PDA

View Full Version : Замунда...



IlovEmyPuffYToY
11-01-2011, 20:06
Здравейте, тъй като този компютърр, който аз ползвам преди е бил на баща ми и той си е влизал да тегли от Замунда.нет. Обаче аз не знам паролата му, а искам да си направя нов акаунт, но винаги, когато вляза и се опитам, ми излиза "The current user account limit has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later..." ...Check-вам "later" и си пише абсол'тно същото...Някой може ли да ми каже какво да направя и ако не мога нищо да направя, може ли да ми кажете друг такъв сайт, който да върши същата работа?

Wax
11-01-2011, 20:07
Thepiratebay.org

IlovEmyPuffYToY
11-01-2011, 20:09
Thepiratebay.org Ок мерси много :)

11-01-2011, 20:10
Смотаната мамуна, а тъпанарите там ти броят дори изтритите профили като действащи и като стигнеш лимита ти казват, че не може.
Дори не знам как някой може да е толкова прост и да сваля нещо от там.

IlovEmyPuffYToY
11-01-2011, 20:15
Смотаната мамуна, а тъпанарите там ти броят дори изтритите профили като действащи и като стигнеш лимита ти казват, че не може.
Дори не знам как някой може да е толкова прост и да сваля нещо от там. Не знам ккакво значи "мамуна" и не знам кой е смотан, ама т'ва беше единственият сайт, който посещавах за тази цел на стария комп и беше единственият, който ми ввършеше работа, така че ако нямаш отговор по темата, няма нужда да се дъхаш ;)