PDA

View Full Version : Споделям



RoCkSpOt
11-02-2011, 11:50
Просто искам да споделя колко ми е гадно,самотно,отчаяно нз как да го нарека... преди месец някъде скъсах приятелката си щото знам,че нямаме бъдеще заедно беше ми мн гадно на нея също блокирах я навсякъде защото иначе ми е много гадно ... и тука 2-3 дни не спирам да мисля за нея .. вярвам в това,че съм постъпил правилно,защото знам,че след време ще страдаме повече и 2-та .. просто исках да споделя наистина ми липсва :( Живота е гаден !

Synshinee
11-02-2011, 12:06
Дай малко инфо. Защо скъсахте ?

RoCkSpOt
11-02-2011, 12:24
Знам,че след 1-2 години тя ще ме зареже... знам,че ме обича,но различни интереси.. когато тя стане пълнолетна много неща ще ни разделят ... смл немога да го обесна познавам я толкова добре,че ... ми е ясна просто как ще се развият нещата ... а и просто е така и зададох въпроса мислиш ли,че ще си с мен след 1 година и тя ми от къде да знам ... смл яко тъпо е верно е незнае ама да ме успокои да ми каже ест тва онова смл благородна лъжа Много е гадно чуството наистина но.... :o

Synshinee
11-02-2011, 12:28
Нали знаеш противоположностите се привличат. Според мен не е трябвало да късате за това. А от къде знаеш,че ще те зареже може първи ти да я зарежеш.Живей за мига не мисли какво ще бъде след 1-2 години. :)

RoCkSpOt
11-02-2011, 12:32
Не са противоположности просто има няколко доста важни фактора който ще ни попречат ... ! И тя ще се откаже след време и така ...

Synshinee
11-02-2011, 12:35
Както писах по-горе може първи ти да се откажеш

Sh@d0w
11-02-2011, 12:39
Пак ли ти, нали вече я беше пуснал тая тема...

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=438116&postdays=0&postorder=asc&start=0

RoCkSpOt
11-02-2011, 12:47
Там питах за съвет.. а сега просто споделям,защото трябва да го кажа на някой немога :?

gabsit000
11-02-2011, 12:47
Пак ли ти, нали вече я беше пуснал тая тема...

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=438116&postdays=0&postorder=asc&start=0


да ама тук той вече е зарязал и му е гадно.

eminemfenka
11-02-2011, 14:02
Горе главата.
Няма какво да ти пожелая,освен ВРЕМЕ!
Само то лекува истински :)

Нали знаеш,че след всяка любов остава рана и когато тя зарасне чак тогава се връща любовта :)

nepowtorima
11-02-2011, 14:25
Ми то нека да нямаме повече връзки, защото МОЖЕ да скъсаме след 1-2 години или 1-2 месеца. Защо не си живеехте живота? и когато настъпят тези ПРИЧИНИ тогава да се разделите? Смисъл ужасно тъпа логика имаш .. невъзможна била любовта ви - НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА. Ако 2ма човека се обичат все ще намерят начин как да са заедно. Ти просто нямаш смелостта и търпението .. за всичко останало! Еми ще ти е гадно.. като си правиш глупавите грешки в живота.. ще си ги преодоляваш .. не се оплакваш .. мълчиш и търпиш!!

ADMIRALKA14
11-02-2011, 14:30
Ми то нека да нямаме повече връзки, защото МОЖЕ да скъсаме след 1-2 години или 1-2 месеца. Защо не си живеехте живота? и когато настъпят тези ПРИЧИНИ тогава да се разделите? Смисъл ужасно тъпа логика имаш .. невъзможна била любовта ви - НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА. Ако 2ма човека се обичат все ще намерят начин как да са заедно. Ти просто нямаш смелостта и търпението .. за всичко останало! Еми ще ти е гадно.. като си правиш глупавите грешки в живота.. ще си ги преодоляваш .. не се оплакваш .. мълчиш и търпиш!!
+1
Върни се при нея и изживейте това, което имате пък от там нататък времето ще покаже дали ще продължите заедно или ще се разделите.

11-02-2011, 14:35
Те като станат на 18 започват да търсят за кой да се оженят и той да ги издържа.Добре си направил, че си я разкарал предварително, че после ще ти идва да я риташ в главата.

IseeDEADbodies
11-02-2011, 15:35
3 думи брат... Life goes on ;)

marin4itu
11-02-2011, 18:31
Ти пък от къде знаеш какво ще стане? Да не си потомък на Ванга? Глупаво разсъждаваш! Защо просто не се оставиш на течението и да видиш какво ще стане?

IseeDEADbodies
11-02-2011, 18:38
Ти не беше ли тревомана, който разправяше, че не е тревоман ? :lol: :lol:

gabsit000
11-03-2011, 05:54
Ти не беше ли тревомана, който разправяше, че не е тревоман ? :lol: :lol:


точно той е :) :D

Mi6inka
11-03-2011, 06:25
За съжаление нямаш способностите на Ванга и причините поради, които си я оставил за мен са глупави. Никога не може да знаеш какво ще се случи... Просто.. радваш се на това, което имаш колкото можеш, пък ако е писано.. Каквото има да се случва, ще се случи.

IseeDEADbodies
11-03-2011, 07:26
Ти не беше ли тревомана, който разправяше, че не е тревоман ? :lol: :lol:


точно той е :) :D

Значи нови две думи - Спри тревата ! :lol: :lol:

kuklichka_bg
11-03-2011, 07:43
Скъсал си с нея,защото се знаел,че след време ще се разделите. :shock: 8-) Това е много тъпо!!

GossipGirl89
11-03-2011, 08:32
Егати глупавата причина за раздяла... можело след 1-2 години да не сте вече заедно... WTF ?! :shock:

Да, принципно настина е така - няма нищо сигурно в тоя живот, днес си с тоя човек, утре вече може да не си, но пък да скъсаш приятелката си щото евентуално може би след няколко години няма да сте заедно... адски глупаво изглежда. Трябвало е да си останете заедно и да си изживеете хубавите моменти, пък каквото стане... Ти какво изобщо си очаквал да ти отговори на въпроса "С мен ли ще си след 2 години?"... много ясно, че не знае и няма как да знае... Всичко се случва, но това е една от най-тъпите причини за раздяла... И какво? По-добрия вариант за теб е бил да те излъже благородно, както го наричаш ти, като ти каже "Да, разбира се че ще съм с теб цял живот даже!" и като скъсате след няколко месеца да може да й натякваш "Ама ти ми каза друго" ли?

IseeDEADbodies
11-03-2011, 09:06
Истинската причина се корени дълбоко в това, че момчето пуши трева :lol:. Филмите просто нямат край :lol:

gabsit000
11-03-2011, 09:15
Истинската причина се корени дълбоко в това, че момчето пуши трева :lol:. Филмите просто нямат край :lol:


може тя да му дава някакви супер способности..да вижда напред в бъдещето?? :lol:

IseeDEADbodies
11-03-2011, 09:20
По-скоро способността да вижда всичко на забавен кадър (wasntme).

RoCkSpOt
11-03-2011, 10:36
Егати глупавата причина за раздяла... можело след 1-2 години да не сте вече заедно... WTF ?! :shock:

Да, принципно настина е така - няма нищо сигурно в тоя живот, днес си с тоя човек, утре вече може да не си, но пък да скъсаш приятелката си щото евентуално може би след няколко години няма да сте заедно... адски глупаво изглежда. Трябвало е да си останете заедно и да си изживеете хубавите моменти, пък каквото стане... Ти какво изобщо си очаквал да ти отговори на въпроса "С мен ли ще си след 2 години?"... много ясно, че не знае и няма как да знае... Всичко се случва, но това е една от най-тъпите причини за раздяла... И какво? По-добрия вариант за теб е бил да те излъже благородно, както го наричаш ти, като ти каже "Да, разбира се че ще съм с теб цял живот даже!" и като скъсате след няколко месеца да може да й натякваш "Ама ти ми каза друго" ли?

Добре аз на къв език да ви кажа,че не ЕВЕНТУАЛНО не МОЖЕ БИ не АКО а НИЕ ЩЕ СКЪСАМЕ ?!?!?! Са като ви казвам,че е така е така ! Интересното в една връзка е когато незнаеш кво ще стане може утре се разделите може след 2 години нищо не се знае ... но аз я познавам познавам и техните и когато говорих с нея тя неискаше да си признае,че и тя така мисли !Нейните думи бяха еми щом така мислиш немога да те спра.. и я питам добре кажи не съм ли прав ?! И тя:Може и да е така незнам ! :x

П.С:Ако беше ми казала "да ще съм с теб" щях да спра такъв човек съм 1-2 мили думи и всичко ми минава и забравям ... но просто и тя го знае !

gabsit000
11-03-2011, 10:37
Нейните думи бяха еми щом така мислиш немога да те спра.. и я питам добре кажи не съм ли прав ?! И тя:Може и да е така незнам



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

prout1
11-03-2011, 16:09
Тъпо си постъпил. За какво й задаваш такива въпроси, първо? Какво очакваш като отговор? Очакваш една лъжа. Очакваш да ти каже "Ще бъдем вечно заедно, докато смъртта ни раздели", но тя откъде да знае как ще се развие връзката ви и дали ще стане? Всъщност мацката е постъпила като пич и ти е казала откровено как стоят нещата, а ти не би трябвало да я късаш за това, а да мислиш по същия начин, като зрял човек, който знае че няма нищо сигурно и че плановете за съвместно бъдеще са за глупаци, особено на тия години (15-16-17?).
А това че я познаваш толкова добре, че да знаеш каква ще е след 1 година... Ти дори и майка си не познаваш бе, а па за едно момиче в пубертет си тръгнал да правиш заключения. Няма начин да познаваш някого толкова добре, че да предвидиш какво ще стане с него след 1 година. Като цяло си си пропилял шанса, можело е връзката ви да се развие добре и да заживеете заедно, да направите семейство ЕВЕНТУАЛНО (нали искаш лъжата да стане истина, или греша?), но ти си решил че е невъзможно и не си положил грам усилия да се бориш за това. Липса на воля от всякъде, никаква борбеност и никаква вяра в човека отсреща. Абе може би пък за добро сте скъсали, дали й трябва на нея човек като теб? Сто на сто ще срещне някой, който няма да я зареже само защото не е казала, че ще умре с него ;)

antifashionshit
11-03-2011, 16:43
така и така ще умреш след някво време. самоубии се сега по-добре.

anonymous708973
11-03-2011, 18:51
Добре аз на къв език да ви кажа,че не ЕВЕНТУАЛНО не МОЖЕ БИ не АКО а НИЕ ЩЕ СКЪСАМЕ ?!?!?! Са като ви казвам,че е така е така !

Я си успокой нервите малко. Никой не е тук да ти чете изблиците.
Прави ли те щастлив в тоя момент? Ако да, бъди с нея.

Като тръгвах с един бивш, ЗНАЕХ, че ще замине за чужбина. И кво - трябваше да се откажа още в началото ли? Преди да имаме вълшебна година заедно? Да не съм малоумна?!

RoCkSpOt
11-03-2011, 19:33
Добре аз на къв език да ви кажа,че не ЕВЕНТУАЛНО не МОЖЕ БИ не АКО а НИЕ ЩЕ СКЪСАМЕ ?!?!?! Са като ви казвам,че е така е така !

Я си успокой нервите малко. Никой не е тук да ти чете изблиците.
Прави ли те щастлив в тоя момент? Ако да, бъди с нея.

Като тръгвах с един бивш, ЗНАЕХ, че ще замине за чужбина. И кво - трябваше да се откажа още в началото ли? Преди да имаме вълшебна година заедно? Да не съм малоумна?!

Не е същото ! Има огромна разлика ! Едно е да замине друго е да те зареже поради други фактори ...