се радват.Тотално бих го направил за добра приятелка :)



И накрая обръщаш резбата, заради мен. :oops:

EinGutesKind
11-01-2011, 22:51
Аз бях без кавалер. Имаше недостиг на такива. :( :( .Ще ми се да се беше случило същото като в филма сватбата на най добрия ми приятел.Ти се чувстваш самотна и изведнъж ти се обажда най добрият ти приятел който е гей(аз).Почвам да описвам как си облечена и ти започваш да се чудиш дали те гледам.Изведнъж ме виждаш в костюм,целувам ти ръката и започваме да танцуваме и всички ни гледат и ни се радват.Тотално бих го направил за добра приятелка :)



И накрая обръщаш резбата, заради мен. :oops:Не пипай :x

ledenakrasota
11-01-2011, 22:54
И накрая обръщаш резбата, заради мен. :oops:Не пипай :x[/quote]


Само него не съм пипала! Като ме обвиняват, че съм цветарка, поне да си подбера хубави цветенца. :oops: И теб ще те сложа да него в зимната ми градина. :oops:

EinGutesKind
11-01-2011, 22:55
Няма да зарибяваш слънцето :x

ledenakrasota
11-01-2011, 22:56
Няма да зарибяваш слънцето :x


Няма. Той сам си го каза. За приятелка в нужда, прави всичко. :lol: