PDA

View Full Version : Какъв тип мъже ви възбуждат най-много?



typalkata
11-01-2011, 17:25
Въпрос към момичетата! Какъв тип мъже ви възбуждат най-много,слаби,мускулести с тен,по пълни?Абе, въобще какви? Как изглежда мъжа на Вашите мечти?

SisiStrange
11-01-2011, 17:50
Нормални.
Стегнато тяло.

MaLkaTa_LaDy
11-01-2011, 17:57
http://img.shirtlessdaily.com/2010/08/1aa.jpg
Така, само че със зелени очи.

D0tty
11-01-2011, 17:59
Висок, стегнато тяло и приятно излъчване, да не е някой простак, разбира се.

Mi6inka
11-01-2011, 18:02
Нямам си някакъв конкретен образ в главата. Един човек или ме привлича/ възбужда, или не. До излъчване си е всичко.

AliceSw
11-01-2011, 18:12
високи, със сравнително широки рамене, задължително с мъжка форма; може и леееко пухкави, но задължително изглеждащи мъжествени!!!

anonymous708973
11-01-2011, 18:17
Нямам си някакъв конкретен образ в главата. Един човек или ме привлича/ възбужда, или не. До излъчване си е всичко.

Абсолютно.
Не е толкова до външния вид и конкретни характеристики, щото винаги съм твърдяла, че ниски мъже не харесвам, но бях с такъв и височината не ми беше проблем.
Става въпрос точно за излъчване, за палавия поглед, за разговорите и прочее :)

SUNinTHEsunset
11-01-2011, 19:06
http://prikachi.com/images/260/3994260R.jpg

В повечето случаи такива,но винаги има и изключения.

marilyn
11-01-2011, 19:57
Като цяло с тъмен тен, стегнато тяло, среден на ръст, мъжествен глас, епилиран и да не е кукленски красив в лицето...

eminem213
11-01-2011, 20:40
Ако мъжо не е със шкембе което ходи с 1 метър пред него, никакъв шанс.
Пък ако не е рунтав ... направо грях!

Все едно и също. :?

Pigeon
11-01-2011, 21:23
Стегнато тяло, да се поддържа.... и най-вече, да знае как да ме накара да го искам!

UniCoWN
11-01-2011, 21:24
Нямам си някакъв конкретен образ в главата. Един човек или ме привлича/ възбужда, или не. До излъчване си е всичко.

Абсолютно.
Не е толкова до външния вид и конкретни характеристики, щото винаги съм твърдяла, че ниски мъже не харесвам, но бях с такъв и височината не ми беше проблем.
Става въпрос точно за излъчване, за палавия поглед, за разговорите и прочее :)

+Точно така..
Според мен не е добър този ''перфектен'' образ, който повечето си създават в главите... Когато срещнеш някой почти веднага разбираш дали ти харесва и привлича или не.
П.П. И аз казвах, че не харесвам ниски мъже, че мразя косми по гърдите, че закръгленото бирено коремче хич не е привлекателно, ама ... познайте 8-)

vampire_girl_
11-01-2011, 22:34
http://filmpopper.com/wp-content/uploads/2011/02/Taylor-Lauter.jpg
Това са тялото и тенът :smt007
Обаче,в доста често се случва и някой съвсем различен да ми хване окото.
Може да е някой с нежно и романтично излъчване или с грубо и мъжкарско...зависи.

gabsit000
11-02-2011, 05:56
Нямам си някакъв конкретен образ в главата. Един човек или ме привлича/ възбужда, или не. До излъчване си е всичко.



подкрепям мнението ;-)

anonymous708973
11-02-2011, 06:16
Половината, дето пускате актьори, мъж не сте виждали явно.

Ако трябва да си харесвам извести личности - Марк от "Анатомията на Грей", Келън Лутц, Асен Блатечки и прочее. Общото между тях - мръсния поглед :)

Rebirthing
11-02-2011, 06:44
Сега се замислям какво е общото между всичките ми бивши и тези по които съм се заглеждала. Общото е, че всички са със сини очи, хубава усмивка и хубави зъби, и най-вече страхотна коса :D . А мъжествения глас особено много ме привлича :smt007 , ръцете също !
Та така, по хилав мъж не съм се заглеждала, камоли по такъв с коремче. Също така по косматковци и неподдържани мъже не се заглеждам !

treisi90
11-02-2011, 17:20
Всичко е относително. Понякога човекът отсреща не е кой знае какъв красавец, въпрос на една усмивка, един поглед.. излъчване, характер.. не на последно място. Попадала съм на "перфектния" и точно този тип playboy са някви самовлюбени кретени, което адски много отблъсква :?

NambyPamby
11-02-2011, 17:28
Мъжествени - високи, стройни, с мускулна маса(разни кльощави, на които талията, прасците и бицепсите им са колкото моите просто ме отблъскват, няма кво да си кривя душата), с широки рамене, брада и плътен глас, да лъха увереност, дързост, наглост от тях, дори.

ThroughStruggle
11-02-2011, 17:49
Високи, поне 1.80, ако е повече - по-добре. Слабо телосложение (не някакви анорексични крайности), изпъкнали вени, нисък, дълбок глас. Мръснишко излъчване, харесва ми да прозира някаква първичност под привидно приветливата усмивка. Ако има леко набола брада, е плюс.

Jessie
11-02-2011, 22:14
При мен е задължително да е тъмнокос и тъмноок. За предпочитане направо чернокос. :) ... Стегнато тяло, но като цяло нямам капризи към формата - дали е слабичък или пък с коремче... Главно физиономията. :-D Руси мъже адски много ме отвращават, а тези със сините очи... тръпки ме побиват от тях. Зловещи са ми. :D

roseleaf94
11-03-2011, 06:08
Някого, когото да и обичам! (вече го има!) Ноооооо за предпочитане да не е метросексуален...мазни са ми тези ъмммм... мъже.

pitfall
11-03-2011, 06:13
нямам точен образ, трябва да ми харесва, да ме привлече по някакъв начин и в никакъв случай да не е някакъв простак ...

DaughterOftheDevil
11-03-2011, 06:31
http://i554.photobucket.com/albums/jj422/mike44nh/Decorated%20images/Hunks%20and%20Studs/studsleekhairyguysmoothhotbuffmuscleabspecschestou tdoorssexymanbicepshirtnips.jpg
http://i554.photobucket.com/albums/jj422/mike44nh/Decorated%20images/Hunks%20and%20Studs/machomanguygayshirtlessbeardhairjeanshunksexymuscl eshirtlesspecabs.jpg

http://i1185.photobucket.com/albums/z355/WhitmansArms/IMG_7655.jpg
http://i720.photobucket.com/albums/ww204/cpicow123/beard.jpg


Брадичкатаа :oops: :oops:

bitchwolf
11-03-2011, 07:46
Висок с хубаво тяло и приятно лице..говоря за човек по когото бих се загледала по улицата ей така. Странно, но сякаш имам фетиш към тези с обица на ухото.. 8-)

dream1707
11-03-2011, 11:43
Слаб, висок (не е задължително да е много висок ;д), тъмна коса, светли очи (само не сини), хубаво тяло (за мен хубаво е нещо такова (http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294895_250750064963694_100000861065368_687675_1407 855584_n.jpg)), татуйровка :smt007 .. и нз защо, но харесвам когато има мъъничко косъмчета от корема на долу в линийка такива (не буйна растителност ;дд ..) ... нз дали ме разбрахте ;д ... ааа и набола брада ;д

Такива най-много ме кефят де ... ;д

Ако съществува такова момче.. да се обажда ;д

Stan4o123
11-03-2011, 11:54
Слаб, висок (не е задължително да е много висок ;д), тъмна коса, светли очи (само не сини), хубаво тяло (за мен хубаво е нещо такова (http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294895_250750064963694_100000861065368_687675_1407 855584_n.jpg)), татуйровка :smt007 .. и нз защо, но харесвам когато има мъъничко косъмчета от корема на долу в линийка такива (не буйна растителност ;дд ..) ... нз дали ме разбрахте ;д

Ако съществува такова момче.. да се обажда ;д


направо давай skype !
:D

imaginemoi
11-03-2011, 14:04
Ммм тук може да си помечтая :D Идеално изглеждащият за мен мъж е : Поне 1.85, мургав, стегнато тяло с леки плочки, широк гръб и тясен ханш, с красива усмивка (много важно!) ... за очи и коса нямам особени предпочитания... Някой, ако отговаря на описанието, моля да ми пише 1 ЛС :D :D хах, шегувам се, разбира се..


За мен няма голямо значение как ще изглежда мъжа, стига да се поддържа. Не държа да е красив, по-скоро чаровен :)

sadora
11-03-2011, 15:50
такаа ..нека помечтая :D за мен са много важни погледа и атлетичното тяло.. гласът му трябва да е дълбок (мъжествен),да има хубава усмивка,добро чувство за хумор и,разбира се,да знае как да използва всички тези качества .. :P

DeHu
11-03-2011, 15:57
Е след като ще мечтаем...Най-възбуждащо в мъжа намирам поведението разбира се,но ако е придружено с перфектния външен вид ще е чудо :D Като цяло изключително много харесвам висоооки мъже,но белички с черна коса и светли очи.Хубаво тяло,мъжествени черти,това е,което привлича най-силно.Но каквото и да си говорим трябва да е човек място,щото ако ще и мистър свят да ме заговори,ако е тъпанар,няма как да стане работата

dirtyyy
11-03-2011, 16:10
Високи,
със здрави ръце.
aw.

DeviL_AsS
11-03-2011, 16:20
Охх,ами с по-тъмен тен,да е широк в раменете,хич не ми харесват някакви кльощи,без оксми разбира се,може само малко където е под пъпчето :oops: ,с тъмна коса и очи,въпреки че цвета им няма голямо значение за мен,да има мъжествен глас..Мм размечтах се :oops: ,може с малко набола брадичка също,да е с перверзен поглед и общо взето май това.

ledenakrasota
11-03-2011, 16:26
Охх,ами с по-тъмен тен,да е широк в раменете,хич не ми харесват някакви кльощи,без оксми разбира се,може само малко където е под пъпчето :oops: ,с тъмна коса и очи,въпреки че цвета им няма голямо значение за мен,да има мъжествен глас..Мм размечтах се :oops: ,може с малко набола брадичка също,да е с перверзен поглед и общо взето май това.


+1 за гласът и раменете. До мен не искам да седи пирон. :( С тъмна коса и очи. Висок. Чаровната усмивка и топлият поглед. :oops: Ако може да е, и с катинарче... :oops: :lol: :lol: :lol:

Shadowlight
11-03-2011, 16:27
Като ще мечтаем.... Висок , слаб ( не кльощав ) , сравнително мускулест ( не искам животно) тъмна коса , светли очи , тесен в ханша , с широки рамене , палава усмивка , секси поглед... Това за външност , но са ме привличали и коренно различни , например : с малко коремче , много кльощави , с лице като на маймуна ( не питайте ) ... :D :D

anonymous708973
11-03-2011, 19:05
като почнете с тия косми... Само на мен ли ми е все тая?! Даже ме кефи да му роша ръцете/краката :lol: Държа на 0 номер или леко наболи долу и изрязани нокти, останалото са лиготии.
Ако бях мъж, хич нямаше да се занимавам, камо ли да ходя на кола маска на интимната зона, както прави един съученик.

imamkrasivouho
11-03-2011, 20:37
Баси гнусното мъж без косми. Вие сте лесбийки бе!

anonymous708973
11-04-2011, 07:01
И на мен ми е странно. Няма да си мерим гладкостта на краката, по дяволите.
Само се надявам някой да не напише, че държи мъжката му половинка да си маха мустака с кола маска :lol:

darkladYy
11-04-2011, 07:55
със мусколусто тяло и релеф ... може и татуси да има :oops:

hpanayotov
11-05-2011, 10:50
Слаб, висок (не е задължително да е много висок ;д), тъмна коса, светли очи (само не сини), хубаво тяло (за мен хубаво е нещо такова (http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294895_250750064963694_100000861065368_687675_1407 855584_n.jpg)), татуйровка :smt007 .. и нз защо, но харесвам когато има мъъничко косъмчета от корема на долу в линийка такива (не буйна растителност ;дд ..) ... нз дали ме разбрахте ;д ... ааа и набола брада ;д

Такива най-много ме кефят де ... ;д

Ако съществува такова момче.. да се обажда ;д
180-182 висок,тъмна коса,очите ми са тъмни обаче,хувабо тяло.имам от онези хубави косъмчета,ако трябва ще се татуирам и ще си пусна брада хаха :Д

lubovvv
11-05-2011, 10:52
Рус, синеок, със стегнато тяло, брадясали ( като видя такъв мъж и..направо... )

1234565
11-05-2011, 11:03
Ммммм едни такива високи стегнати (не нацепени от всякъде все пак) с арогантно изражение. Мммммм като видя някой, който да гледа все 1 светът е негов издивявам... Днеска видях един такъв, щяха да ми изтекат очите. :oops:

roseleaf94
11-05-2011, 19:37
На такива без косми им викам голи охлюви. Отврат са!!!! Не разбирам как може един мъж да си бръсне краката :Х това е толкова гей!!!!!

kokosety
11-05-2011, 19:50
Не знам, ама рус и синеок вече, освен че ми звучи клиширано, ма и не ме кефат такъв тип момчета.. Иначе плочки не прекалено мускулест висок, ма пак не прекалено, тъмна коса (ако е с тъмно сини очи ще бъде плюс) кафеви също мн обичам ама тип шоколодави и тва е общо взето ;дд

Ares
11-06-2011, 00:45
Разочарован съм ! Как така всички си падате по дългучи ? До сега си мислех, че е по-добре нисък и набит, отколкото висок и слаб, но явно съм грешал... Всмисъл, кво толкова привлекателно намирате във височината ? Не виждам нищо "готино" в това да стърчиш с глава+ над всички, даже напротив. Не мислите ли, че е някак по-комфортно да усещате, че до вас има човек, не някакъв прерасъл мутант :lol: ? Че и широки кат трикрилни гардероби да са ...абе хванете си горила ! Опа, чакайте, горилата е много космата :razz: ...
Без бъзик само накрая ще кажа, че именно тези "идеали" и претенции на съвременните млади момичета са причината всеки втори да се тъпче с химии и да става метросексуално мъжеподобие. Не казвам, че всеки трябва да е нисък, космясал и с разпуснат шкембак, но всички тези изисквания и претенции са обезкуражаващи за среднстатистическия човек. Сега е пълно с лигльовци, които се правят на какви ли не, за да угодят на женските търсения :lol: . Защо трябва всички да сме такива ? Обикновените хора не хапят :? . И на мен ми подейства крайно обезкуражаващо да чета тази тема и затова реших да си "излея" мислите в този съдържателен и леко ненужен коментар 8-) . Добре е все пак, че е останала една малка част от момичетата, която не е със свръхзавишени критерии. Това ни е надеждата на нас, несъвършените :D .

Sh@d0w
11-06-2011, 05:46
^Да, а мъжете нямаме претенции към външния вид на момичетата?

Проблема е двустранен.

anonymous708973
11-06-2011, 05:53
Ares, никоя от нас не търси съвършен мъж, защото всички имаме свои недостатъци. Не ги гледай пиклите, дето търсят рус и синеок все едно това е единствената хубава комбинация.

Високите мъже са привлекателни. Лично аз не търся баскетболист и една височина от 1.90 макс звучи добре. Просто е готино да мога да сложа 10 санта ток и да съм по-ниска от него. :) Била съм и с човек, който е висок колкото мен и не ми беше проблем.

За трикрилните гардероби... това го свързвам с някви бодибилдъри, гълтащи химия, нямащи мозък и имащи скапана прическа. 8-)
Но обичам да е по-силен от мен, не да мога да духна и да падне 8-)
Пък и силната прегръдка е бонус.

Ти къв тип си, че толкова недоволстваш?

SisiStrange
11-06-2011, 06:36
^^По тази логика и мъжете до един искат кльощава, руса (или изрусена) мацка с големи гърди и 10-санта токчета всеки ден, ако може и до магазина с тях да излиза. :D И заради вас, половината момичета са анорексички с комплекси.
Ако един човек има акъл, няма да се връзва на писанията на кифли и ще слуша какво мислят свястните момичета.
Това с височината е много субективно и общо взето зависи от ръста на момичето. Аз съм 1.60 и ще е странно, ако се хвана с по-нисък от мен. За едно момиче 1.75 примерно, ще е супер неудобно да ходи с някой 1.60. И много зависи от вкуса и от излъчването. Асен Блатечки е супер нисък и доста набит, но страшно много жени си умират за него (примерно).
И с трикрилните гардероби не е вярно. Аз пък си харесвам все стройни момчета. Пак е въпрос на индивидуален вкус.

marilyn
11-06-2011, 11:02
Разочарован съм ! Как така всички си падате по дългучи ? До сега си мислех, че е по-добре нисък и набит, отколкото висок и слаб, но явно съм грешал... Всмисъл, кво толкова привлекателно намирате във височината ? Не виждам нищо "готино" в това да стърчиш с глава+ над всички, даже напротив. Не мислите ли, че е някак по-комфортно да усещате, че до вас има човек, не някакъв прерасъл мутант :lol: ? Че и широки кат трикрилни гардероби да са ...абе хванете си горила ! Опа, чакайте, горилата е много космата :razz: ...
Без бъзик само накрая ще кажа, че именно тези "идеали" и претенции на съвременните млади момичета са причината всеки втори да се тъпче с химии и да става метросексуално мъжеподобие. Не казвам, че всеки трябва да е нисък, космясал и с разпуснат шкембак, но всички тези изисквания и претенции са обезкуражаващи за среднстатистическия човек. Сега е пълно с лигльовци, които се правят на какви ли не, за да угодят на женските търсения :lol: . Защо трябва всички да сме такива ? Обикновените хора не хапят :? . И на мен ми подейства крайно обезкуражаващо да чета тази тема и затова реших да си "излея" мислите в този съдържателен и леко ненужен коментар 8-) . Добре е все пак, че е останала една малка част от момичетата, която не е със свръхзавишени критерии. Това ни е надеждата на нас, несъвършените :D .


Това за супер високите и аз никога не съм го разбирала, като кажат "висок, рус, синеок" и ми се повдигаааа. Та мисълта ми беше, че не всички момичета харесваме точно тоя "тип" мъже/момчета, а и живота ни среща с различни хора всеки ден, сега някоя описва мъжа на мечтите си, но като нищо утре може да се влюби в точно противоположния му вариант.

П.С Много готин ник! :smt007

imamkrasivouho
11-06-2011, 11:07
Това са пълни глупости! И като си намерите някое момче-какво? Специално ще го мерите колко е висок ли? И ако е 189см леле да се маха... Или пък ще му взимате мерки колко му е бицепса, гръдния кош, г*за... Може и на кантар да го сложите..Или пък ще седнете да му бръснете краката... Това ли са ви критериите сериозно?! :lol:

Rookie
11-06-2011, 12:02
Ако някой комплексиран нисък пич ви четеше коментарите, да се е самоубил :?

2miss4sixty8
11-06-2011, 12:25
Крис Еванс..

imaginemoi
11-06-2011, 12:47
Това са пълни глупости! И като си намерите някое момче-какво? Специално ще го мерите колко е висок ли? И ако е 189см леле да се маха... Или пък ще му взимате мерки колко му е бицепса, гръдния кош, г*за... Може и на кантар да го сложите..Или пък ще седнете да му бръснете краката... Това ли са ви критериите сериозно?! :lol:


Тази тема е всеки да изкаже идеала си за мъж ( да знам, че идеални хора няма!) , това не значи , че , ако се влюбя в някой нисък, грозен и дебел, ще го върна. ОК?

imamkrasivouho
11-06-2011, 12:49
Това са пълни глупости! И като си намерите някое момче-какво? Специално ще го мерите колко е висок ли? И ако е 189см леле да се маха... Или пък ще му взимате мерки колко му е бицепса, гръдния кош, г*за... Може и на кантар да го сложите..Или пък ще седнете да му бръснете краката... Това ли са ви критериите сериозно?! :lol:


Тази тема е всеки да изкаже идеала си за мъж ( да знам, че идеални хора няма!) , това не значи , че , ако се влюбя в някой нисък, грозен и дебел, ще го върна. ОК?
А какво означава идеал за мъж, наистина? Знаеш ли колко много грозни руси, синеоки, високи и мускулести мъже има?
А за умствен багаж да не говорим...

imaginemoi
11-06-2011, 12:55
Това са пълни глупости! И като си намерите някое момче-какво? Специално ще го мерите колко е висок ли? И ако е 189см леле да се маха... Или пък ще му взимате мерки колко му е бицепса, гръдния кош, г*за... Може и на кантар да го сложите..Или пък ще седнете да му бръснете краката... Това ли са ви критериите сериозно?! :lol:


Тази тема е всеки да изкаже идеала си за мъж ( да знам, че идеални хора няма!) , това не значи , че , ако се влюбя в някой нисък, грозен и дебел, ще го върна. ОК?
А какво означава идеал за мъж, наистина? Знаеш ли колко много грозни руси, синеоки, високи и мускулести мъже има?
А за умствен багаж да не говорим...


Съгласна съм, но ще е доста трудно да го опиша целия, нали? То е ясно, че освен всичко изброено, трябва да е красив. А тук за умствн багаж никой не говори... темата е в раздел СЕКС и коментираме само външността.

imamkrasivouho
11-06-2011, 12:58
Това са пълни глупости! И като си намерите някое момче-какво? Специално ще го мерите колко е висок ли? И ако е 189см леле да се маха... Или пък ще му взимате мерки колко му е бицепса, гръдния кош, г*за... Може и на кантар да го сложите..Или пък ще седнете да му бръснете краката... Това ли са ви критериите сериозно?! :lol:


Тази тема е всеки да изкаже идеала си за мъж ( да знам, че идеални хора няма!) , това не значи , че , ако се влюбя в някой нисък, грозен и дебел, ще го върна. ОК?
А какво означава идеал за мъж, наистина? Знаеш ли колко много грозни руси, синеоки, високи и мускулести мъже има?
А за умствен багаж да не говорим...


Съгласна съм, но ще е доста трудно да го опиша целия, нали? То е ясно, че освен всичко изброено, трябва да е красив. А тук за умствн багаж никой не говори... темата е в раздел СЕКС и коментираме само външността.
Значи ти правиш СЕКС само с тъпи или...? Не виждам какво общо има раздела с темата. Колкото и да е прекрасен, неземно красив и подобни глупости ако мозъка му е с размерите на бълха няма да го погледна КАМО ЛИ да ме възбуди... :lol:

imaginemoi
11-06-2011, 13:02
Ако е само за единия секс и ако наистина изглежда така, определено би ме възбудил и не бих обърнала внимание на интелекта му. Ако говорим за връзка, то е ясно, че колкото и добре да изглежда, ако не може да свърже две изречения, няма да се занимавам с него. И в темата се коментира идеалния външен вид.. има много други теми, в които се обсъждат качествата, чувствата и интелекта, но те са в друг раздел.... така, че има връзка с раздела.

sapphire5
11-06-2011, 15:36
МОЯТ ЛЮБИМ.
:smt007

MaLkaTa_LaDy
11-06-2011, 15:50
Много съм съгласна с imaginemoi. Интелекта в случая не играе никаква роля. Друг е въпроса, че не само секси визията възбужда. Държанието също е важно. Но ако един мъж е секси и се държи секси, е какво ще ти пука колко е тъп, за да си легнеш с него?
В държанието включвам самоувереност, властност, сила и подобни мъжки черти...

Rookie
11-06-2011, 16:34
МОЯТ ЛЮБИМ.
:smt007
Тотално дебилно мнение, като не можеш да кажеш няколко черти, какво се правиш на интересна!?

sapphire5
11-06-2011, 16:51
МОЯТ ЛЮБИМ.
:smt007
Тотално дебилно мнение, като не можеш да кажеш няколко черти, какво се правиш на интересна!?
:lol:
Ти пък кво искаш бе? Квото искам ще си пиша :)
Какво повече да кажа от това- Moят- да моят. Той има всичко което аз искам :) .....

Pamaa
11-06-2011, 16:56
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/230694_1529340213014_1819991637_925194_4542825_n.j pg <33

kokosety
11-06-2011, 17:15
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/230694_1529340213014_1819991637_925194_4542825_n.j pg <33
Този е як , но на първата страница някой беше постнал снимка на модел на мъжко белио... Той беше секси ;дд

Rookie
11-06-2011, 17:30
МОЯТ ЛЮБИМ.
:smt007
Тотално дебилно мнение, като не можеш да кажеш няколко черти, какво се правиш на интересна!?
:lol:
Ти пък кво искаш бе? Квото искам ще си пиша :)
Какво повече да кажа от това- Moят- да моят. Той има всичко което аз искам :) .....
На никой не му пука твой ли е, чужд ли е. Тук се обсъждат мъжки черти, които възбуждат жените. Това, че си решила да се правиш на интересна, е друг въпрос...

Fyzms
11-07-2011, 15:51
Аз съм късметлийка :D Мъжът, който ме възбужда най-много си е мой! :}

BrainlessROCKBABY
11-07-2011, 15:54
http://nitasmoviediary.com/wp-content/uploads/2011/04/2011-04-07-CrazyStupidLove.jpg

xXWinnerXx
11-07-2011, 16:10
СТОООП СПРЕТЕ ВСИЧКИТЕ. Вие искате висок рус готин мускулест умен (не всички :D :D )ама вие нормални ли сте бе. Вие май малко прекалявате. Само една перфектна жена може да има претенциите до нея да стои перфектен мъж. Ама като се почне от лъбовните дръжки през целулита и т.н. и такива да ми искат някъв "арийски тип" бе я се разкарайте. Първо трябва да се изваяте вие и след това да говорите за желания и прочее. Разбира се говоря само за тези които като пишат какво искат имат истинското намерение да си намерят такъв в сегашното си състояние. Относно тези за които това са си само ме4ти - мечтайте си всички го правим :) :) :)

Rebirthing
11-07-2011, 16:19
xXWinnerXx, случайно да познаваш момичетата от форума или поне да си виждал техни снимки за да говориш, че имат паласки и целулит ?! Или по-скоро се засягаш тъй като не виждаш себе си в идеала на повечето момичета ?
Мисля, че на всички ни е ясно, че има случаи в които единия във връзката е по-красив...

JbBj
11-07-2011, 16:58
ХХвинтерХХ, евала брато, който иска големи паламарки, да се научи да носи чашки F!

lubovvv
11-07-2011, 17:07
СТОООП СПРЕТЕ ВСИЧКИТЕ. Вие искате висок рус готин мускулест умен (не всички :D :D )ама вие нормални ли сте бе. Вие май малко прекалявате. Само една перфектна жена може да има претенциите до нея да стои перфектен мъж. Ама като се почне от лъбовните дръжки през целулита и т.н. и такива да ми искат някъв "арийски тип" бе я се разкарайте. Първо трябва да се изваяте вие и след това да говорите за желания и прочее. Разбира се говоря само за тези които като пишат какво искат имат истинското намерение да си намерят такъв в сегашното си състояние. Относно тези за които това са си само ме4ти - мечтайте си всички го правим :) :) :)
Мечтатели много на тоя свят.... :D няма лошо де

anonymous708973
11-07-2011, 17:16
http://nitasmoviediary.com/wp-content/uploads/2011/04/2011-04-07-CrazyStupidLove.jpg

Ех бе! Приказен е!

xXWinnerXx, никоя не търси перфектен и не е перфектна.

leadyflame
11-07-2011, 17:20
Нямам определен тип някой или ме привлича или не, но все пак и аз си имам неща които да допренесат за по секси вид като например леко наболата брада цвят на очи също и така.... и понеже не ми се занимава много много, давам нагледен пример- пича от аватара ми

imamkrasivouho
11-07-2011, 19:34
Много съм съгласна с imaginemoi. Интелекта в случая не играе никаква роля. Друг е въпроса, че не само секси визията възбужда. Държанието също е важно. Но ако един мъж е секси и се държи секси, е какво ще ти пука колко е тъп, за да си легнеш с него?
В държанието включвам самоувереност, властност, сила и подобни мъжки черти...
Замисли се: как ще се държи "секси", ако е тъп като галош?!

Hilary_
11-07-2011, 19:38
пухкави с хубави, масивни гърбове и големи ръце! :-)

svinqvtrastika
11-07-2011, 20:03
Идея си нямам защо ,обаче много ме възбуждат ретардиралите .

radybt
11-07-2011, 23:40
.... и най-вече, да знае как да ме накара да го искам!

Пиленце, тва никой не го знае, учените също но имам известни надежди, че след 200-300 години ще се знае как да накараш една жена да те иска(за дълго), без да си фрашкан с кинти!

По темата, явно търсите нещо като... мен?! Ха-ха, шегувам се, големи да пораснете!

anonymous708973
11-08-2011, 06:07
Осрахте се с тия кинти, честно!

Интелектът играе роля и още как. Дори за една вечер да е... ако съм забелязала, че е тъп като гъз, няма да си легна с него, отблъсква ме. Колкото и готин да е, просто няма да стане.

MaLkaTa_LaDy
11-08-2011, 11:04
Много съм съгласна с imaginemoi. Интелекта в случая не играе никаква роля. Друг е въпроса, че не само секси визията възбужда. Държанието също е важно. Но ако един мъж е секси и се държи секси, е какво ще ти пука колко е тъп, за да си легнеш с него?
В държанието включвам самоувереност, властност, сила и подобни мъжки черти...
Замисли се: как ще се държи "секси", ако е тъп като галош?!
Типичните футболистчета го имат това секси държание. Смятам, че са достоен пример за тъпи хора.
П.с. Не искам да обидя всички футболисти.

airHaos
11-08-2011, 12:01
Много съм съгласна с imaginemoi. Интелекта в случая не играе никаква роля. Друг е въпроса, че не само секси визията възбужда. Държанието също е важно. Но ако един мъж е секси и се държи секси, е какво ще ти пука колко е тъп, за да си легнеш с него?
В държанието включвам самоувереност, властност, сила и подобни мъжки черти...
Замисли се: как ще се държи "секси", ако е тъп като галош?!
Типичните футболистчета го имат това секси държание. Смятам, че са достоен пример за тъпи хора.
П.с. Не искам да обидя всички футболисти.

хаха точно, 2 лафа на кръст не могат да кажат ама ... :P

umri
11-08-2011, 17:00
Начетох се на малоумни мнения. Въпросът е какъв тип мъж те възбужда най-много. И като изредите височината, външния вид и другите там клишета... накрая никога не сте с такива, каквито сте описали. Защо ли? Защото физиката е второстепенен фактор при възбуждането. Всичко се свежда до това каква енергия излъчваш, дали ти личи мъжествеността, сигурността в способностите си, алфа аурата, погледът, движенията и общо взето всичко, което говориш и правиш. Целият ти. То, по пътя на логиката, ако всичко това го притежаваш в стабилни дози е невъзможно да изглеждаш зле, защото ще си достатъчно опитен и в хармония с всичко в теб, че да знаеш как да се обличаш и как да се възползваш от физическите си предимства и дори от недостатъците. Изкуството е другите около теб да приемат физическите ти недостатъци като чар, а не нещо негативно.

Познавам девствени красавци. Познавам красавци, които спят основно с грозни жени и жени, които би трябвало да са доста под тяхното ниво. Има го и обратния вариант.

Вярно е и, че ако си грозен повече от допустимото няма как да си плейбой, но това не пречи да си намериш по-красива от теб жена, ако горепосочените фактори са налице и наистина знаеш какво правиш.

