PDA

View Full Version : Глупаче такова!



ShtrudeL
11-01-2011, 20:01
Понеже съм мега страхлива от сериозните хора, се дърпам за нещо, което е за мое добро. Как да го преодолея!? КАК? Предлагат ми нещо хубаво, но трябва да се срещна със сериозни хора, да съм концентрирана върху това, а аз съм страшно разсеяна, отнесена и неадекватна понякога... Не съм сигурна дали ще се справя с това да бъда голяма. ох

yakuza_
11-01-2011, 20:02
Абе като малка май си паднала върху няколко блистера с хапчета :-o

ShtrudeL
11-01-2011, 20:09
Гледай си работата, Якуза.

Luidgie
11-01-2011, 20:11
Абе като малка май си паднала върху няколко блистера с хапчета :-o :lol: :lol:

11-01-2011, 20:15
Малко са те били и родителите ти са виновни за всичко.

ledenakrasota
11-01-2011, 20:17
Като знам през какво си минала си мисля, че си пораснала, но си живееш в измисления свят. :) Запази детето в себе си! Светът не е толкова страшен. Усмихни му се, за да ти се усмихне и той. Бъди силна! :)

yakuza_
11-01-2011, 20:26
Като знам през какво си минала си мисля, че си пораснала, но си живееш в измисления свят. :) Запази детето в себе си! Светът не е толкова страшен. Усмихни му се, за да ти се усмихне и той. Бъди силна! :)
Все едно слушам оная подлога Слави като изпраща някой гост :lol:

ShtrudeL
11-01-2011, 20:27
Въпроса е там, че трябва да се срещна с непознаати сериозни хора. Всмис вярвам и знам, че са точни и готини, но просто не се чувствам голяма, за да съм сред тях... ще се чувствам неудобноо и не на място, макар че ще съм в среда, която обичам.
ох, страшно много се чудя какво да правя...
... не искам да си изпускам толкова пъти шансовете...

ledenakrasota
11-01-2011, 20:27
Като знам през какво си минала си мисля, че си пораснала, но си живееш в измисления свят. :) Запази детето в себе си! Светът не е толкова страшен. Усмихни му се, за да ти се усмихне и той. Бъди силна! :)
Все едно слушам оная подлога Слави като изпраща някой гост :lol:


Сигурно, защото му завиждаш за ръста. :(

NightGuardian
11-01-2011, 20:27
светът не е толкова страшен

http://30.media.tumblr.com/tumblr_ls106yGBoZ1r378suo1_500.jpg

RedArmy
11-01-2011, 20:28
Като знам през какво си минала си мисля, че си пораснала, но си живееш в измисления свят. :) Запази детето в себе си! Светът не е толкова страшен. Усмихни му се, за да ти се усмихне и той. Бъди силна! :)
Все едно слушам оная подлога Слави като изпраща някой гост :lol:
по-скоро е в стил "искрено и лично" 8-)

yakuza_
11-01-2011, 20:29
по скоро заради захапката

lightcameraction
11-01-2011, 20:29
аз правя филм,но не съм сигурен дали ще се справя.Искам да го направя,но не съм сигурен.За това пускам тема тук за да ми кажат другите хора ,че мога та аз да се мотивирам и да го направя.
..аз не правя филма,защото се страхувам,че ще е провал и губя много.
..парт 2.Аз правя филма ,той не е провал,само до добри неща води и съм много щастлив,че съм зел това рисковано решение,тоест направил съм нещо без да съм сигурен,но накрая печеля,а ако загубя,не губя нищо.
.та по темата.
здрасти щрудел.

ledenakrasota
11-01-2011, 20:31
по скоро заради захапката


Ти нямаш такава ли? :(