PDA

View Full Version : Хубаво е, че се променихме.Лошото е, че се променихме заедно



ShtrudeL
11-01-2011, 22:10
Из болния ми кашлящ опит и лично творчество:

Хубавото, съкровище е, че пораснахме. Лошото е, че пораснахме заедно. Така нямахме време да сме разделени достатъчно дълго, за да се срещнем един ден и да си кажем „О, колко си се променил! Преди не беше такъв, харесваш ми!“ Сега се караме интелигентно, обичаме се нормално и от време на време правим някой друг компромис… но не сме очаровани един от друг, нито пък сме влюбени. Когато си достатъчно дълго с някой идва момент, когато усещаш промяната, но не си имал паузата, необходима, за да се очароваш отново. За това следващя субект, който ще завладее сърцето ти ще е по-голям късметлия с теб.
Версиите в скайп се променят толкова много, че вече става натрапчиво. Колко още може и какво ако може много? В един момент ти се иска да пробваш нещо друго и ново, защото старото те дразни.
Хубавото, съкровище е, че пораснахме. Лошото е, че пораснахме заедно. Тъжното е, че се учихме върху себе си. Тъжното е, че експериментирахме върху собствените си чувства. За това следващия, който ще срещнеш и ще завладее сърцето ти, ще има късмет с теб. Благодаря ти, че беше опитното ми мишле, аз на теб също и извинявай за пораженията.

FuckedUp
11-01-2011, 22:20
tl;dr искам резюме

Verminaard
11-01-2011, 22:25
http://prikachi.com/images/699/3994699m.jpg

NaOH
11-01-2011, 22:28
ного съм готин и модерен, щом пиша в болд

CupcakeAndCoffee
11-01-2011, 22:40
Много ми хареса.

D3NG3rZ0N3
11-01-2011, 23:04
Много е добро и чувствено. =D>

fibichkaa
11-01-2011, 23:33
Много е добро и чувствено. =D>
{ ! }