PDA

View Full Version : Въпросче за Фейсбук



windosi
11-02-2011, 05:51
Здравейте! надявам се да съм намерил точния сайт и точното място, където ще ми помогнат :) (искам да се извиня и да помоля администратора, ако темата не е на мястото си просто да я премести, а не да я заключи) та ето го и моят въпрос към вас - Скоро видях едно момче в фейсбук си направило така, че когато си сложи публикация и забранява по някакъв начин да се харесва и коментира? От там идва и моя въпрос! Как да поставя нещо на стената си и да забраня да се харесва и коментира от приятели, но да се вижда ? Благодаря Ви предварително :P

kadishona
11-02-2011, 07:51
Не знам за такъв начин, но сигурна ли си, че това момче ти е приятел?


Нали Facebook решиха да копират малко Google+ тъ и те вкараха някакви групи. Поразрови се в настройките на групите във фейсбук.

Ако има начин то това ще е, защото си в група хора, на които той е забранил да харесват или пишат коментари.

windosi
11-02-2011, 08:31
Не знам за такъв начин, но сигурна ли си, че това момче ти е приятел?


Нали Facebook решиха да копират малко Google+ тъ и те вкараха някакви групи. Поразрови се в настройките на групите във фейсбук.

Ако има начин то това ще е, защото си в група хора, на които той е забранил да харесват или пишат коментари.
да в приятели ми е момчето :) ами добре ще се поразровя, но нека да видим и други мнения

П.Т. - Това стана, когато той премина в Обвързан. и тогава не можеше да се хареса или коментира. видях, че не само аз не мога щом нито 1 човек не е харесал и коментирал :) ако това помогне :)

11-02-2011, 08:33
Или просто ти е забранил да виждаш някои неща.