Като стане дума за възбуждане - това е истината. Другото са глупости.

imamkrasivouho
11-08-2011, 18:47
Много съм съгласна с imaginemoi. Интелекта в случая не играе никаква роля. Друг е въпроса, че не само секси визията възбужда. Държанието също е важно. Но ако един мъж е секси и се държи секси, е какво ще ти пука колко е тъп, за да си легнеш с него?
В държанието включвам самоувереност, властност, сила и подобни мъжки черти...
Замисли се: как ще се държи "секси", ако е тъп като галош?!
Типичните футболистчета го имат това секси държание. Смятам, че са достоен пример за тъпи хора.
П.с. Не искам да обидя всички футболисти.
Да, нормално. По-порядъчните момичета си падат като такива от типа на Дейвид Бекъм или Кристияно Роналдо... С типичното просташко поведение, изражение, обаче "мускулесто тяло"... :?

anonimefaster
11-08-2011, 19:26
средновисоки,с кафеви или сини очи,плочки на корема,широка усмивка,бели зъби,секси тяло

ruth2
11-08-2011, 19:31
С големи адамови ябълки!!!! Странно е, ама наистина ме възбуждат. 8-)

Little_Lady93
11-08-2011, 20:41
Странен въпрос. Да не мислите, че като видим някой симпатичен по улицата или на плажа например се възбуждаме? :lol: Поне аз съм 100 пъти по-податлива ако мъжа се държи или говори с мен по определен начин. Във външния вид не мисля, че има нещо, което чак пък да ме възбужда.
Иначе си падам по набола брада.

radybt
11-08-2011, 23:36
Осрахте се с тия кинти, честно!

Интелектът играе роля и още как. Дори за една вечер да е... ако съм забелязала, че е тъп като "задни части", няма да си легна с него, отблъсква ме. Колкото и готин да е, просто няма да стане.
Eто аз веднага мога да ви дам пример за момиче, което не харесвам, без нападки..

За мен е крайно грозно, момиче да ми говори така... "осрали" сме се... "задни части"

anonymous708973
11-09-2011, 07:15
И аз не харесвам некадърни свалячи да се оправдават с липса на пари/коли и прочее, ама .. шанс. Коментарът ми беше изцяло към твоя и не мисля, че бях груба, имайки предвид как определяш жените като златотърсачки с ГОЛЕМИ ЧЕРВЕНИ БУКВИ!

Не рискувай да ме определяш, без да ме познаваш.

JbBj
11-09-2011, 07:31
Мацка, ти на кво ше се кефиш повече, да лапаш на некой унуфри с москве или на некой батка с ес класа?

anonymous708973
11-09-2011, 07:55
Дали кара москвич или Ес класа, разбирам доста след като съм се запознала с него и съм решила да задълбоча общуването си с него.
Не се опитвайте да си измисляте кирливи ризи на моя пол, за да не почна аз да си измислям (или пък да вадя вече съществуващи) на вашия.

Vladel
11-09-2011, 11:53
Нямаше ли да е скучно ако всички мъже изглеждахме така- Цък (http://www.google.bg/imgres?q=hot+guy&um=1&hl=bg&sa=N&biw=1280&bih=897&tbm=isch&tbnid=kTcy0LptSHNQ-M:&imgrefurl=http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/File:Post-hot-guy.jpg&docid=DJYh74Fsz9diwM&imgurl=http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20091212133218/uncyclopedia/images/c/c3/Post-hot-guy.jpg&w=300&h=400&ei=TXe6TrDrGIvwsga_j5jCBg&zoom=1&iact=hc&vpx=489&vpy=137&dur=840&hovh=259&hovw=194&tx=152&ty=209&sig=108705112795401255487&page=1&tbnh=174&tbnw=146&start=0&ndsp=28&ved=1t:429,r:2,s:0)

А вие всички изглеждахте така- Цък (http://www.google.bg/imgres?q=hot+girl&um=1&hl=bg&biw=1280&bih=933&tbm=isch&tbnid=goNbkdrIIewjNM:&imgrefurl=http://www.hd-wallpapers.com/hd/list-down-desc-11-1.html&docid=8m0k-Jc7_iu-hM&imgurl=http://www.hd-wallpapers.com/download/hot-girl_1920x1080_255-hd.jpg&w=1920&h=1080&ei=uHe6Tu6vN9HEtAb61PmjBg&zoom=1&iact=hc&vpx=939&vpy=360&dur=1676&hovh=168&hovw=300&tx=240&ty=91&sig=108705112795401255487&page=1&tbnh=128&tbnw=195&start=0&ndsp=26&ved=1t:429,r:11,s:0)

Moderated by http://prikachi.com/images/523/4025523w.gif

Ползвай кратки линкове,разтягат страницата.

LadyDaisy
11-10-2011, 11:36
Възбуждат ме дългокоси мъже :)

Shturrrche88
11-10-2011, 17:06
Как па не се научихте да слагате/копирате линкове