PDA

View Full Version : Китката



Horrificus
11-01-2011, 21:43
Хора нещо ме боли китката много здраво като я стегна вчера правих раменна преса сас щанга и може зарад тва да ме боли ама принципно не ме боли след тренировка. според вас от какво може ме боли помагаите барзо схтото искам да браскам апак шото аз бръскам с лявата ръука нали е нормално да слменям клипчетата с дяснтата и нали не мога да си набия злобарка плс хелп 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

Mi6inka
11-02-2011, 07:20
ми сменяй клипчетата с лявата

Shturrrche88
11-02-2011, 09:15
Възможно е да имаш скъсани мускулни влакна (не поставям диагноза, а давам предположение)...А може и да имаш мускулна треска...
Ако болката не отшуми до 2-3 дена, отиди на лекар.

Horrificus
11-02-2011, 22:05
Възможно е да имаш скъсани мускулни влакна (не поставям диагноза, а давам предположение)...А може и да имаш мускулна треска...
Ако болката не отшуми до 2-3 дена, отиди на лекар.

Е как скъсани мускулни влакна, като в китката няма мускули? Как мога да имам мускулна треска там?

darkPaladin
11-03-2011, 06:07
Възможно е да имаш скъсани мускулни влакна (не поставям диагноза, а давам предположение)...А може и да имаш мускулна треска...
Ако болката не отшуми до 2-3 дена, отиди на лекар.

Е как скъсани мускулни влакна, като в китката няма мускули? Как мога да имам мускулна треска там?

аха добре че няма :D

ако мислиш че е много сериозно иди на лекар ако ли не има доста мазила 8-)

Shturrrche88
11-03-2011, 09:27
Възможно е да имаш скъсани мускулни влакна (не поставям диагноза, а давам предположение)...А може и да имаш мускулна треска...
Ако болката не отшуми до 2-3 дена, отиди на лекар.

Е как скъсани мускулни влакна, като в китката няма мускули? Как мога да имам мускулна треска там?
Ми да бе, откъде да има мускули в тая китка... :shock: