PDA

View Full Version : Харесва ли ме?



Phenatic
11-01-2011, 16:43
Немога да разбера 1 момиче дали ме харесва и ме е страх да рискувам нещо повече. Момичето е на 20 години.. Някои път и се излиза като я накарам др път се усеща по телефона как се муси като я карам да излизаме ... Дразни се постояно и ми натяква като разбере че съм излизал с някоя от танциорките в нашата дискотека и ми го намеква постояно ... Но в същото време като и пиша некакви целувки рядко ми отговаря с целувки ..

11-01-2011, 16:52
20 годишни да си пращат целувки и даже да смята, че щом не го прави и тя, му изневерява.

justasmile
11-01-2011, 16:53
Според мен, и тя не знае какво иска. Ясно е, че не си й безразличен, щом те ревнува.. но самият факт, че се цупи, като искаш да излизате... :? по-добре не се занимавай с нея :)

ForzaFelipe
11-01-2011, 16:54
А ти на колко си?
Може би държи на теб като на приятел и за тва се дразни,но същевременно не ти обръща внимание по друг начин...жени...еди ги разбери 8-)

Luidgie
11-01-2011, 17:01
Пишеш и целувки? И се впрягаш! :razz: :razz:

SmilezZz
11-01-2011, 17:05
Ъхх. Или не знае какво иска , или пък е голяма егоистка и не ти разрешава да се занимаваш с други момичета , независимо че няма чувства към тебе. В случая няма какво да направиш - освен да рискуваш.

Phenatic
11-01-2011, 17:12
На 20 съм и аз но аз с нея съм приятел от 2 месеца горе-долу ... запознахме се в дискотека и започнахме си пишем редовно

crowberry
11-01-2011, 17:22
А аз си мислех, че ние, където сме под 18 сме зле... Като за начало спри с тия целувки по скайп, ми я покани на среща..

Phenatic
11-01-2011, 17:32
Ние излизаме от време на време ... никои не е казал че неизлизаме но немога и схвана мисълта на къде бие ..

SmilezZz
11-01-2011, 17:53
Ние излизаме от време на време ... никои не е казал че неизлизаме но немога и схвана мисълта на къде бие .. Ама ти /вие/ наистина ли си /сте/ на 20 ? Ужас , направо !
Не излизайте от време на време , а по - честичко. Или й признаваш чувствата си , или спираш да се занимаваш с нея. Как очакваш ние да ти помогнем , не ми е ясно ?

Boyman
11-01-2011, 18:45
Минали са два месеца... Явно тя вече те е причислила "само приятел", понеже момичетата бързо изтръпват, ако прекалено си забавил играта. Няколко съвета от мен:

1) Зарежи я за известно време... Ако се интересува от теб - ще те потърси тя.
2) Покани я отново и се изяснете...
3) За*би я и си намери момиче, с което ти е приятно да сте заедно.

Не е чак толкова трудно. Само не питай сега кой вариант да избереш... :D

Леле, колко е лесно да давам съвети, а когато аз попадна в същата ситуация не мога да реша... 8-)

GOODNESS
11-01-2011, 18:49
Минали са два месеца... Явно тя вече те е причислила "само приятел", понеже момичетата бързо изтръпват, ако прекалено си забавил играта. Няколко съвета от мен:

1) Зарежи я за известно време... Ако се интересува от теб - ще те потърси тя.
2) Покани я отново и се изяснете...
3) За*би я и си намери момиче, с което ти е приятно да сте заедно.

Не е чак толкова трудно. Само не питай сега кой вариант да избереш... :D

Леле, колко е лесно да давам съвети, а когато аз попадна в същата ситуация не мога да реша... 8-)

Totally agree.

IseeDEADbodies
11-01-2011, 20:27
Как да си върна изгубената една минута от живота си, която пропилях да прочета това :?:

gabsit000
11-02-2011, 05:52
Как да си върна изгубената една минута от живота си, която пропилях да прочета това :?:


:lol: :lol: :lol: дишай.. случва се...



по темата: може да иска да ти ги даде на живо целувките за това 8-)

mon4eto
11-02-2011, 06:11
Излезайте повече и в последсвие ще разбереш дали те харесва. Ти сам ще видиш как се държи с теб на срещите.

Mi6inka
11-02-2011, 06:16
Как да си върна изгубената една минута от живота си, която пропилях да прочета това :?:

И аз това се чудя..

IseeDEADbodies
11-02-2011, 15:19
Как да си върна изгубената една минута от живота си, която пропилях да прочета това :?:


:lol: :lol: :lol: дишай.. случва се...





Кофти е когато се случва често... xD Не е като да не сме свикнали де, ноооо все пак ;д