PDA

View Full Version : Въпрос



fear4o
11-01-2011, 11:16
The two thrones или Forgotten sands?

awerw
11-01-2011, 11:17
И двете са доста добри, но forgotten sands май е по-добро

sp33der
11-01-2011, 11:17
Warrior Within Hard

fear4o
11-01-2011, 11:18
Warrior Within Hard
Едвам я доиграх... една година я мъчих.. Доста ми беше скучна..

sp33der
11-01-2011, 11:26
Warrior Within Hard
Едвам я доиграх... една година я мъчих.. Доста ми беше скучна..всеки си има предпочитания,въпреки че вече не играя ПЦ игри винаги си имам поп на компа и двойката поне 10 пъти съм я въртял...изглежда ми по-динамична от другите,по-дълга е,с по-интересен story line,по-обширна комбат система и изобщо като цяло.А пък последната част понеже като я започнах още си бях безживотник я врътнах за 1 ден и бях много разочарован,също и от третата...там Life upgrade-ите само дето не са сложили табелка "life upgrade that way...even if you don't posses a brain you can't miss that life upgrade".A комикс поп без опция на умиране е без коментар,единствената част,която не издържах докато превъртя

fear4o
11-01-2011, 11:30
Warrior Within Hard
Едвам я доиграх... една година я мъчих.. Доста ми беше скучна..всеки си има предпочитания,въпреки че вече не играя ПЦ игри винаги си имам поп на компа и двойката поне 10 пъти съм я въртял...изглежда ми по-динамична от другите,по-дълга е,с по-интересен story line,по-обширна комбат система и изобщо като цяло.А пък последната част понеже като я започнах още си бях безживотник я врътнах за 1 ден и бях много разочарован,също и от третата...там Life upgrade-ите само дето не са сложили табелка "life upgrade that way...even if you don't posses a brain you can't miss that life upgrade".A комикс поп без опция на умиране е без коментар,единствената част,която не издържах докато превъртя
За мен най-интересна беше първата. Квото и да си говорим винаги първата част на една игра е най-яка(изключение warcraft)

sp33der
11-01-2011, 11:33
първата част е интересна откъм въвеждане в story line-а,иначе за годината си на производство е велика игра,ама и тя е с прекалено елементарен walkthrough и life upgrade points...иначе признавам,че е много добра особенно за годината си производство

awerw
11-01-2011, 12:27
Аз ако не ги гледам в нета лайф ъпгрейдите няма да мога да ги намеря :D

BadAss
11-01-2011, 13:45
the two thrones
другото е чиста подигравка с поредицата..