PDA

View Full Version : как да бъда забавен



Nadal97
11-02-2011, 12:48
Значи проблема ми е,че не съм чък толкова забавен колкото ми се иска.да,от време на време пускам готини лафове,смешки,разсмивам компанията,но изобщо не е толкова често колкото ми се иска.
така че моля помогнете ми,съвсем леко и ми кажете как да бъда забавен,но не тъп.
Мерси предварително.
edit:
упс сбърках раздела.Сори.
Моля някой админ/мод да го премести.
Живи здрави всичккте

Преместено. Extremescream

svodnika
11-02-2011, 13:19
:lol: :lol: :lol: оле мн забавен

11-02-2011, 13:32
Пробвай с червен нос, а при клоуните това минава.

flo0pY
11-02-2011, 13:35
:smt046

den4o7
11-02-2011, 13:40
Nadal97

ZeroPoinT
11-02-2011, 14:18
Ето ТАКА :
























http://1.bp.blogspot.com/-H9in9asDEMw/TdsSAltp07I/AAAAAAAAAB4/fKE7fXq0ELM/s1600/man-boobs.jpg

selskitarikat
11-02-2011, 14:31
ми гледай господари на ефира,предаванията на Вучков и според мен ще стане номера там само някви лафове въртят и се отпусни на макс ;)

Korlash
11-02-2011, 14:49
Няма как пич трябва да ти идва отвътре.. И е много важно да нацелиш момента.. Не е нужно нещо мега смешно да мислиш че да станеш душата на компанията.Давам пример - 7-8 човека сме и 1 момиче ми говори говори, говори как никой не И отговарял с скайп и всички винаги я игнорвали.. слушам слушам слушам тя млъква и И викам -ем кофти ;д И всички леш смях на земята дори нз закво... нито се опитвам да ги разсмея нито нищо...и 1 дума е достатъчна за да ги Own-неш ако просто оцелиш правилния момент.. но пък ако не ти се получава и те слушат ще изглеждаш тъпо ... така че умната :D

CoNviCt
11-02-2011, 14:56
Или си такъв,или не си.Най-често смешките са разкази на забавни случки.Ако си седиш у вас и нищо не ти се случва,няма как да разказваш,сеш се.

ADMIRALKA14
11-02-2011, 14:57
Подкрепям мнението на Korlash. Това, ако просто не ти идва отвътре не виждам как ще стане.. А й друг фактор е че това не става със заучени лафчета. Трябва да си ги измисляш на момента. Явно не ти е в кръвта да си комик 8-)

ZeroPoinT
11-02-2011, 14:59
Няма как пич трябва да ти идва отвътре.. И е много важно да нацелиш момента.. Не е нужно нещо мега смешно да мислиш че да станеш душата на компанията.Давам пример - 7-8 човека сме и 1 момиче ми говори говори, говори как никой не И отговарял с скайп и всички винаги я игнорвали.. слушам слушам слушам тя млъква и И викам -ем кофти ;д И всички леш смях на земята дори нз закво... нито се опитвам да ги разсмея нито нищо...и 1 дума е достатъчна за да ги Own-неш ако просто оцелиш правилния момент.. но пък ако не ти се получава и те слушат ще изглеждаш тъпо ... така че умната :D

Разбрахме, че познаваш хумора колкото марсианците.

Виж какво, авторе, хуморът е като пенисът. Нито можеш да си го създадеш, ако го нямаш, нито да получиш като подарък. То тея неща се предават ГЕНЕТИЧНО. Така че, след като гените ти са смотани, не очаквай нещото, което наричаш "хумор" да не е смотан.

Хуморът не се продава.

brutaLxxbunny
11-02-2011, 15:11
Хуморът не се продава.

Ха,точно и ясно..

antineutral
11-04-2011, 06:16
Вече си забавен, пускайки тази тема :)

bodomchild
11-04-2011, 06:38
Говори простотии простотии и простотии all the time....
слушай някви идиоти кво говорят говори го и ти :D ..... различно е някои са забавни, други не чак толкова, а други са в затвора...гледай South park и Family guy....ще ти помогнат! :-P ... и естествено че се бъзикам (е все пак ги виж филмчетата)...простотията си идва отвътре просто и както казах при всеки е различно 8-)

bodomchild
11-04-2011, 06:51
Няма как пич трябва да ти идва отвътре.. И е много важно да нацелиш момента.. Не е нужно нещо мега смешно да мислиш че да станеш душата на компанията.Давам пример - 7-8 човека сме и 1 момиче ми говори говори, говори как никой не И отговарял с скайп и всички винаги я игнорвали.. слушам слушам слушам тя млъква и И викам -ем кофти ;д И всички леш смях на земята дори нз закво... нито се опитвам да ги разсмея нито нищо...и 1 дума е достатъчна за да ги Own-неш ако просто оцелиш правилния момент.. но пък ако не ти се получава и те слушат ще изглеждаш тъпо ... така че умната :D

Разбрахме, че познаваш хумора колкото марсианците.

Виж какво, авторе, хуморът е като пенисът. Нито можеш да си го създадеш, ако го нямаш, нито да получиш като подарък. То тея неща се предават ГЕНЕТИЧНО. Така че, след като гените ти са смотани, не очаквай нещото, което наричаш "хумор" да не е смотан.

Хуморът не се продава.

ЕЙ ТВА Е!

nocoment
11-04-2011, 11:03
Няма как пич трябва да ти идва отвътре.. И е много важно да нацелиш момента.. Не е нужно нещо мега смешно да мислиш че да станеш душата на компанията.Давам пример - 7-8 човека сме и 1 момиче ми говори говори, говори как никой не И отговарял с скайп и всички винаги я игнорвали.. слушам слушам слушам тя млъква и И викам -ем кофти ;д И всички леш смях на земята дори нз закво... нито се опитвам да ги разсмея нито нищо...и 1 дума е достатъчна за да ги Own-неш ако просто оцелиш правилния момент.. но пък ако не ти се получава и те слушат ще изглеждаш тъпо ... така че умната :D

абсолютно съгласна съм. Наистина трябва да нацелиш момента, но не и да се правиш на интересен (:

Axeria
11-04-2011, 14:02
Само не разбрах защо ти е да се правиш на клоун, за да те харесват дружките повече ли?

Ако е за това - не си заслужава. Не мисле, че те харесват(малко или много) за това какви заучени лафчета от нета пускаш. :-o

xILoveMyselfx
11-04-2011, 16:02
Значи трябва да си забавен за да имаш приятели и да те харесват?
Абе ти сериозно ли.. :shock:

Pamaa
11-04-2011, 17:43
Ето ТАКА :


[/img]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

CoNviCt
11-04-2011, 17:52
зяпай славито

mlakniwe2
11-04-2011, 17:56
Значи проблема ми е,че не съм чък толкова забавен колкото ми се иска.да,от време на време пускам готини лафове,смешки,разсмивам компанията,но изобщо не е толкова често колкото ми се иска.
така че моля помогнете ми,съвсем леко и ми кажете как да бъда забавен,но не тъп.
Мерси предварително.
edit:
упс сбърках раздела.Сори.
Моля някой админ/мод да го премести.
Живи здрави всичккте

Преместено. Extremescream


http://www.urbandictionary.com/